Wiadomości › Straż pożarna

Kobieta zatruła się czadem w centrum Gorzowa

3 stycznia 2019, 20:23
W jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Pocztowej w Gorzowie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Do szpitala została zabrana kobieta, która zasłabła w łazience.

Pożar w centrum Gorzowa [film i zdjęcia]

2 stycznia 2019, 17:06
Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 16:30. Gorzowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w jednej z kamienic przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Na miejsce natychmiast skierowane zostały służby ratunkowe.

Pożar kamienicy na Zawarciu [film i zdjęcia]

20 grudnia 2018, 21:58
W czwartkowy wieczór doszło do pożaru kamienicy przy ul. Przemysłowej w Gorzowie. Ogień objął cały dach budynku. Na miejsce zostało wysłanych 6 zastępów straży pożarnej.

Chciał podpalić sąsiadowi mieszkanie

18 grudnia 2018, 21:19
Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Asnyka w Gorzowie. Pijany mężczyzna zapukał do sąsiada i siłą wyrzucił go z mieszkania, grożąc że je podpali. Ostatecznie mężczyzna podpalił sobie spodnie.

W pożarze zginął mężczyzna

14 grudnia 2018, 23:37
W piątkowy wieczór doszło do pożaru pustostany znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Walczaka i Piłsudskiego w Gorzowie. Po ugaszeniu ognia, w środku strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Pożar katedry? [zdjęcia]

13 grudnia 2018, 19:40
W czwartkowy wieczór ktoś zauważył dym wydobywający się z wieży katedry w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych 6 zastępów straży pożarnej. Ostatecznie okazało się, że nie było żadnego pożaru, a dym unoszący się nad katedrą to para wodna.

Tlenek węgla w mieszkaniu na Staszica

7 grudnia 2018, 22:50
W piątkowy wieczór jedna osoba podtruła się tlenkiem węgla w bloku przy ul. Kołłątaja na osiedlu Staszica w Gorzowie. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowia gazowe.

Podczas policyjnej interwencji ktoś podpalił drzwi

26 listopada 2018, 12:15
Do groźnej sytuacji doszło w piątkowy wieczór przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Podczas policyjnej interwencji ktoś podpalił drzwi wejściowe do mieszkania. Gdyby nie szybka reakcja policjantów i wyważenie drzwi, mogłoby dojść do dramatu.

Pożar mieszkania w kamienicy [film i zdjęcia]

22 listopada 2018, 18:24
W czwartkowy wieczór w kamienicy przy ul. Chopina w Gorzowie doszło do pożaru. Ogień pojawił się w mieszkaniu na parterze. Z budynku strażacy ewakuowali dwie starsze kobiety, które trafiły pod opiekę pogotowia.

Podpalacz na Górczynie

19 listopada 2018, 20:29
W poniedziałkowe popołudnie na osiedlu Górczyn w Gorzowie, nieznany sprawca podpalał śmietniki jeden za drugim. Łącznie, w ciągu kilkudziesięciu minut spłonęły cztery altany śmietnikowe.


Fotoreportaże


x