Wiadomości › Straż pożarna

Pożar domu pod Gorzowem [film i zdjęcia]

20 marca 2019, 22:08
W środowy wieczór w miejscowości Wysoka doszło do pożaru domu. Ogień objął dach budynku. Na miejsce zostało wysłanych 8 zastępów straży pożarnej, w tym cysterna.

Poważny pożar pod Gorzowem [zdjęcia]

8 marca 2019, 10:30
W nocy strażacy z OSP Krasowiec, OSP Deszczno oraz gorzowskiej straży pożarnej walczyli z ogromnym pożarem budynku garażowo-warsztatowego w miejscowości Krasowiec. Spaliło się całe wyposażenie garażu i warsztatu oraz trzy samochody osobowe marki BMW i nissan. Działania gaśnicze trwały trzy godziny.

Runęła ściana budynku [film]

4 marca 2019, 21:27
Wichura dała się we znaki w poniedziałkowy wieczór w Gorzowie i okolicach. Strażacy wyjeżdżali do kilkunastu interwencji. Wśród nich do zawalonej ściany jednego z budynków przy ul. Sulęcińskiej.

Konar drzewa wbił się w jadącą ciężarówkę [film i zdjęcia]

4 marca 2019, 19:59
Kierowca samochodu ciężarowego przez kilka kilometrów jechał drogą krajową nr 22 i nie zdawał sobie sprawy z tego, że ma wbity ogromny konar drzewa na naczepie. Mężczyzna zjechał na stację paliw i wezwał straż pożarną.

Pożar kurnika w Gliniku

27 lutego 2019, 21:10
Trzy tysiące indyków było na fermie drobiu w Glinku koło Gorzowa w chwili, gdy wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast zadysponowano aż 7 zastępów straży pożarnej. Na szczęście ogień udało się szybko ugasić.

Szczeniak wpadł do studzienki. Uratowali go strażacy

26 lutego 2019, 11:24
Strażacy z Gorzowa w poniedziałek 25 lutego zostali wezwani do nietypowej interwencji. Przy ul. Warszawskiej do niezabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej wpadł mały piesek. Po kilkunastu minutach udało się wyciągnąć zwierzaka ze studzienki i przekazać go właścicielce.

Podpalenie auta na Zakanalu

25 lutego 2019, 09:17
W niedzielny wieczór przy ul. Osiedlowej w Gorzowie doszło do pożaru samochodu osobowego. Strażacy podkreślają, że przyczyną pożaru renault megane było podpalenie.

Strażak z OSP Różanki potrzebuje pomocy

19 lutego 2019, 14:34
Podczas najbliższego weekendu każdy z nas będzie mógł zarejestrować się w bazie dawców szpiku. Akcja odbędzie się w sobotę i niedzielę w trzech galeriach handlowych na terenie Gorzowa. Wszystko po to, aby pomóc 38-letniemu Michałowi, strażakowi z OSP Różanki, który choruje na białaczkę i potrzebuje przeszczepu szpiku.

Z koparki wyciągnięto zwłoki operatora [zdjęcia]

13 lutego 2019, 11:19
W środowy poranek została wznowiona akcja poszukiwawcza ciała operatora koparki, która wpadła do stawu w miejscowości Sarbiewo. Grupie płetwonurków udało się wyciągnąć zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają działania służb.

Koparka wpadła do stawu [film i zdjęcia]

12 lutego 2019, 18:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Podczas prowadzonych prac nad brzegiem stawu, do wody wpadła koparka razem z operatorem.


Fotoreportaże