Straż pożarna

Pożar domu pod Gorzowem [zdjęcia]

17 października 2020, 22:30
W sobotni wieczór w miejscowości Maszewo doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikomu z domowników nic się nie stało.

Kierująca oplem uderzyła w drzewo [zdjęcia]

10 października 2020, 10:07
W piątkowy wieczór w miejscowości Lubczyno niedaleko Gorzowa doszło do wypadku. Kobieta kierująca oplem straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Poszkodowana kobieta oraz dziecko, które z nią podróżowało trafiło pod opiekę pogotowia.

Karetka z 14-latkiem ugrzęzła w błocie. Pomogli strażacy

9 października 2020, 20:17
Ratownicy z gorzowskiego pogotowia podczas interwencji na starej żwirowni koło Kłodawy mieli nie lada problem. Pojazd z 14-letnim pacjentem w środku, utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek wezwano strażaków.

Pożar opla w centrum Gorzowa

8 października 2020, 15:32
W czwartkowe popołudnie przy ul. Strzeleckiej w Gorzowie doszło do pożaru samochodu osobowego marki opel. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak pojazd doszczętnie spłonął.

Ojciec podpalił mieszkanie w czasie komunii syna [zdjęcia]

5 października 2020, 11:45
Zdemolował własne mieszkanie, oblał benzyną ubrania i podłożył ogień. Wszystko to działo się podczas uroczystości I Komunii Świętej, gdy domownicy byli w kościele. Doszczętnie spłonęło całe mieszkanie i jedzenie przygotowane na przyjęcie.

Koń utknął w bagnie. Uratowali go strażacy [zdjęcia]

2 października 2020, 13:15
Do nietypowej interwencji straży pożarnej doszło w środowe popołudnie w miejscowości Wojcieszyce. W bagnie utknął koń, którego na szczęście udało się uratować. Zwierzę zostało następnie przekazane pod opiekę weterynarza.

Piorun uderzył w dom pod Gorzowem

23 września 2020, 19:45
Nad północą województwa lubuskiego przechodzi burza, której towarzyszą silne wyładowania atmosferyczne. Jeden z piorunów uderzył w dom w miejscowości Krasowiec koło Gorzowa, w wyniku czego zaczął palić się dach budynku. Na miejsce zostało wysłanych 8 zastępów straży pożarnej.

Ktoś podpala stogi siana pod Gorzowem [zdjęcia]

20 września 2020, 20:41
W niedzielny wieczór strażacy walczą z pożarami stogów siana w okolicach Janczewa i Wawrowa. Strażacy nie mają wątpliwości, że jest to celowe podpalenie.

Ślisko na Wyszyńskiego [zdjęcia]

30 sierpnia 2020, 23:02
Przy ul. Wyszyńskiego została rozlana substancja ropopochodna, która w połączeniu z opadami deszczu sprawiła, że jezdnia pomiędzy rondem Barlineckim i WOŚP była śliska. Przekonał się o tym kierujący mazdą, który wpadł w poślizg i uderzył w latarnię.

Pożar lasu pod Gorzowem. W akcji samoloty gaśnicze

21 sierpnia 2020, 15:27
W piątkowe popołudnie doszło do pożaru lasu pomiędzy Chwalęcicami, a Santockiem. Ogień pojawił się w sześciu różnych lokalizacjach. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 10 zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże