Wiadomości › Straż pożarna

Pożar w mieszkaniu. Ogień pojawił się w łazience [zdjęcia]

19 maja 2019, 14:05
Do groźnego pożaru doszło w niedzielę w bloku przy ul. Kościuszki w Gorzowie. W łazience mieszkania zapaliła się terma gazowa. Ogień strawił całe wyposażenie łazienki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ktoś podpalił pszczele ule

13 maja 2019, 13:18
W niedzielny wieczór doszło do pożaru pszczelich uli na Wieprzycach. Strażacy nie mają wątpliwości, że było to podpalenie, dlatego też sprawa została przekazana policji. Całkowitemu spaleniu uległy cztery ule.

Przejął się pożarem u sąsiadów i zmarł

23 kwietnia 2019, 17:01
W podgorzowskiej Kłodawie doszło do pożaru dachu domu jednorodzinnego. Ogień został szybko ugaszony, jednak całe zdarzenie zakończyło się tragicznie. Wszystko przez to, że pomimo reanimacji zmarł mężczyzna, który próbował pomagać w gaszeniu pożaru.

Pustynny pył i połamane drzewa

23 kwietnia 2019, 15:04
Straż pożarna z Gorzowa i okolicznych miejscowości ma pełne ręce roboty. Wszystko przez pył znad Sahary, który dotarł we wtorek do Polski. Towarzyszy mu porywisty wiatr, który łamie drzewa i gałęzie, a do tego ogranicza widoczność.

Pożar domu pod Gorzowem

22 kwietnia 2019, 10:15
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru domu oraz budynków gospodarczych na terenie tartaku w miejscowości Ściechów. Na miejsce zostało wysłanych 16 zastępów straży pożarnej.

Pożar busa na Myśliborskiej [film i zdjęcia]

18 kwietnia 2019, 12:26
W czwartkowe południe na parkingu przy ul. Myśliborskiej doszło do pożaru busa marki opel. Zapaliła się komora silnika, a do gaszenia pożaru ruszyli świadkowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Tragedia pod Gorzowem [zdjęcia]

11 kwietnia 2019, 18:59
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru domu w Baczynie koło Gorzowa. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja. Okazało się, że mężczyzna podpalił dom i popełnił samobójstwo.

Żrąca substancja w centrum handlowym [film i zdjęcia]

22 marca 2019, 15:04
Do niebezpiecznego zdarzenia w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie doszło w piątkowe południe. W pralni chemicznej znajdującej się w budynku doszło do awarii maszyny obsługującą jedną z pralnic. W efekcie została uwolniona bardzo szkodliwa substancja chemiczna. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Niebezpieczne zdarzenie w centrum handlowym [film]

22 marca 2019, 12:15
W piątkowe południe doszło do niebezpiecznego zdarzenia w pralni chemicznej na terenie centrum handlowego w Gorzowie. Doszło tam do awarii maszyny obsługującą jedną z pralnic. W efekcie została uwolniona bardzo szkodliwa substancja chemiczna. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Gorzów: Podpalił mieszkanie i uciekł [film i zdjęcia]

22 marca 2019, 01:49
W nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru mieszkania przy ul. Czereśniowej w Gorzowie. Jak się okazało, przyczyną pożaru było podpalenie, a sprawcą młody mężczyzna, lokator tego mieszkania. Mężczyzna po tym, jak podłożył ogień, uciekł z miejsca zdarzenia.


Fotoreportaże