Wiadomości › Straż pożarna

Ulewa nad Gorzowem. Strażacy w akcji [film]

7 czerwca 2019, 09:25
To był pracowity wieczór i noc dla strażaków z Gorzowa i okolicznych gmin. Straż pożarna przez kilka godzin usuwała skutki ulewy, która przeszła w czwartek 6 czerwca nad naszym terenem. W sumie straż pożarna otrzymała ponad 100 zgłoszeń, ale ostatecznie podjęła 60 interwencji.

Podpalacz w Kłodawie [film i zdjęcia]

28 maja 2019, 23:36
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru stodoły w Kłodawie koło Gorzowa. Okazało się, że do pożaru dokładnie w tym samym miejscu, gdzie tydzień wcześniej. Przyczyną pożaru było podpalenie.

Dwa poważne pożary koło Gorzowa [film i zdjęcia]

24 maja 2019, 01:46
Niemal w tym samym czasie w nocy z czwartku na piątek doszło do dwóch pożarów budynków gospodarczych w Wojcieszycach i Kłodawie. W działaniach gaśniczych brało udział łącznie 16 zastępów straży pożarnej.

Pożar w mieszkaniu. Ogień pojawił się w łazience [zdjęcia]

19 maja 2019, 14:05
Do groźnego pożaru doszło w niedzielę w bloku przy ul. Kościuszki w Gorzowie. W łazience mieszkania zapaliła się terma gazowa. Ogień strawił całe wyposażenie łazienki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ktoś podpalił pszczele ule

13 maja 2019, 13:18
W niedzielny wieczór doszło do pożaru pszczelich uli na Wieprzycach. Strażacy nie mają wątpliwości, że było to podpalenie, dlatego też sprawa została przekazana policji. Całkowitemu spaleniu uległy cztery ule.

Przejął się pożarem u sąsiadów i zmarł

23 kwietnia 2019, 17:01
W podgorzowskiej Kłodawie doszło do pożaru dachu domu jednorodzinnego. Ogień został szybko ugaszony, jednak całe zdarzenie zakończyło się tragicznie. Wszystko przez to, że pomimo reanimacji zmarł mężczyzna, który próbował pomagać w gaszeniu pożaru.

Pustynny pył i połamane drzewa

23 kwietnia 2019, 15:04
Straż pożarna z Gorzowa i okolicznych miejscowości ma pełne ręce roboty. Wszystko przez pył znad Sahary, który dotarł we wtorek do Polski. Towarzyszy mu porywisty wiatr, który łamie drzewa i gałęzie, a do tego ogranicza widoczność.

Pożar domu pod Gorzowem

22 kwietnia 2019, 10:15
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru domu oraz budynków gospodarczych na terenie tartaku w miejscowości Ściechów. Na miejsce zostało wysłanych 16 zastępów straży pożarnej.

Pożar busa na Myśliborskiej [film i zdjęcia]

18 kwietnia 2019, 12:26
W czwartkowe południe na parkingu przy ul. Myśliborskiej doszło do pożaru busa marki opel. Zapaliła się komora silnika, a do gaszenia pożaru ruszyli świadkowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Tragedia pod Gorzowem [zdjęcia]

11 kwietnia 2019, 18:59
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru domu w Baczynie koło Gorzowa. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja. Okazało się, że mężczyzna podpalił dom i popełnił samobójstwo.


Fotoreportaże


x