Straż pożarna

Strażak z OSP w drodze do pożaru uderzył fordem w drzewo. Był pijany...

6 marca 2021, 18:54
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Strażacy sprawdzają wały przeciwpowodziowe

27 lutego 2021, 12:10
Chociaż sytuacja hydrologiczna w powiecie gorzowskim nie daje powodów do niepokoju, to jednak strażacy z Gorzowa i Kostrzyna nad Odrą sprawdzają stan wałów przeciwpowodziowych i innych obiektów hydrotechnicznych wzdłuż rzeki Warty i Odry.

Pożar w Metalowcu. Mieszkańcy zostali bez prądu

27 lutego 2021, 11:17
W sobotę w nocy doszło do pożaru w budynku Metalowca przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. Ogień pojawił się na korytarzu na pierwszym piętrze. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie elektryczne. Okazało się, że doszło do pożaru skrzynki elektrycznej.

Pożar w domu jednorodzinnym koło Gorzowa [zdjęcia]

22 lutego 2021, 20:20
W poniedziałkowy wieczór doszło do pożaru w domu jednorodzinnym w Gliniku koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej. Okazało się, że spaleniu uległo jedno z pomieszczeń.

Pożar mieszkania na Manhattanie [zdjęcia]

3 lutego 2021, 21:23
W środowy wieczór przy ul. Armii Krajowej na os. Manhattan w Gorzowie doszło do pożaru mieszkania. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Pies utknął w stodole. Uratowali go strażacy [zdjęcia]

21 stycznia 2021, 09:44
Strażacy z OSP Bogdaniec zostali wezwani do nietypowej interwencji w Racławiu. Do zawalonej stodoły wszedł pies, który nie mógł się z niej wydostać. Na szczęście zwierzę zostało bezpiecznie ściągnięte na ziemię przez strażaków ochotników.

Czołowe zderzenie seata i forda niedaleko Gorzowa [zdjęcia]

27 grudnia 2020, 10:21
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i 159 koło Starego Polichna doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i seata. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar w Kauflandzie. Ewakuowano prawie 200 osób

22 grudnia 2020, 15:24
We wtorkowe popołudnie 22 grudnia straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w sklepie Kaufland. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej oraz policja. Z budynku zostało ewakuowanych 140 klientów oraz 40 pracowników. Okazało się, że doszło do pożaru w szybie wentylacyjnym w toalecie na zapleczu sklepu.

Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie. Auto zaczęło się palić

19 grudnia 2020, 16:42
W sobotnie przedpołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, następnie samochód zaczął się palić. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar rozdzielni na Silwanie [zdjęcia]

17 grudnia 2020, 22:19
Tuż przed godziną 22 w północnej części Gorzowa na ułamek sekund odcięty został prąd. Okazało się, że ma to związek z pożarem, jaki wybuchł w rozdzielni elektrycznej zlokalizowanej tuż przy pętli tramwajowej na Silwanie.


Fotoreportaże