Wiadomości › Straż pożarna

Runęła ściana budynku [film]

4 marca 2019, 21:27
Wichura dała się we znaki w poniedziałkowy wieczór w Gorzowie i okolicach. Strażacy wyjeżdżali do kilkunastu interwencji. Wśród nich do zawalonej ściany jednego z budynków przy ul. Sulęcińskiej.

Konar drzewa wbił się w jadącą ciężarówkę [film i zdjęcia]

4 marca 2019, 19:59
Kierowca samochodu ciężarowego przez kilka kilometrów jechał drogą krajową nr 22 i nie zdawał sobie sprawy z tego, że ma wbity ogromny konar drzewa na naczepie. Mężczyzna zjechał na stację paliw i wezwał straż pożarną.

Pożar kurnika w Gliniku

27 lutego 2019, 21:10
Trzy tysiące indyków było na fermie drobiu w Glinku koło Gorzowa w chwili, gdy wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast zadysponowano aż 7 zastępów straży pożarnej. Na szczęście ogień udało się szybko ugasić.

Szczeniak wpadł do studzienki. Uratowali go strażacy

26 lutego 2019, 11:24
Strażacy z Gorzowa w poniedziałek 25 lutego zostali wezwani do nietypowej interwencji. Przy ul. Warszawskiej do niezabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej wpadł mały piesek. Po kilkunastu minutach udało się wyciągnąć zwierzaka ze studzienki i przekazać go właścicielce.

Podpalenie auta na Zakanalu

25 lutego 2019, 09:17
W niedzielny wieczór przy ul. Osiedlowej w Gorzowie doszło do pożaru samochodu osobowego. Strażacy podkreślają, że przyczyną pożaru renault megane było podpalenie.

Strażak z OSP Różanki potrzebuje pomocy

19 lutego 2019, 14:34
Podczas najbliższego weekendu każdy z nas będzie mógł zarejestrować się w bazie dawców szpiku. Akcja odbędzie się w sobotę i niedzielę w trzech galeriach handlowych na terenie Gorzowa. Wszystko po to, aby pomóc 38-letniemu Michałowi, strażakowi z OSP Różanki, który choruje na białaczkę i potrzebuje przeszczepu szpiku.

Z koparki wyciągnięto zwłoki operatora [zdjęcia]

13 lutego 2019, 11:19
W środowy poranek została wznowiona akcja poszukiwawcza ciała operatora koparki, która wpadła do stawu w miejscowości Sarbiewo. Grupie płetwonurków udało się wyciągnąć zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają działania służb.

Koparka wpadła do stawu [film i zdjęcia]

12 lutego 2019, 18:31
Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie w miejscowości Sarbiewo w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Podczas prowadzonych prac nad brzegiem stawu, do wody wpadła koparka razem z operatorem.

W kamienicy w centrum Gorzowa ulatnia się gaz [zdjęcia]

8 lutego 2019, 22:32
W piątkowy wieczór gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Obotryckiej ulatnia się gaz. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej oraz pogotowie gazowe.

Strażacy na próbę ewakuowali escape room w Gorzowie

8 lutego 2019, 18:10
Czy w gorzowskim escape roomie jest bezpiecznie? Sprawdzili to w piątek 8 lutego strażacy, którzy wraz z pracownikami obiektu przeprowadzili próbną ewakuację.


Fotoreportaże


x