Wiadomości › Straż pożarna

Pożar lasu pod Gorzowem

25 sierpnia 2019, 12:26
W niedzielne południe w okolicach MOP Marwice koło Gorzowa doszło do pożaru lasu. Na miejsce zostało wysłanych 15 zastępów straży pożarnej oraz samoloty gaśnicze. Okazało się, że ktoś celowo podkłada ogień w różnych miejscach.

Pożar porzuconego samochodu na Piłsudskiego [zdjęcia]

24 sierpnia 2019, 20:31
Gorzowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze na terenie ogródków działkowych przy ul. Piłsudskiego w sobotni wieczór po godz. 20. Okazało się, że palił się porzucony samochód osobowy marki renault. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

Pożar aut na os. Staszica [film i zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 17:30
We wtorkowe popołudnie na parkingu koło ronda Myśliborskiego doszło do pożaru dwóch samochodów osobowych. Ogień objął najpierw auto marki chrysler, a następnie zaczął się palić stojący obok samochód marki BMW. W wyniku pożaru ucierpiały też dwa inne samochody - renault i toyota.

Pożar mieszkania na os. Staszica [zdjęcia]

18 sierpnia 2019, 17:42
W niedzielne popołudnie w wieżowcu przy ul. Marcinkowskiego na os. Staszica w Gorzowie doszło do pożaru mieszkania. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar na S3. Indyki spłonęły żywcem [zdjęcia]

12 sierpnia 2019, 05:03
Na drodze ekspresowej S3 pod Gorzowem Wielkopolskim doszło do pożaru przyczepy samochodu ciężarowego. W środku były żywe zwierzęta. Część przewożonych samochodem indyków spłonęła.

Dramatyczna akcja nad jeziorem w Karninie [zdjęcia]

11 sierpnia 2019, 19:43
W niedzielny wieczór doszło do zdarzenia nad jeziorem w Karninie koło Gorzowa. Młody mężczyzna, który tonął w jeziorze został wyciągnięty na brzeg przez plażowiczów. Po trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, udało się przywrócić funkcje życiowe 21-latka. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

Pożar samochodów pod Gorzowem [zdjęcia]

5 sierpnia 2019, 11:39
W niedzielny wieczór po godz. 23 w Łupowie koło Gorzowa doszło do pożaru trzech samochodów osobowych oraz przyczepy kempingowej. Pojazdy były całkowicie objęte ogniem. Strażacy szybko opanowali i ugasili pożar.

Niewybuchy znalezione w stawie

19 lipca 2019, 18:18
Straż pożarna podczas osuszania stawu w Wawrowie koło Gorzowa natknęła się na niewybuchy. Okazało się, że na dnie stawu znajdowały dwa granaty. Na miejsce została wezwana policja oraz patrol saperski.

Strażacy wciąż pracują na miejscu pożaru [zdjęcia]

10 lipca 2019, 16:13
Do bardzo niebezpiecznego pożaru doszło we wtorkowy wieczór w Wojcieszycach koło Gorzowa. Strażacy przez całą noc walczyli z ogniem. W środę na miejscu wciąż prowadzone są intensywne działania, w które zaangażowanych jest 6 zastępów straży pożarnej i dwie fadromy.

Płonie składowisko opon. Zagrożony las [film i zdjęcia]

9 lipca 2019, 20:10
We wtorkowe popołudnie w Wojcieszycach pod Gorzowem doszło do pożaru składowiska opon na terenie strzelnicy. Strażacy próbują opanować ogień i obronić pobliski las przed ogniem. Na miejscu jest 10 zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże