Wiadomości › Straż pożarna

Skutki wichury w Gorzowie [zdjęcia]

30 września 2019, 16:55
Prognozy IMGW sprawdziły się, w poniedziałek nad województwem lubuskim i Gorzowem przeszły silne wichury. Wiatr osiągał średnią prędkość 45 km/h, a w porywach nawet 100 km/h. Lubuscy strażacy wyjeżdżali do blisko 200 interwencji.

Nocna akcja straży na Dolinkach

25 września 2019, 10:23
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Teresy Marii Klimek. Przed północą na nogi zostały postawione wszystkie służby ratunkowego. W mieszkaniu doszło do gwałtownego zapalenia się nagromadzonego gazu.

Pożar na parkingu pomocy drogowej [film i zdjęcia]

19 września 2019, 04:03
W nocy z środy na czwartek doszło do pożaru samochodów na parkingu pomocy drogowej przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie. Spaleniu uległo blisko 10 pojazdów. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej.

Całą noc walczyli z pożarem stodoły [zdjęcia]

2 września 2019, 16:07
Straż pożarna miała pracowitą noc z niedzieli na poniedziałek. Wszystko za sprawą pożaru stodoły i garażu w miejscowości Lubczyno. Na miejscu pracowało łącznie 7 zastępów straży pożarnej, a akcja strażaków trwała blisko 9 godzin.

Zerwany dach na Osiedlu Poznańskim [film i zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 16:10
W środowe popołudnie nad Gorzowem i okolicznymi miejscowościami przeszła burza, której towarzyszyły krótkie, ale intensywne opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru. Strażacy interweniowali na Osiedlu Poznańskim, gdzie został zerwany dach.

Pożar mieszkania na Zawarciu [zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 11:57
W środę doszło do pożaru w kamienicy przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. W jednym z mieszkań zapaliły się śmieci. Do szpitala został zabrany 75-letni mężczyzna, który podtruł się dymem.

Pożar sklepu w galerii handlowej w Gorzowie [zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 09:55
W środę rano doszło do pożaru sklepu na parterze galerii Askana w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy ewakuowali wszystkich pracowników i klientów galerii.

Pożar hali magazynowej w Gorzowie [zdjęcia]

27 sierpnia 2019, 00:39
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru hali magazynowej z tworzywami sztucznymi przy ul. Piłkarskiej w Gorzowie. Spaleniu uległy również trzy samochody osobowe zaparkowane przed halą. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej.

Podpalacz na Piłsudskiego [film i zdjęcia]

25 sierpnia 2019, 21:41
Drugi dzień z rzędu doszło do pożaru na terenie ogródków działkowych przy ul. Piłsudskiego obok stacji paliw. Tym razem ktoś podpalił altankę. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Pożar lasu pod Gorzowem

25 sierpnia 2019, 12:26
W niedzielne południe w okolicach MOP Marwice koło Gorzowa doszło do pożaru lasu. Na miejsce zostało wysłanych 15 zastępów straży pożarnej oraz samoloty gaśnicze. Okazało się, że ktoś celowo podkłada ogień w różnych miejscach.


Fotoreportaże