Wiadomości › Straż pożarna

Pożar hali magazynowej w Gorzowie [zdjęcia]

27 sierpnia 2019, 00:39
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru hali magazynowej z tworzywami sztucznymi przy ul. Piłkarskiej w Gorzowie. Spaleniu uległy również trzy samochody osobowe zaparkowane przed halą. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej.

Podpalacz na Piłsudskiego [film i zdjęcia]

25 sierpnia 2019, 21:41
Drugi dzień z rzędu doszło do pożaru na terenie ogródków działkowych przy ul. Piłsudskiego obok stacji paliw. Tym razem ktoś podpalił altankę. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Pożar lasu pod Gorzowem

25 sierpnia 2019, 12:26
W niedzielne południe w okolicach MOP Marwice koło Gorzowa doszło do pożaru lasu. Na miejsce zostało wysłanych 15 zastępów straży pożarnej oraz samoloty gaśnicze. Okazało się, że ktoś celowo podkłada ogień w różnych miejscach.

Pożar porzuconego samochodu na Piłsudskiego [zdjęcia]

24 sierpnia 2019, 20:31
Gorzowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze na terenie ogródków działkowych przy ul. Piłsudskiego w sobotni wieczór po godz. 20. Okazało się, że palił się porzucony samochód osobowy marki renault. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

Pożar aut na os. Staszica [film i zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 17:30
We wtorkowe popołudnie na parkingu koło ronda Myśliborskiego doszło do pożaru dwóch samochodów osobowych. Ogień objął najpierw auto marki chrysler, a następnie zaczął się palić stojący obok samochód marki BMW. W wyniku pożaru ucierpiały też dwa inne samochody - renault i toyota.

Pożar mieszkania na os. Staszica [zdjęcia]

18 sierpnia 2019, 17:42
W niedzielne popołudnie w wieżowcu przy ul. Marcinkowskiego na os. Staszica w Gorzowie doszło do pożaru mieszkania. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar na S3. Indyki spłonęły żywcem [zdjęcia]

12 sierpnia 2019, 05:03
Na drodze ekspresowej S3 pod Gorzowem Wielkopolskim doszło do pożaru przyczepy samochodu ciężarowego. W środku były żywe zwierzęta. Część przewożonych samochodem indyków spłonęła.

Dramatyczna akcja nad jeziorem w Karninie [zdjęcia]

11 sierpnia 2019, 19:43
W niedzielny wieczór doszło do zdarzenia nad jeziorem w Karninie koło Gorzowa. Młody mężczyzna, który tonął w jeziorze został wyciągnięty na brzeg przez plażowiczów. Po trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, udało się przywrócić funkcje życiowe 21-latka. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

Pożar samochodów pod Gorzowem [zdjęcia]

5 sierpnia 2019, 11:39
W niedzielny wieczór po godz. 23 w Łupowie koło Gorzowa doszło do pożaru trzech samochodów osobowych oraz przyczepy kempingowej. Pojazdy były całkowicie objęte ogniem. Strażacy szybko opanowali i ugasili pożar.

Niewybuchy znalezione w stawie

19 lipca 2019, 18:18
Straż pożarna podczas osuszania stawu w Wawrowie koło Gorzowa natknęła się na niewybuchy. Okazało się, że na dnie stawu znajdowały dwa granaty. Na miejsce została wezwana policja oraz patrol saperski.


Fotoreportaże


x