Wiadomości › Straż pożarna

70-latek podtruty dymem w pożarze domu

4 lutego 2020, 18:20
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru domu przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. Ostatecznie spaleniu uległo wyposażenie jednego z pomieszczeń, natomiast 70-letni mężczyzna podtruł się dymem.

Pożar domu na Zawarciu [zdjęcia]

30 stycznia 2020, 14:27
W czwartkowe popołudnie przy ul. Zielonej na Gorzowskim Zawarciu doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia, cały dom był objęty ogniem.

W lesie pod Gorzowem spłonął samochód

19 stycznia 2020, 23:36
Czy to było celowe podpalenie, czy może zwarcie instalacji elektrycznej? W niedzielny wieczór gorzowscy strażacy uczestniczyli w akcji gaszenia pojazdu w lesie pomiędzy Różankami a Zdroiskiem.

Gorzów: Pożar w Metalowcu [film i zdjęcia]

10 grudnia 2019, 21:00
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru w hotelu Metalowiec przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. Ogień pojawił się w mieszkaniu na drugim piętrze. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar na wysypisku śmieci

26 listopada 2019, 08:11
W nocy doszło do pożaru na wysypisku śmieci przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie. Pomimo, że obszar objęty ogniem był niewielki, to działania ratownicze nie były łatwe. Obecnie trwa dogaszanie hałdy śmieci.

Strażacy ochotnicy w walce z cichym zabójcą [film]

24 listopada 2019, 19:00
Strażacy z OSP Osiedle Poznańskie wzięli sprawy w swoje ręce. Sami pozyskali pieniądze i kupili czujki czadu oraz dymu, które montują najbardziej potrzebującym mieszkańcom gminy Deszczno. Do tego uświadamiają mieszkańców czym jest czad i jak bardzo jest niebezpieczny.

Podpalacz śmietników zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty [film]

19 listopada 2019, 12:05
Film z monitoringu pozwolił dotrzeć do podpalacza śmietników. Dzięki wielu zgłoszeniom naszych czytelników udało się ustalić dane mężczyzny, który odpowiada za podpalenie. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Dwie osoby poparzone na Manhattanie

11 listopada 2019, 10:01
W poniedziałkowy poranek w jednym z mieszkań przy ul. Plac Jana Pawła II doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dwie osoby, w tym 7-letnie dziecko zostały poparzone podczas dolewania paliwa do biokominka.

Substancja ropopochodna na jeziorze w Kłodawie

7 listopada 2019, 12:29
Akcja strażaków w podgorzowskiej Kłodawie. Na miejscu jest specjalistyczny wóz ratownictwa chemicznego. Strażacy zbierają z powierzchni nieznaną – oleistą ciecz.

Pożar autobusu pod Gorzowem [zdjęcia]

5 listopada 2019, 14:46
We wtorkowe popołudnie na starej trójce na wysokości Ściechowa doszło do pożaru autobusu, który jechał po pracowników do Gorzowa. Ogień pojawił się w komorze silnika i strawił połowę pojazdu. W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej.


Fotoreportaże