Wiadomości › Straż pożarna

Gorzów: Pożar w Metalowcu [film i zdjęcia]

10 grudnia 2019, 21:00
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru w hotelu Metalowiec przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. Ogień pojawił się w mieszkaniu na drugim piętrze. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar na wysypisku śmieci

26 listopada 2019, 08:11
W nocy doszło do pożaru na wysypisku śmieci przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie. Pomimo, że obszar objęty ogniem był niewielki, to działania ratownicze nie były łatwe. Obecnie trwa dogaszanie hałdy śmieci.

Strażacy ochotnicy w walce z cichym zabójcą [film]

24 listopada 2019, 19:00
Strażacy z OSP Osiedle Poznańskie wzięli sprawy w swoje ręce. Sami pozyskali pieniądze i kupili czujki czadu oraz dymu, które montują najbardziej potrzebującym mieszkańcom gminy Deszczno. Do tego uświadamiają mieszkańców czym jest czad i jak bardzo jest niebezpieczny.

Podpalacz śmietników zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty [film]

19 listopada 2019, 12:05
Film z monitoringu pozwolił dotrzeć do podpalacza śmietników. Dzięki wielu zgłoszeniom naszych czytelników udało się ustalić dane mężczyzny, który odpowiada za podpalenie. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Dwie osoby poparzone na Manhattanie

11 listopada 2019, 10:01
W poniedziałkowy poranek w jednym z mieszkań przy ul. Plac Jana Pawła II doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dwie osoby, w tym 7-letnie dziecko zostały poparzone podczas dolewania paliwa do biokominka.

Substancja ropopochodna na jeziorze w Kłodawie

7 listopada 2019, 12:29
Akcja strażaków w podgorzowskiej Kłodawie. Na miejscu jest specjalistyczny wóz ratownictwa chemicznego. Strażacy zbierają z powierzchni nieznaną – oleistą ciecz.

Pożar autobusu pod Gorzowem [zdjęcia]

5 listopada 2019, 14:46
We wtorkowe popołudnie na starej trójce na wysokości Ściechowa doszło do pożaru autobusu, który jechał po pracowników do Gorzowa. Ogień pojawił się w komorze silnika i strawił połowę pojazdu. W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej.

Nocny pożar na wysypisku śmieci

30 października 2019, 09:04
Ponad 7 godzin trwała akcja strażaków na wysypisku śmieci przy ulicy Małszyńskiej w Gorzowie. Mimo że obszar objęty pożarem był niewielki, działania ratownicze były utrudnione.

Gorzów: Trzyosobowa rodzina podtruła się czadem

21 października 2019, 21:45
W poniedziałkowy wieczór trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko z objawami podtrucia się czadem zostały zabrane do gorzowskiego szpitala. Wszystko przez wadliwą termę gazową, która znajdowała się w jednym z mieszkań przy ul. Strzeleckiej w Gorzowie.

Pożar volvo na rondzie Ofiar Katynia [zdjęcia]

12 października 2019, 12:27
Na rondzie Ofiar Katynia doszło do pożaru samochodu marki volvo. Ogień pojawił się w komorze silnika. Na szczęście szybka reakcja świadków zdarzenia i przyjazd straży pożarnej sprawił, że ogień nie objął całego pojazdu.


Fotoreportaże


x