Wiadomości › Policyjne

Policyjny pościg za kierowcą audi. Podczas pościgu radiowóz zderzył się z innym samochodem

25 czerwca 2021, 14:04
Gorzowscy policjanci próbowali zatrzymać kierującego samochodem marki audi, jednak mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać. Podczas policyjnego pościgu, jeden z radiowozów zderzył się z osobowym fordem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Natomiast kierowca audi uciekł.

Seria podpaleń koło Gorzowa. Jest nagroda za wskazanie podpalacza [zdjęcia]

25 czerwca 2021, 12:00
W czwartkowy wieczór w Ulimiu koło Gorzowa doszło do pożaru dwóch samochodów osobowych. Jak podkreślają strażacy, przyczyną pożaru było podpalenie i to już trzecie tego typu zdarzenie w ostatnich dniach. Dlatego też strażacy z OSP Ulim wspólnie z mieszkańcami apelują o pomoc we wskazaniu podpalacza. Została też wyznaczona nagroda.

Kobieta straciła przytomność po szczepieniu w przychodni. Była reanimowana

23 czerwca 2021, 12:18
W środę 23 czerwca w przychodni przy ul. Jagiellońskiej w Kostrzynie nad Odrą zasłabła 66-letnia kobieta, która była po szczepieniu przeciwko COVID-19. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także straż pożarna. Stan kobiety był na tyle poważny, że musiała być reanimowana. Została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Zderzenie citroena i opla na Zawarciu [zdjęcia]

23 czerwca 2021, 10:34
W środowy poranek na skrzyżowaniu ul. Grobla z ul. Woskową i Zieloną doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – citroena i opla. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Wiatr złamał konar drzewa na którym było gniazdo z pisklakami. Uratowali je strażacy [zdjęcia]

22 czerwca 2021, 13:19
We wtorkowy poranek gorzowscy strażacy zostali wezwani do połamanego drzewa przy ul. Łużyckiej, którego konar opierał się o balkon i zagrażał bezpieczeństwu. Jak się okazało, na złamanym konarze znajdowało się gniazdo z pisklakami. Działania zostały zakończone sukcesem, a pisklęta uratowane.

Pożar lasu niedaleko Gorzowa. W akcji samoloty gaśnicze

21 czerwca 2021, 15:39
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru lasu w miejscowości Santoczno koło Gorzowa. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze. Pożar został opanowany, trwa dogaszanie.

Ktoś wjechał peugeotem na plażę w Kłodawie [zdjęcia]

21 czerwca 2021, 10:35
Do niecodziennej sytuacji doszło nad jeziorem w Kłodawie koło Gorzowa. Ktoś wjechał w niedzielny wieczór peugeotem na plażę i porzucił auto. Wszystko przez to, że samochód zakopał się w piasku i kierowca nie mógł już wyjechać. W poniedziałek rano na miejsce została wezwana policja.

Przez Gorzów przeszła burza. Wiatr łamał drzewa i wyrywał je z korzeniami [film i zdjęcia]

20 czerwca 2021, 22:12
W niedzielny wieczór nad Gorzowem i okolicami przeszła burza, której towarzyszył silny wiatr. Strażacy wyjechali do łącznie 42 zdarzeń na terenie całego powiatu, w tym Gorzowa. Najczęściej byli wzywani do połamanych drzew, które blokowały drogi czy też zerwanych linii energetycznych.

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony przez kierowcę BMW [zdjęcia]

20 czerwca 2021, 16:26
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Jak się okazało, winę za zdarzenie ponosi pieszy, który będąc pod wpływem alkoholu, wtargnął na jezdnię poza pasami. Pieszy został ukarany mandatem.

O krok od tragedii. Kto rozpoznaje kierowcę opla? [film]

20 czerwca 2021, 13:54
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130 z Wysokiej do Gorzowa omal nie doszło do tragedii. Kierujący osobowym oplem wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym volkswagenie. Kobieta kierująca volkswagenem golfem w ostatniej chwili ominęła opla, który wjechał na skrzyżowanie bez zatrzymania się. Świadkowie tego zdarzenia proszą o pomoc w rozpoznaniu kierowcy, który po niebezpiecznej sytuacji odjechał z miejsca zdarzenia.


Fotoreportaże