Wiadomości Policyjne

Wybuch butli z gazem. Doszło do pożaru budynku [film i zdjęcia]

29 października 2021, 21:37
W piątkowy wieczór w Świerkocinie doszło do wybuchu butli z gazem w budynku wielorodzinnym, a następnie pożaru. Poszkodowana została 45-letnia kobieta, która znajdowała się w mieszkaniu, gdzie doszło do wybuchu. Z budynku ewakuowano łącznie 15 osób. Na miejscu pracuje 9 zastępów straży pożarnej.

Śmiertelny wypadek, którego nie było

29 października 2021, 13:17
Kilku mieszkańców Gorzowa i okolicznych miejscowości otrzymało telefon od oszustów, którzy przekonywali, że ich bliscy spowodowali śmiertelny wypadek. Dlatego też jest niezbędna gotówka, aby ich bliscy uniknęli kłopotów i nie zostali aresztowani. Na szczęście nikt nie dał się nabrać na tę historię i nie przekazał pieniędzy, a o całej sprawie powiadomił policję.

Pożar domu w Gorzowie. Zapalił się styropian na elewacji i poddaszu [zdjęcia]

26 października 2021, 17:39
We wtorkowe popołudnie doszło do pożaru w świeżo wyremontowanym domku jednorodzinnym przy ul. Sadowej w Gorzowie. Okazało się, że zapalił się styropian znajdujący się na poddaszu oraz elewacji. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Ogromny pożar kurnika koło Gorzowa

26 października 2021, 14:15
We wtorkowe popołudnie w Starym Polichnie doszło do pożaru kurnika. Ogień objął cały obiekt o powierzchni 2 tys. m.kw. Na miejscu pracuje osiem zastępów straży pożarnej.

Wandal rozbił szybę w tramwaju. Zobacz film z monitoringu

25 października 2021, 10:57
Kilka dni zajęło policjantom ustalenie sprawcy chuligańskich wybryków w centrum Gorzowa. 28-latek awanturował się w tramwaju, potem z impetem kopnął w szybę, która rozsypała się w drobny mak. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

Wichura w Gorzowie. Wiatr łamał drzewa jak zapałki [film]

22 października 2021, 10:04
Ostatnie dwadzieścia cztery godziny, to był pracowity czas dla strażaków z Gorzowa oraz całego województwa lubuskiego. Straż pożarna przez cały czwartek odnotowała prawie 1 tys. zdarzeń związanych z silnym wiatrem, z czego 135 w Gorzowie i powiecie gorzowskim. Strażacy wyjeżdżali przede wszystkim do usuwania połamanych drzew, które blokowały drogi, a także uszkodzonych pojazdów i dachów.

Potrącenie 84-letniego mężczyzny przez kierującego volkswagenem

21 października 2021, 16:57
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 84-letniego mężczyzny przez kierowcę volkswagena przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Mężczyzna doznał urazu głowy i został zaopatrzony przez strażaków. Następnie ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Jak się okazało, 84-latek przechodził przez jezdnie w miejscu, gdzie nie ma pasów.

Silny wiatr przewrócił dostawcze iveco na barierki na S3 [zdjęcia]

21 października 2021, 13:59
Od samego rana wiatr w Gorzowie i całym regionie daje się we znaki. Silne podmuchy wiatru łamią drzewa i konary. W Gorzowie kilka spadających drzew uszkodziło zaparkowane auta, w tym pojazdy Inspekcji Transportu Drogowego. Natomiast w czwartkowe popołudnie silny podmuch wiatru przewrócił dostawcze iveco na barierki na drodze ekspresowej S3.

Wiatr łamie drzewa i gałęzie. Strażacy mają pełne ręce roboty [film i zdjęcia]

21 października 2021, 10:10
Od samego rana w czwartek 21 października strażacy z Gorzowa i okolic mają pełne ręce roboty. Co chwilę są wysyłani do kolejnych zdarzeń dotyczących usuwania skutków silnego wiatru. Strażacy wyjeżdżają do połamanych drzew i konarów.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo i zderzył się z renault

20 października 2021, 12:11
W środowe przedpołudnie w Kłodawie koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – opla combo i renault kangoo. 29-latek kierujący oplem wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym renault. W wyniku wypadku ranny został 68-letni kierowca renault oraz podróżujący z nim pasażer.


Fotoreportaże