Wiadomości › Policyjne

Nalot policji i straży granicznej na giełdzie w Gorzowie. Zarekwirowano podrobione ubrania

24 maja 2021, 11:15
Co na giełdzie? Podrabiane buty, czapki, koszulki i bluzy. Bułgarzy na giełdzie w Gorzowie sprzedają same podróbki – nawet 1254 pary skarpetek. W minioną niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej i Policji odwiedzili giełdę towarowo-samochodową.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy mitsubishi

24 maja 2021, 09:45
W niedzielę przy ul. Drzymały w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy samochodu osobowego marki mitsubishi. Okazało się, że 32-letni kierowca ma w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu

21 maja 2021, 22:58
W piątkowy wieczór przy ul. Zielonej w Gorzowie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy ciężarówki. Kierowca busa, który jechał za ciężarówką drogą ekspresową S3 zgłosił policji, że mężczyzna kierujący ciężarówką może być pijany. Okazało się, że mężczyzna jechał aż z Poznania do Gorzowa, mając w swoim organizmie aż 2 promile alkoholu.

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Pożar pustostanu w Gorzowie. Ranny mężczyzna

20 maja 2021, 22:09
Pożar pustostanu na terenie byłej jednostki wojskowej w Gorzowie. Dym było widać nawet z osiedla Dolinki. O zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy.

Pijany kierowca opla uderzył w słup trakcyjny. Auto wpadło na torowisko [zdjęcia]

20 maja 2021, 11:10
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto wpadło na torowisko tramwajowe. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Policyjny dron znów kontroluje kierowców na Piłsudskiego

20 maja 2021, 10:45
W czwartkowy poranek wysoko nad ulicą pojawił się policyjny dron. Funkcjonariusze z góry doskonale widzą, jakie przewinienia popełniają kierowcy.

Kierowca opla uderzył w słup. Auto zatrzymało się na torowisku [zdjęcia]

19 maja 2021, 23:15
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto zatrzymało się na torowisku tramwajowym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Niebezpieczne wyprzedzanie na skrzyżowaniu. „A weź pan przestań” [film]

17 maja 2021, 13:05
W sobotni poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca busa marki renault wyprzedzał inne auta na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej. Wszystko nagrała kamera w samochodzie nauki jazdy. Sprawą zajmuje się policja.

Obywatelskie zatrzymanie kompletnie pijanego kierowcy opla

14 maja 2021, 14:30
W czwartkowy wieczór doszło do zatrzymania pijanego kierowcy opla, który jechał Trasą Nadwarciańską. Pijanego mężczyznę zatrzymali inni kierowcy. Okazało, że kierujący oplem miał w swoim organizmie aż 2,5 promila alkoholu.


Fotoreportaże


x