Wiadomości › Policyjne

Dachowanie na S3 [zdjęcia]

13 sierpnia 2021, 08:41
W piątkowy poranek doszło do wypadku drodze ekspresowej S3 na węźle Gorzów Południe. Kierujący samochodem osobowym marki kia uderzył w barierki, a następnie auto dachowało. Jak się okazało, mężczyzna próbował uniknąć zderzenia z fordem, którym kierowała kobieta i wjeżdżając na trasę S3 nie ustąpiła pierwszeństwa kii.

Bójka w autobusie MZK

12 sierpnia 2021, 18:00
W środowy wieczór doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Autobus zatrzymał się na przystanku przy Łaźni. Jednak zanim na miejsce przyjechała policja, mężczyźni zdążyli uciec. Na sam koniec rozpylili gaz pieprzowy w pojeździe. Sprawą zajmuje się policja.

Pracownice okradały Biedronkę. Wpadły przez monitoring [zdjęcia]

10 sierpnia 2021, 15:15
Policjanci z Gorzowa zatrzymali dwie kobiety w wieku 39 i 51 lat, które pracując w sklepie Biedronka w Jeninie, jednocześnie kradły towar. Cały proceder trwał przez miesiąc. Do sprawy został zatrzymany również mężczyzna, który odbierał towar od kobiet.

Trzy nastolatki jechały na elektrycznej hulajnodze. Zostały potrącone, kiedy przejeżdżały przez pasy

4 sierpnia 2021, 20:07
W środowy wieczór na przejściu dla pieszych przy ul. Wybickiego doszło do potrącenia. Kierującego samochodem osobowym marki opel potrącił trzy nastolatki, które jechały na jednej hulajnodze i przejeżdżały przez pasy. Wszystkie trzy dziewczyny zostały zabrane do szpitala.

Zderzenie z krową w Tarnowie. Zwierzę nie przeżyło

3 sierpnia 2021, 09:52
Do bardzo nietypowego, ale groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy poranek na rogatkach Tarnowa w gminie Lubiszyn. Tam kierujący osobową toyotą zderzył się z krową, która znajdowała się na jezdni.

Kierowca forda uderzył w barierki na S3 [zdjęcia]

2 sierpnia 2021, 18:11
W poniedziałkowe popołudnie na trasie S3, na pasie w kierunku Szczecina tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford uderzył w barierki. Jezdnia w kierunku Szczecina jest zablokowana. W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka. Jednak oprócz kobiety, do szpitala na obserwację zostały zabrane również dzieci.

Ze stawu w Wawrowie wyłowiono zwłoki

2 sierpnia 2021, 14:35
W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego odkrycia w stawie w centrum Wawrowa. Jeden z przechodniów zauważył, że w wodzie pływa ciało. Zwłoki mężczyzny zostały wyciągnięte na brzeg. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Kierowca roztrzaskał forda o drzewo w drodze nad jezioro

31 lipca 2021, 19:39
W sobotnie popołudnie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku na drodze prowadzącej nad jezioro w Gliniku. Mężczyzna kierujący fordem w pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało kompletnie roztrzaskane i owinęło się wokół drzewa. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Dwa poważne pożary pod Gorzowem

31 lipca 2021, 15:13
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru lasu w miejscowości Borek oraz pożaru kombajnu i zboża na pniu w miejscowości Mościczki. Pożar lasu został już opanowany, natomiast w przypadku pożaru kombajnu i zboża cały czas trwa akcja gaśnicza.

Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

30 lipca 2021, 16:04
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło tuż po 15:30 na ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.


Fotoreportaże