Wiadomości › Policyjne

Małżeństwo lekarzy usłyszało ponad 830 zarzutów korupcyjnych

11 lutego 2021, 09:54
Do Sądu Rejonowego w Gorzowie trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko małżeństwu lekarzy, które wyłudzało pieniądze z Narodowego Funduszu Zdrowia. On – ginekolog usłyszał 674 zarzuty, ona – okulistka usłyszała 158 zarzutów korupcyjnych. Para z Gorzowa poprzez wyłudzenia naraziła skarb państwa na stratę 120 tysięcy złotych. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Dramatyczny wypadek ciężarówki na S3. Pojazd zmiótł bariery i przewrócił się na bok

8 lutego 2021, 18:57
W poniedziałkowy wieczór na węźle S3 Gorzów Zachód doszło do dramatycznego wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Ciężarówka zmiotła bariery rozdzielające obie jezdnie ekspresówki i przewróciła się na bok. Z naczepy wysypało się zboże.

Są wyniki sekcji zwłok 22-latka, który wpadł hondą do Warty

8 lutego 2021, 11:46
Pod koniec stycznia w rzece Warcie przy ul. Wał Okrężny odnaleziono samochód osobowy marki honda. W środku znajdowało się ciało 22-latka. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny było utonięcie. Śledczy czekają jeszcze na wyniki pozostałych badań, które wykażą czy 22-latek był pod wpływem jakichkolwiek środków.

Ukradli auta warte 2 mln zł! Gorzowscy policjanci rozbili gang złodziei samochodów

4 lutego 2021, 09:35
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez ostatnie pół roku dokonywała kradzieży aut osobowych i busów na terenie miasta. Złodzieje ukradli pojazdy o łącznej wartości 2 mln zł. Policjanci zatrzymali w tej sprawie trzy osoby, z czego jedną po pościgu – mężczyzna uciekał kradzionym autem. Złodzieje ukradli co najmniej 25 pojazdów.

Wpadli do rowu i uciekli z miejsca zdarzenia

3 lutego 2021, 21:25
Szuka ich policja, bo po zdarzeniu drogowym porzucili samochód i uciekli w nieznanym kierunku. Całe zdarzenie miało miejsce na starej drodze krajowej numer 3, w okolicach MOP-u Marwice.

Policja publikuje monitoring z napadu. Rozpoznajesz sprawcę?

2 lutego 2021, 13:45
Gorzowska policja poszukuje sprawców napadu na Żabkę w podgorzowskim Wawrowie. Śledczy udostępnili monitoring w nadziei na to, że ktoś rozpozna sprawcę. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 lutego 2021.

Napad na Żabkę koło Gorzowa

1 lutego 2021, 19:15
W poniedziałkowe popołudnie doszło do napadu na sklep Żabka w Wawrowie koło Gorzowa. Zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku wszedł do środka i zażądał od ekspedientki pieniędzy. Złodziej ukradł nie tylko pieniądze, ale również alkohol i papierosy. Sprawcy szuka policja.

Dziecko pozostawione na mrozie. Policjanci wybili szybę

1 lutego 2021, 11:11
Dziecko nie dawało żadnych oznak życia, a na dworze był kilkustopniowy mróz. Kobieta, która obserwowała samochód wezwała służby ratunkowe. Przybyli na miejsce policjanci wybili szybkę i wybudzili chłopca.

Wpadł w poślizg jadąc pługopiaskarką

30 stycznia 2021, 08:27
Do tego dość niecodziennego zdarzenia doszło w sobotni poranek na ulicy Na Skarpie, bocznej drodze osiedlowej od ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie. Kierujący piaskarką stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego prawidłowo kierowcę fiata.

Ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę [zdjęcia]

29 stycznia 2021, 21:34
W piątkowy wieczór straż pożarna została wezwana do pożaru pojazdu stojącego na parkingu przy ul. Dekerta koło gorzowskiego szpitala. Okazało się, że ktoś próbował podpalić antyaborcyjną furgonetkę. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Nadpaleniu uległ jedynie fragment karoserii pojazdu od strony kierowcy.


Fotoreportaże


x