Wiadomości Policyjne

Brał łapówki za korzystne rozstrzygnięcia przetargów

20 maja 2022, 11:04
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego kierownika działu inwestycji Polskiej Spółki Gazownictwa w Gorzowie oraz mazowieckiego przedsiębiorcę. Według ustaleń CBA, były kierownik przyjął co najmniej 160 tys. zł łapówki w zamian za korzystne rozstrzygnięcie przetargów dotyczących usług budowlanych. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Motocyklista roztrzaskał się o forda [film i zdjęcia]

17 maja 2022, 22:16
We wtorkowy wieczór doszło do dramatycznego wypadku przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. Kierujący motocyklem roztrzaskał jednoślad o bok samochodu marki ford. Motocyklem podróżował 27-letni kierowca oraz 23-letnia pasażerka. Oboje doznali poważnych obrażeń i zostali przetransportowani do szpitala w Gorzowie.

Zderzenie volkswagena i citroena na Kasprzaka

17 maja 2022, 15:36
We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku przy ul. Kasprzaka w Gorzowie. Kierujący samochodem marki volkswagen nie zachował ostrożności i uderzył w tył citroena, który zatrzymał się przed pasami. Jedna osoba została poszkodowana.

Tragiczny finał poszukiwań na rzece Warcie. Odnaleziono zwłoki mężczyzny

16 maja 2022, 11:47
Od soboty trwały poszukiwania mężczyzny, który wskoczył do rzeki Warty na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie i zniknął pod wodą. W poniedziałkowe przedpołudnie strażak wraz z policjantem, którzy pływali łodzią po rzece Warcie, odnaleźli zwłoki mężczyzny w okolicach mostu S3.

Pijany 25-latek przewrócił się na elektrycznej hulajnodze. Grozi mu wysoka grzywna

16 maja 2022, 11:21
W niedzielę nad ranem pijany 25-latek wracał elektryczną hulajnogą do domu. Jednak przy Al. Konstytucji 3 Maja przewrócił się i doznał obrażeń głowy. Okazało się, że mężczyzna miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu. Został zabrany do szpitala. Sprawa mężczyzny możne znaleźć swój finał w sądzie. Grozi mu wysoka grzywna.

Motocyklista zderzył się z volkswagenem [zdjęcia]

16 maja 2022, 08:38
W poniedziałkowy poranek na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki volkswagen. W wyniku zdarzenia został poszkodowany motocyklista. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie.

Oszustwo na Vinted. Mieszkańcy Gorzowa stracili pieniądze

10 maja 2022, 11:38
Policjanci z Gorzowa przyjęli w ostatnich dniach kilka zgłoszeń o oszustwach „na Vinted”. Oszuści rzekomo zainteresowani kupnem odzieży zgłaszali się do mieszkańców Gorzowa i wysyłali instrukcje w jaki sposób odebrać zapłatę za przelew. W rzeczywistości przestępcy otrzymali dostęp do kont bankowych. Zamiast otrzymać zapłatę za wystawione rzeczy, z kont gorzowian znikały pieniądze.

W altanie śmietnikowej odnaleziono zwłoki

9 maja 2022, 14:29
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do dramatycznego odkrycia w altanie śmietnikowej przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie. Jeden z mieszkańców odnalazł tam zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Gorzów: Włamywali się do garaży. Złodzieje przekonywali, że rozwożą towar

9 maja 2022, 10:41
Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych, po tym jak włamali się do garażu przy ul. Kuratowskiej w Gorzowie. Podczas zatrzymania tłumaczyli się policjantom, że rozwożą produkty spożywcze, chociaż jeden z nich próbował ukryć łom. 25 i 30-latek usłyszeli zarzuty.

Budynek płonął jak pochodnia. Ludzie uciekali przez okno [film]

7 maja 2022, 10:08
W sobotę w nocy w Baczynie koło Gorzowa doszło do pożaru stodoły, która była połączona z budynkiem mieszkalnym. Drewniana stodoła była cała objęta ogniem. Mieszkańcy uciekali z domu przez okno. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże