Wiadomości › Policyjne

Wypadek z udziałem busa i dwóch osobówek. Gigantyczny korek na S3 [zdjęcia]

3 czerwca 2021, 09:32
W czwartkowy poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Deszczna doszło do wypadku z udziałem busa i dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło na pasie w kierunku Szczecina. Poszkodowanych zostało łącznie pięć osób. Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Kierowca busa zniszczył płot i skrzynkę gazową. Auto zatrzymało się na ścianie budynku [zdjęcia]

2 czerwca 2021, 13:12
W środę w Lipkach Wielkich doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący busem marki renault w pewnym momencie zjechał na pobocze, a następnie przebił się przez drewniany płot, niszcząc przy tym skrzynkę gazową. Auto zatrzymało się na ścianie domu.

Zderzenie hondy i busa. Osobówka dachowała [zdjęcia]

31 maja 2021, 12:51
W poniedziałkowe południe na osiedlu Europejskim w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki honda i busa firmy kurierskiej. Kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z busem, następnie auto osobowe dachowało.

Kierująca audi potrąciła rowerzystę

31 maja 2021, 09:02
Do niebezpiecznego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek na rondzie Górczyńskim w Gorzowie. Kierująca samochodem osobowym marki audi potrąciła rowerzystę, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Pożar hali produkcyjnej w Bogdańcu [film]

29 maja 2021, 16:51
W sobotnie popołudnie w Bogdańcu koło Gorzowa doszło do pożaru hali produkcyjnej. Na miejsce zostało wysłanych łącznie osiem zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na S3 koło Gorzowa. Miał ponad 2,3 promila

27 maja 2021, 18:15
W środowe popołudnie funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali kierowcę ciężarówki, która jechała trasą S3. Podczas kontroli okazało się, że kierowca jest pijany. Miał w swoim organizmie 2,3 promila alkoholu. Mężczyzn tłumaczył, że dzień wcześniej świętował swoje urodziny, a przed trasą wypił piwo.

Defibrylator zostanie użyty? Zostaną o tym powiadomieni strażacy!

26 maja 2021, 10:23
Od dwóch lat na ścianie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu jest zamontowany defibrylator. Natomiast od wtorku 25 maja, kiedy ktoś będzie potrzebował natychmiastowej pomocy i otworzy kapsułę AED, zostaną od razu o tym powiadomieni wszyscy strażacy z OSP Bogdaniec. Do wszystkich druhów zostaną wysłane wiadomości sms oraz zadzwonią telefony.

Nalot policji i straży granicznej na giełdzie w Gorzowie. Zarekwirowano podrobione ubrania

24 maja 2021, 11:15
Co na giełdzie? Podrabiane buty, czapki, koszulki i bluzy. Bułgarzy na giełdzie w Gorzowie sprzedają same podróbki – nawet 1254 pary skarpetek. W minioną niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej i Policji odwiedzili giełdę towarowo-samochodową.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy mitsubishi

24 maja 2021, 09:45
W niedzielę przy ul. Drzymały w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy samochodu osobowego marki mitsubishi. Okazało się, że 32-letni kierowca ma w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu

21 maja 2021, 22:58
W piątkowy wieczór przy ul. Zielonej w Gorzowie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy ciężarówki. Kierowca busa, który jechał za ciężarówką drogą ekspresową S3 zgłosił policji, że mężczyzna kierujący ciężarówką może być pijany. Okazało się, że mężczyzna jechał aż z Poznania do Gorzowa, mając w swoim organizmie aż 2 promile alkoholu.


Fotoreportaże


x