Wiadomości › Policyjne

Gorzowianka chciała sprzedać buty. Padła ofiarą oszustwa „na olx” i straciła 50 tys. zł

23 lutego 2021, 11:20
Oszustwo metodą „na olx” stało się w ostatnim czasie bardzo popularne i niestety ciągle zdarzają się osoby, które dają się oszukać. Tak było w przypadku mieszkanki Gorzowa, która chciała sprzedać buty. Niestety niczego nieświadoma kobieta podała dane do karty płatniczej oszustom. Z jej konta zniknęło ponad 50 tys. zł.

Policjanci skierowali wniosku do sądu o ukaranie uczestników Marszu Niewolników

23 lutego 2021, 10:55
W minioną sobotę na Starym Rynku odbył się pokaz pod hasłem „Marsz Niewolników”, czyli protest przeciwko szczepionce na COVID-19. Jak się okazało, jego uczestnicy zebrali się również na Bulwarze Wschodnim, gdzie interweniowała policja. Do sądu zostały skierowane 23 wnioski za brak maseczki.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego pana Władysława

21 lutego 2021, 20:02
Od środy 17 lutego trwały poszukiwania 80-letniego pana Władysława, który wyszedł ze szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie i zaginął. W poszukiwania chorego na Alzheimera seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa. Niestety w niedzielę 21 lutego odnaleziono ciało mężczyzny w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej.

Sprawa policjantki z Gorzowa trafiła do prokuratury

21 lutego 2021, 15:00
Prokuratura Rejonowa w Gorzowie zajmuje się sprawą byłej już policjantki, która jak się okazało, była wcześniej skazana za przemyt narkotyków. Śledczy mają sprawdzić czy nie doszło do poświadczenia nieprawdy w dokumentach podczas wypełniania ankiety w procesie rekrutacji.

Gorzów: Kobieta skazana za przemyt narkotyków została przyjęta do policji

17 lutego 2021, 14:33
Skandal w policji. W Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie do służby została przyjęta kobieta, która jak się okazało, została wcześniej skazana w Szwecji za przemyt ponad 100 kilogramów narkotyków. Policjantka została w środę zwolniona dyscyplinarnie z policji.

Kierowca mercedesa pędził przez teren zabudowany aż 181 km/h!

16 lutego 2021, 13:29
Gorzowscy policjanci z grupy Speed tylko w poniedziałek 15 lutego zatrzymali uprawnienia za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym aż 13 kierowców. Kierowca peugeota jechał przez Kamień Mały z prędkością 150 km/h. Natomiast rekordzista, to kierujący mercedesem, który pędził aż 181 km/h przez miejscowość.

Pijany pasażer pobił i pogryzł kierowcę autobusu MZK

16 lutego 2021, 10:44
We wtorkowy poranek w autobusie linii 124 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pijany i agresywny pasażer pobił oraz pogryzł kierowcę autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Wszystko przez to, że kierowca zwrócił mężczyźnie uwagę, aby ten nie pił alkoholu w autobusie.

Kierowca fiata wjechał na… schody [zdjęcia]

15 lutego 2021, 15:02
Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie przy rondzie Solidarności w Gorzowie. Kierujący osobowym fiatem punto zjeżdżając ul. Pomorską w dół w pewnym momencie zjechał na chodnik, a następnie wjechał na schody prowadzące do ul. Dywizjonu 303.

Pijany kierowca forda dachował na Grobla. Auto ścięło barierki [zdjęcia]

13 lutego 2021, 10:16
W piątkowy wieczór przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie, auto dachowało i zatrzymało się na przeciwległym pasie. Zanim na miejsce przyjechały służby, osoby jadące fordem opuściły pojazd o własnych siłach. Wszyscy trzej mężczyźni byli pijani. Żaden nie przyznaje się do kierowania autem.

Małżeństwo lekarzy usłyszało ponad 830 zarzutów korupcyjnych

11 lutego 2021, 09:54
Do Sądu Rejonowego w Gorzowie trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko małżeństwu lekarzy, które wyłudzało pieniądze z Narodowego Funduszu Zdrowia. On – ginekolog usłyszał 674 zarzuty, ona – okulistka usłyszała 158 zarzutów korupcyjnych. Para z Gorzowa poprzez wyłudzenia naraziła skarb państwa na stratę 120 tysięcy złotych. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.


Fotoreportaże


x