Wiadomości › Policyjne

Jedna osoba zatrzymana podczas pożaru na Borowskiego

1 września 2021, 12:04
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Podczas akcji gaśniczej policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który utrudniał działania strażakom.

Pożar w kamienicy w Śródmieściu Gorzowa. To kolejne podpalenie? [zdjęcia]

31 sierpnia 2021, 23:01
We wtorkowy wieczór gorzowscy strażacy zostali wezwani do pożaru klatki schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. To kolejny pożar w tej okolicy. Strażacy nie wykluczają podpalenia.

Trzy pożary w tym samym czasie. Ktoś celowo podkładał ogień [film i zdjęcia]

31 sierpnia 2021, 00:38
W poniedziałek 30 sierpnia tuż przed północną gorzowscy strażacy zostali postawieni na równe nogi. Niemal w tym samym czasie otrzymali trzy zgłoszenia dotyczące pożarów w kamieniach, w odległości zaledwie 250 metrów od siebie. Do działań zostało wysłanych łącznie 11 zastępów straży pożarnej. Służby nie mają wątpliwości, że było to celowe podpalenie.

Zgon rowerzysty na Kostrzyńskiej

30 sierpnia 2021, 18:38
W poniedziałkowe popołudnie doszło do dramatycznego zdarzenia na chodniku przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Mężczyzna jadący rowerem w pewnym momencie zasłabł, spadł z jednośladu i stracił przytomność. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Zderzenie pięciu samochodów na Trasie Nadwarciańskiej [zdjęcia]

30 sierpnia 2021, 15:08
W poniedziałkowe popołudnie doszło do małego karambolu na Trasie Nadwarciańskiej. Na pasie w kierunku ul. Kasprzaka doszło do zderzenia pięciu pojazdów – czterech osobówek i ciężarówki nauki jazdy. Trasa Nadwarciańska od strony ronda Santockiego jest zakorkowana.

Niebezpiecznie na S3. Volkswagen zderzył się z BMW [film i zdjęcia]

29 sierpnia 2021, 19:16
W niedzielny wieczór na drodze ekspresowej S3, a dokładnie na węźle Gorzów Zachód doszło do wypadku z udziałem volkswagena i BMW. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Gorzowem

28 sierpnia 2021, 19:02
Na drodze z Nowin Wielkich w kierunku Starych Dzieduszyc doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna kierujący motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, gdzie uderzył w drzewo. Niestety motocyklista nie przeżył wypadku.

Dwa byki wpadły do bagna. Na ratunek ruszyli strażacy [zdjęcia]

27 sierpnia 2021, 19:48
W piątkowy wieczór 27 sierpnia strażacy z Gorzowa zostali wezwani do nietypowej akcji ratunkowej. Przy ul. Zielnej w zakolu Starej Warty do bagna wpadły dwa byki. Zwierzęta utknęły w mule po sam grzbiet i nie mogły się samodzielnie wydostać. Na pomoc ruszyli strażacy.

Dachowanie forda na S3

26 sierpnia 2021, 16:56
W czwartkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 pomiędzy węzłem Gorzów Zachód, a Gorzów Północ doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford uderzył w barierki, następnie auto dachowało. Ruch w kierunku Szczecina odbywa się lewym pasem.

Mężczyzna ukradł sprzęt warty 5 tys. zł z gorzowskiego cmentarza

25 sierpnia 2021, 18:35
Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który na terenie cmentarza przy ul. Żwirowej w Gorzowie włamał się do pomieszczenia technicznego, skąd ukradł sprzęt za kilka tysięcy złotych. Mężczyzna sprzedał skradziony sprzęt w promocyjnej cenie, jednak na szczęście narzędzia udało się odzyskać.


Fotoreportaże