Wiadomości Policyjne

Prezes Stali Gorzów zatrzymany. Usłyszał zarzuty

9 czerwca 2022, 09:12
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali zatrzymali Marka G, prezesa Stali Gorzów. Usłyszał on zarzuty związane z oszustwami podatkowymi na kwotę 66 mln zł.

Wykręcili zamek i próbowali włamać się do mieszkania

8 czerwca 2022, 09:51
Jeden z mieszkańców os. Staszica ostrzega przed złodziejami, którzy próbowali włamać się do mieszkania starszej osoby przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie. Złodzieje wykręcili zamek, ale uciekli, bo w mieszkaniu znajdował się senior. Sprawa została zgłoszona na policję.

Ukradli koła, auto zostawili na cegłach

6 czerwca 2022, 15:26
Właściciel opla zaparkował na noc swój samochód przy ul. Borowskiego obok hotelu Mieszko. Kiedy przyszedł rano na parking, jego samochód nie miał kół i stał na cegłach. Sprawą zajmuje się policja.

Pijany kierowca forda zderzył się z taksówką Bolta

5 czerwca 2022, 11:03
W niedzielę w nocy doszło do wypadku przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Pijany kierowca forda wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z toyotą, jak się okazało taksówką Bolta. Siła uderzenia sprawiła, że toyota uderzyła w betonową latarnię. Ranna została pasażerka taksówki, która doznała złamania nosa.

Kierujący hyundaiem potrącił 8-latka

2 czerwca 2022, 19:22
W czwartkowe popołudnie doszło potrącenia dziecka przy ul. Witosa. Kierujący samochodem osobowym marki hyundai przy wjeździe do garażu podziemnego potrącił 8-letniego chłopca. Dziecko zostało zabrane do szpitala.

Po pijaku i bez uprawnień. 58-latek dachował renault [zdjęcia]

30 maja 2022, 11:28
W sobotni wieczór w podgorzowskim Brzozowcu doszło do dachowania samochodu marki renault clio. Jak się okazało, 58-latek który kierował pojazdem był pijany oraz nie posiadał prawa jazdy. Mężczyzna miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Dachowanie renault pod Gorzowem [zdjęcia]

28 maja 2022, 23:14
W sobotni wieczór w podgorzowskim Brzozowcu doszło do dachowania samochodu marki renault clio. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, mężczyzna, który kierował pojazdem był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia.

Kierowca renault doprowadził do czołówki z volkswagenem

28 maja 2022, 15:22
W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Zdroiskiem, a Wełminem doszło do czołowego dwóch pojazdów osobowych – renault i volkswagena. Kierujący renault zjechał na lewy pas i doprowadził do czołówki z prawidłowo jadącym volkswagenem. W wyniku wypadku ranne zostało starsze małżeństwo podróżujące volkswagenem.

Kierujący BMW wjechał w kościół

28 maja 2022, 07:36
W sobotę w nocy doszło do wypadku przy ul. Poznańskiej w Gorzowie. Kierujący BMW zjechał na lewą stronę jezdni, przebił ogrodzenie, a następnie uderzył w kościół. Na miejsce została wysłana policja i straż pożarna.

Driftował BMW na rondzie, bo chciał nagrać sobie filmik [wideo]

27 maja 2022, 11:00
Driftował na rondzie, bo... chciał sobie nagrać filmik. Tak tłumaczył swoje zachowanie 28-letni kierowca BMW. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez sąd, aby odbyć zasądzoną karę więzienia.


Fotoreportaże