Wiadomości › Policyjne

Pijany 21-latek rozbił dwa auta i wylądował w rowie

5 października 2021, 13:03
Wszystko działo się w minioną niedzielę w podgorzowskim Deszcznie przy ulicy Topolowej. Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Swój rajd zakończył na łuku drogi. Jego pojazd dachował. Młody mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

15-latek na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę

1 października 2021, 17:37
W piątkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich. 15-latek jadący na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę czekającą na autobus. Potrącona kobieta doznała obrażeń głowy, została zabrana do szpitala.

Pali się auto na parkingu centrum handlowego [zdjęcia]

30 września 2021, 16:54
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru samochodu osobowego marki ford na parkingu wielopoziomowych w centrum handlowym Nova Park. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Wszyscy klienci oraz pracownicy Nova Park zostali ewakuowani.

Wypadek na Koniawskiej. Zderzyła się mazda z oplem i BMW

30 września 2021, 14:08
W czwartkowe popołudnie przy ul. Koniawskiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – mazdy, opla i BMW. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

W rzece Kłodawce odnaleziono zwłoki

30 września 2021, 12:28
Do tragicznego odkrycia doszło w czwartkowe przedpołudnie w rzece Kłodawce. Postronna osoba zauważyła znajdujące się w rzece zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracują służby.

Po pijaku i z zakazem. Kierowca busa wbił się w rów

29 września 2021, 10:49
Do nietypowo wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowe popołudnie w Nowym Polichnie. Kierujący busem dosłownie wbił pojazd w rów. Jak się okazało, 39-letni kierowca był pijany, miał w organizmie 2 promile alkoholu. Ponadto miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Chrysler wjechał pod pociąg. Matka uratowała dzieci z płonącego auta

29 września 2021, 10:08
We wtorkowe popołudnie doszło do dramatycznego wypadku na przejeździe kolejowym w Motylewie. Kobieta kierująca chryslerem, która podróżowała z dwójką synów w wieku 5 i 7 lat wjechała wprost pod szynobus. Auto po zderzeniu z pociągiem dachował i zaczęło się palić. Jak relacjonują strażacy, kobieta o własnych siłach wyciągnęła dzieci z płonącego auta. Cała trójka przebywa obecnie w szpitalu.

Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Matka z dziećmi wjechała wprost pod pociąg [film i zdjęcia]

28 września 2021, 16:47
Na przejeździe kolejowym w Motylewie doszło do dramatycznego wypadku. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki chrysler wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg. Siła uderzenia była ogromna, ponieważ z auta praktycznie nic nie zostało. W pojeździe z kobietą podróżowała jeszcze dwójka dzieci w wieku 5 i 7 lat. Na miejscu jest straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Podpalał śmietniki i samochody. Wszystko relacjonował na żywo na facebooku [film]

28 września 2021, 09:57
W sobotni wieczór i niedzielę w nocy doszło do serii podpaleń śmietników oraz dwóch samochodów. Policjanci jeszcze w niedzielę zatrzymali 23-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za podpalenia. Okazało się, że mężczyzna wszystko relacjonował na żywo na facebooku. W momencie zatrzymania, 23-latek był pijany, miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Nocny pościg za 17-letnim kierowcą audi

27 września 2021, 11:52
W sobotę w nocy gorzowscy policjanci w centrum miasta chcieli zatrzymać do kontroli kierującego audi. Jednak ten zamiast zatrzymać pojazd, zaczął uciekać przed policyjnym radiowozem. Ucieczka audi zakończyła się w polu, a kierowca próbował uciekać jeszcze pieszo. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu siedział 17-latek. Usłyszał zarzuty dotyczące niezatrzymania się do kontroli i ucieczki przed policjantami. Ponadto został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.


Fotoreportaże