Wiadomości › Policyjne

Zderzenie z krową w Tarnowie. Zwierzę nie przeżyło

3 sierpnia 2021, 09:52
Do bardzo nietypowego, ale groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy poranek na rogatkach Tarnowa w gminie Lubiszyn. Tam kierujący osobową toyotą zderzył się z krową, która znajdowała się na jezdni.

Kierowca forda uderzył w barierki na S3 [zdjęcia]

2 sierpnia 2021, 18:11
W poniedziałkowe popołudnie na trasie S3, na pasie w kierunku Szczecina tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford uderzył w barierki. Jezdnia w kierunku Szczecina jest zablokowana. W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka. Jednak oprócz kobiety, do szpitala na obserwację zostały zabrane również dzieci.

Ze stawu w Wawrowie wyłowiono zwłoki

2 sierpnia 2021, 14:35
W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego odkrycia w stawie w centrum Wawrowa. Jeden z przechodniów zauważył, że w wodzie pływa ciało. Zwłoki mężczyzny zostały wyciągnięte na brzeg. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Kierowca roztrzaskał forda o drzewo w drodze nad jezioro

31 lipca 2021, 19:39
W sobotnie popołudnie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku na drodze prowadzącej nad jezioro w Gliniku. Mężczyzna kierujący fordem w pewnym momencie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało kompletnie roztrzaskane i owinęło się wokół drzewa. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala.

Dwa poważne pożary pod Gorzowem

31 lipca 2021, 15:13
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru lasu w miejscowości Borek oraz pożaru kombajnu i zboża na pniu w miejscowości Mościczki. Pożar lasu został już opanowany, natomiast w przypadku pożaru kombajnu i zboża cały czas trwa akcja gaśnicza.

Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

30 lipca 2021, 16:04
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło tuż po 15:30 na ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.

Kolejna seria podpaleń w Ulimiu

29 lipca 2021, 20:02
W czwartkowy wieczór w podgorzowskim Ulimiu doszło do kolejnego podpalenia baraku. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. To kolejny pożar w tym samym miejscu, co kilka dni temu i pod koniec czerwca. Strażacy z OSP Ulim i mieszkańcy proszą o pomoc w ujęciu podpalacza.

Wypadek na rondzie Górczyńskim. Doszło do zderzenia hondy i skody [zdjęcia]

26 lipca 2021, 23:35
W poniedziałkowy wieczór na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – hondy oraz skody. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar zboża na pniu koło Gorzowa [zdjęcia]

25 lipca 2021, 17:33
W niedzielne popołudnie doszło do pożaru zboża na pniu w miejscowości Racław koło Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych łącznie osiem zastępów straży pożarnej.

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3. Jeden z pojazdów przewrócił się na jezdnię [film i zdjęcia]

23 lipca 2021, 15:29
W piątkowe popołudnie na 75 km trasy S3 na pasie w kierunku Gorzowa doszło do wypadku. Tuż przed MOP-em Marwice zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. W wyniku zderzenia, jedna z ciężarówek przewróciła się na jezdnię. Droga w stronę Gorzowa jest zablokowana.


Fotoreportaże