Wiadomości › Policyjne

Uważajcie na nowe oszustwo na „pocztę głosową”!

25 sierpnia 2021, 12:30
W ostatnich dniach mieszkańcy Gorzowa i okolicznych miejscowości otrzymują sms-y z informacją, że mają na swojej poczcie głosowej nową wiadomość głosową. Pod żadnym pozorem nie należy klikać w linki znajdujące się w sms-ach! To kolejne oszustwo i próba wyłudzenia pieniędzy.

Zadymienie w szynobusie. Na miejsce wysłano straż pożarną

25 sierpnia 2021, 09:03
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w szynobusie jadącym z Kostrzyna nad Odrą do Krzyża. W trakcie jazdy w spalinowym zespole trakcyjnym doszło do zadymienia przestrzeni pasażerskiej. Maszynista podjął decyzję o zatrzymaniu szynobusa na stacji w Górkach Noteckich. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej.

Pijana kobieta wskoczyła do Warty

21 sierpnia 2021, 10:11
W sobotę 21 sierpnia przed godz. 3 w nocy służby zostały postawione na nogi, ponieważ do rzeki Warty wskoczyła kobieta. Jak się okazało, 19-latka chciała przepłynąć rzekę wpław, ponieważ założyła się ze znajomymi. Była pijana, miała w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu.

26-latek był poszukiwany za przemyt narkotyków. Został zatrzymany przez „łowców głów”

19 sierpnia 2021, 08:24
Lubuscy „łowcy głów” zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu gorzowskiego, który był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary dwóch lat więzienia za przemyt znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna chcąc uniknąć kary ukrywał się za granicą. Został zatrzymany, kiedy na chwilę zjechał do Polski.

Wypadek na Podmiejskiej: Bolt i BMW. Film i zdjęcia z miejsca zdarzenia

17 sierpnia 2021, 14:21
We wtorkowe popołudnie przy ul. Podmiejskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - toyoty oraz BMW. Dwie osoby z toyoty zostały poszkodowane. Z powodu wypadku zablokowane jest torowisko tramwajowe, przez co ruch tramwajów został wstrzymany.

Okradał i niszczył grób córki sąsiada, bo... miał z nim konflikt

17 sierpnia 2021, 10:41
Policjanci z Gorzowa przedstawili zarzuty mężczyźnie, który przez kilka lat niszczył i okradał jeden z grobów na cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Zgłaszający tą sprawę przypuszczał, że może to być sąsiad, z którym od wielu lat miał konflikt. Podczas przesłuchania 44-letni mężczyzna przyznał się, że niszczył i okradał grób córki sąsiada. Na cmentarz przyjeżdżał rowerem z podgorzowskiej miejscowości, by po zabraniu zniczy czy kwiatów, wyrzucić je do śmietnika.

Brutalnie zaatakował kobietę w autobusie MZK. Wszystko nagrały kamery [film]

16 sierpnia 2021, 09:30
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który w sposób brutalny zaatakował kobietę w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna uderza kobietę, a następnie wysiada z autobusu.

Pożar budynku przy Myśliborskiej. W akcji 5 zastępów PSP

13 sierpnia 2021, 14:11
Od płonących śmieci zajęła się elewacja budynku. Wszystko to działo się w piątkowe popołudnie przy ulicy Myśliborskiej w Gorzowie. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana.

Dachowanie na S3 [zdjęcia]

13 sierpnia 2021, 08:41
W piątkowy poranek doszło do wypadku drodze ekspresowej S3 na węźle Gorzów Południe. Kierujący samochodem osobowym marki kia uderzył w barierki, a następnie auto dachowało. Jak się okazało, mężczyzna próbował uniknąć zderzenia z fordem, którym kierowała kobieta i wjeżdżając na trasę S3 nie ustąpiła pierwszeństwa kii.

Bójka w autobusie MZK

12 sierpnia 2021, 18:00
W środowy wieczór doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Autobus zatrzymał się na przystanku przy Łaźni. Jednak zanim na miejsce przyjechała policja, mężczyźni zdążyli uciec. Na sam koniec rozpylili gaz pieprzowy w pojeździe. Sprawą zajmuje się policja.


Fotoreportaże