Praca jakiej szukasz

Wiadomości › Policyjne

Zanim zabił Kristinę, miał wyrok za jej nękanie

12 września 2019, 12:00
Motywem zabójstwa była prawdopodobnie nieszczęśliwa miłość. Okazało się, że Paweł R., który zabił 26-letnią Kristinę V. został skazany za jej natarczywe nękanie. Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 500 zł. Wyrok zapadł 2 września, natomiast 11 września mężczyzna zabił dziewczynę, a podczas próby zatrzymania został zastrzelony przez niemieckich policjantów.

26-latek zastrzelony w Niemczech [film i zdjęcia]

11 września 2019, 17:30
Zakończono policyjną obławę za 26-letnim Pawłem R., który w pralni na gorzowskim Zawarciu zabił 26-letnią obywatelkę Ukrainy. Około godz. 15.30 na terenie Niemiec tuż przed Berlinem doszło do próby zatrzymania mężczyzny, w trakcie której Paweł R. został zastrzelony przez policjantów.

Wypadek na DK22 pod Gorzowem [zdjęcia]

11 września 2019, 15:46
W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich, tuż przed Nierzymiem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki fiat i busa. W wyniku zderzenia bus znalazł się w rowie.

Gorzów: Zabójstwo kobiety w pralni [film i zdjęcia]

11 września 2019, 13:33
W środowe popołudnie w pralni na gorzowskim Zawarciu doszło do zabójstwa 26-letniej obywatelki Ukrainy. Do pralni wszedł 26-letni mężczyzna, który oddał strzał w kierunku kobiety i uciekł z miejsca zdarzenia.

Uderzył BMW w znak i urwał koło [zdjęcia]

10 września 2019, 22:17
We wtorkowy wieczór kierujący samochodem BMW zjeżdżając z ronda Ofiar Katynia w ul. Walczaka w kierunku centrum Gorzowa uderzył w znak drogowy, przez co urwał przednie koło w aucie. Kierowca wraz z pasażerem porzucili auto i uciekli z miejsca zdarzenia.

Dwa wypadki na rondzie Wyszyńskiego [zdjęcia]

10 września 2019, 09:48
Niemal w tym samym czasie doszło do dwóch zdarzeń na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie. Najpierw doszło wypadku z udziałem ciężarówki i taksówki na rondzie. Chwilę później na zjeździe z Al. ks. Andrzejewskiego na rondo doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych – kia, audi, hyundaia i toyoty.

Potrącenie 16-latki na pasach

10 września 2019, 08:23
We wtorkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia nastolatki na pasach przez kierowcę busa. Potrącona 16-latka została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Nielegalna fabryka papierosów zlikwidowana w Gorzowie

9 września 2019, 10:23
Policjanci z CBŚP wraz z Lubuskim Urzędem Celno-Skarbowym zlikwidowali na terenie Gorzowa nielegalną fabrykę papierosów. Profesjonalna fabryka była ukryta w jednej z hal po dawnym zakładzie produkcji spożywczej. Służby zatrzymały pięciu mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty.

Nie ma winnego śmierci bezdomnego?

6 września 2019, 13:38
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał śmiertelnie pobić bezdomnego 33-latka na osiedlu Piaski w Gorzowie. Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Prokurator prowadzący sprawę zmienił kwalifikację czynu i zatrzymany mężczyzna nie został tymczasowo aresztowany.

54-latek dostał zawału serca na basenie

6 września 2019, 12:11
Sekcja zwłok wykazała, że śmierć 54-letniego mężczyzny na basenie Słowianki w Gorzowie to był nieszczęśliwy wypadek spowodowany przez problemy zdrowotne. Mężczyzna zanim utonął, dostał prawdopodobnie zawału serca. Śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.


Fotoreportaże


x