Wiadomości › Policyjne

Kierowca volkswagena potrącił pieszego [film i zdjęcia]

24 lutego 2020, 07:05
Do dramatycznego potrącenia doszło w poniedziałkowy poranek na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Górczyńskim. Kierujący volkswagenem potrącił przechodzącego przez 41-letniego mężczyznę. Nieprzytomny pieszy został przewieziony do gorzowskiego szpitala.

Dramatyczne potrącenie na pasach. Ku przestrodze [film]

22 lutego 2020, 12:18
Publikujemy nagranie z zapisu monitoringu znajdującego się tuż przy rondzie turbinowym obok tzw. „Białego Kościółka”. Tam w piątkowe popołudnie doszło do potrącenia osoby pieszej. Nagranie upubliczniamy ku przestrodze – zarówno pieszym, jak i kierującym.

Potrącenie na pasach przy rondzie turbinowym

21 lutego 2020, 16:29
W piątkowe popołudnie doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez pasy na rondzie turbinowym. Piesza została potrącona przez kierującą fordem. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

Ciężarówka zderzyła się ze śmieciarką [zdjęcia]

19 lutego 2020, 17:33
W środowe popołudnie przy ul. Żwirowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego marki DAF ze śmieciarką. W wyniku zderzenia ranny został mężczyzna kierujący śmieciarką.

Samobójstwo w parku Słowiańskim

18 lutego 2020, 13:44
W piątkowe popołudnie w parku Słowiańskim odnaleziono ciało mężczyzny. Znamy już wyniki sekcji zwłok. Okazało się, że do zgonu mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie, a 64-latek popełnił samobójstwo.

Dwie kolizje na Walczaka

15 lutego 2020, 11:18
W sobotnie przedpołudnie przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Na wysokości ul. Dowgielewiczowej oraz na wyjeździe w stronę Różanek. Na szczęście w obu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Gorzów: W parku Słowiańskim znaleziono zwłoki

14 lutego 2020, 18:47
Do dramatycznego odkrycia doszło w piątkowe popołudnie 14 lutego w parku Słowiańskim. W krzakach niedaleko Słowianki zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Prokurator zabezpieczył ciało do sekcji zwłok.

Zderzenie mercedesa i suzuki na S3

8 lutego 2020, 19:49
W sobotni wieczór na trasie S3 pomiędzy węzłami Gorzów Zachód, a Gorzów Południe tuż za mostem nad Wartą doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i suzuki. Pas w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany.

BMW uderzyło w toyotę na rondzie [zdjęcia]

2 lutego 2020, 18:10
W niedzielę na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – BMW i toyoty. Według ustaleń policjantów, kierujący BMW wymusił pierwszeństwo i uderzył w znajdującą się na rondzie toyotę. Do szpitala zostało zabrane dziecko.

Gorzów: Policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców [zdjęcia]

31 stycznia 2020, 15:16
Z uwagi na wzrost liczby pijanych kierowców w minionym roku, policja zapowiadała większą ilość kontroli trzeźwości kierowców. Jedna z takich akcji odbyła się w piątkowy poranek przy Al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie. W godzinę policjanci sprawdzili trzeźwość 200 kierowców.


Fotoreportaże


x