Wiadomości › Policyjne

Związali, grozili bronią i ukradli pieniądze

15 lipca 2019, 20:26
Do brutalnego rozboju doszło w małej wsi koło Gorzowa. Zamaskowani sprawcy związali dwóch mężczyzn, grozili bronią i ukradli pieniądze – gotówkę oraz monety kolekcjonerskie. Bandytów szuka policja.

Wypadek na rondzie Sybiraków [zdjęcia]

15 lipca 2019, 19:49
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i toyoty doszło na rondzie Sybiraków w Gorzowie. Toyotą podróżowała kobieta w ciąży, która została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Pijany kierowca ciężarówki cofał na S3 [FILM]

15 lipca 2019, 12:46
W poniedziałek policjanci z Gorzowa prowadzili działania na drodze ekspresowej S3 w rejonie MOP Marwice. Policjanci sprawdzali wszystkie ciężarówki i autobusy. Tej kontroli chciał uniknąć 37-letni kierowca ciężarówki, który próbował cofać na ekspresówce. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

Gorzów: Zarzuty za pobicie i podpalenie 21-latka

15 lipca 2019, 10:33
Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty w sprawie pobicia i podpalenia 21-letniego Bartosza W. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali w centrum Gorzowa. 26 i 38-latek odpowiedzą za pobicie i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi im do 8 lat więzienia.

Autobus MZK potrącił pieszego

13 lipca 2019, 10:26
W sobotni poranek przy ul. Matejki na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia mężczyzny przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Pijany rowerzysta potrącony przez autobus [zdjęcia]

11 lipca 2019, 23:40
Tragiczny wieczór na drogach powiatu gorzowskiego. Po śmiertelnym wypadku z udziałem motocyklisty w Kostrzynie nad Odrą, doszło do kolejnego poważnego zdarzenia. Tym razem na drodze z Gorzowa do Różanek. Został tam potrącony pijany rowerzysta.

Kierowca peugeota uderzył w BMW [zdjęcia]

11 lipca 2019, 20:58
Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowy wieczór na rondzie Gdańskim w Gorzowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeot i BMW. Do zdarzenia doszło z winy kierującego peugeotem, który nie ustąpił pierwszeństwa.

Okradł market budowlany w Gorzowie

10 lipca 2019, 10:03
Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gorzowa, który na początku lipca ukradł elektronarzędzia o wartości 1,5 tys. zł z jednego z marketów budowlanych na terenie miasta. Okazało się, że mężczyzna jest także odpowiedzialny za inne przestępstwa.

Włamał się do mieszkania i ukradł biżuterię

9 lipca 2019, 14:11
We wtorkowe przedpołudnie w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Sułkowskiego w Gorzowie doszło do włamania. Złodziej ukradł biżuterię. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

Włamywali się do domów pod Gorzowem

8 lipca 2019, 10:50
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej włamali się do domku jednorodzinnego w Chwalęcicach koło Gorzowa. Okazało się, że mężczyźni są odpowiedzialni za wcześniejsze działania. Zostali zatrzymani i usłyszeli łącznie 10 zarzutów związanych z kradzieżami z włamaniem.


Fotoreportaże


x