Praca jakiej szukasz

Wiadomości › Policyjne

Nagana za jazdę autobusem pod prąd

23 września 2019, 19:35
Kierowca Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie, który pojechał autobusem linii 113 pod prąd na rondzie Solidarności i ul. Podmiejską zostanie ukarany. Mężczyzna otrzyma od pracodawcy karę nagany. Oprócz tego, swoje postępowanie prowadzi policja.

Po pijaku dachował oplem [zdjęcia]

23 września 2019, 16:01
Policjanci ustalili już kto kierował osobowym oplem, który dachował przy ul. Wyszyńskiego w nocy z soboty na niedzielę. Okazało się, że 20-letni mężczyzna nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem, ponieważ był pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Ukradł dokumenty i pieniądze. Szuka go policja

23 września 2019, 15:39
Po miesiącu śledztwa, prokurator postanowił upublicznić wizerunek mężczyzny, który ukradł z zaparkowanego auta dokumenty, pieniądze oraz telefon komórkowy. Policjanci apelują o zgłaszanie się osób, które mogą rozpoznać mężczyznę.

Po pijaku uciekł skuterem przed policją

21 września 2019, 11:24
W piątkowy wieczór mężczyzna jadący na skuterze nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać przed policją. Po zatrzymaniu, okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

69-latek dachował renault na S3

20 września 2019, 19:55
W piątkowe popołudnie na trasie S3 pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem samochodu marki renault. 69-letni kierowca z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, przez co auto następnie dachowało. Mężczyzna został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala.

Mężczyzna zmarł na chodniku

19 września 2019, 16:10
Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie przy ul. Okólnej na os. Dolinki w Gorzowie. Starszy mężczyzna wysiadając z samochodu zasłabł i upadł na chodnik. Niestety lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon mężczyzny.

8-latka na rowerze potrącona na pasach [zdjęcia]

17 września 2019, 16:32
Kierujący oplem potrącił 8-letnią dziewczynkę na rowerze, która wjechała na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania.

Jechał na czołówkę, wpadł citroenem na torowisko [zdjęcia]

15 września 2019, 21:50
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielny wieczór przy ul. Walczaka w Gorzowie. Kierujący samochodem marki citroen omal nie doprowadził do czołowego zderzenia z BMW, a swoją podróż ostatecznie zakończył na torowisku tramwajowym.

Wyprzedzanie zakończone na krawężniku [zdjęcia]

14 września 2019, 21:14
Do zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór przy ul. Bora-Komorowskiego w Gorzowie. Kierujący oplem próbował wyprzedzić inne auto, ale swój manewr zakończył uderzając w krawężnik, tak że samochód zatrzymał się na środku drogi.

50-latek ukradł studzienkę kanalizacyjną

14 września 2019, 11:11
Straż miejska zatrzymała przy ul. Sikorskiego 50-letniego mieszkańca Gorzowa, który ukradł studzienkę kanalizacyjną i próbował ściągnąć z niej żeliwną pokrywę. Mężczyzna został przekazany policjantom.


Fotoreportaże


x