Wiadomości › Policyjne

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Pożar pustostanu w Gorzowie. Ranny mężczyzna

20 maja 2021, 22:09
Pożar pustostanu na terenie byłej jednostki wojskowej w Gorzowie. Dym było widać nawet z osiedla Dolinki. O zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy.

Pijany kierowca opla uderzył w słup trakcyjny. Auto wpadło na torowisko [zdjęcia]

20 maja 2021, 11:10
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto wpadło na torowisko tramwajowe. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Policyjny dron znów kontroluje kierowców na Piłsudskiego

20 maja 2021, 10:45
W czwartkowy poranek wysoko nad ulicą pojawił się policyjny dron. Funkcjonariusze z góry doskonale widzą, jakie przewinienia popełniają kierowcy.

Kierowca opla uderzył w słup. Auto zatrzymało się na torowisku [zdjęcia]

19 maja 2021, 23:15
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto zatrzymało się na torowisku tramwajowym. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Niebezpieczne wyprzedzanie na skrzyżowaniu. „A weź pan przestań” [film]

17 maja 2021, 13:05
W sobotni poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca busa marki renault wyprzedzał inne auta na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej. Wszystko nagrała kamera w samochodzie nauki jazdy. Sprawą zajmuje się policja.

Obywatelskie zatrzymanie kompletnie pijanego kierowcy opla

14 maja 2021, 14:30
W czwartkowy wieczór doszło do zatrzymania pijanego kierowcy opla, który jechał Trasą Nadwarciańską. Pijanego mężczyznę zatrzymali inni kierowcy. Okazało, że kierujący oplem miał w swoim organizmie aż 2,5 promila alkoholu.

Włamał się do sklepu wędkarskiego i ukradł sprzęt

14 maja 2021, 10:22
Gorzowscy policjanci odzyskali sprzęt wędkarski, który został skradziony po włamaniu się do sklepu wędkarskiego przy ul. Kazimiera Wielkiego. Okazało się, że złodziejem jest 38-letni mieszkaniec Gorzowa, który ma na swoim koncie próbę włamania do supermarketu na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty, natomiast śledczy złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt.

Ktoś przecina opony w zaparkowanych autach

13 maja 2021, 21:00
Przez ostatnie dwie noce przy ul. Dywizjonu 303 na os. Dolinki w Gorzowie doszło do uszkodzenia kilku samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Sprawca lub sprawcy postanowili pod osłoną nocy przeciąć opony w zaparkowanych autach. Sprawa została zgłoszona na policję.

Pożar samochodu na S3 [zdjęcia]

13 maja 2021, 13:55
W czwartkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do pożaru samochodu osobowego marki renault. Na szczęście kierowca uciekł z płonącego pojazdu, nic mu się nie stało. Droga w kierunku Gorzowa jest zablokowana.


Fotoreportaże


x