Wiadomości › Policyjne

Pożar hali produkcyjnej w Bogdańcu [film]

29 maja 2021, 16:51
W sobotnie popołudnie w Bogdańcu koło Gorzowa doszło do pożaru hali produkcyjnej. Na miejsce zostało wysłanych łącznie osiem zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na S3 koło Gorzowa. Miał ponad 2,3 promila

27 maja 2021, 18:15
W środowe popołudnie funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali kierowcę ciężarówki, która jechała trasą S3. Podczas kontroli okazało się, że kierowca jest pijany. Miał w swoim organizmie 2,3 promila alkoholu. Mężczyzn tłumaczył, że dzień wcześniej świętował swoje urodziny, a przed trasą wypił piwo.

Defibrylator zostanie użyty? Zostaną o tym powiadomieni strażacy!

26 maja 2021, 10:23
Od dwóch lat na ścianie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogdańcu jest zamontowany defibrylator. Natomiast od wtorku 25 maja, kiedy ktoś będzie potrzebował natychmiastowej pomocy i otworzy kapsułę AED, zostaną od razu o tym powiadomieni wszyscy strażacy z OSP Bogdaniec. Do wszystkich druhów zostaną wysłane wiadomości sms oraz zadzwonią telefony.

Nalot policji i straży granicznej na giełdzie w Gorzowie. Zarekwirowano podrobione ubrania

24 maja 2021, 11:15
Co na giełdzie? Podrabiane buty, czapki, koszulki i bluzy. Bułgarzy na giełdzie w Gorzowie sprzedają same podróbki – nawet 1254 pary skarpetek. W minioną niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej i Policji odwiedzili giełdę towarowo-samochodową.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy mitsubishi

24 maja 2021, 09:45
W niedzielę przy ul. Drzymały w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy samochodu osobowego marki mitsubishi. Okazało się, że 32-letni kierowca ma w swoim organizmie aż 3 promile alkoholu.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu

21 maja 2021, 22:58
W piątkowy wieczór przy ul. Zielonej w Gorzowie doszło do zatrzymania pijanego kierowcy ciężarówki. Kierowca busa, który jechał za ciężarówką drogą ekspresową S3 zgłosił policji, że mężczyzna kierujący ciężarówką może być pijany. Okazało się, że mężczyzna jechał aż z Poznania do Gorzowa, mając w swoim organizmie aż 2 promile alkoholu.

Czołówka renault i volkswagena pod Gorzowem

21 maja 2021, 11:35
W piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Różanek doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – renault i volkswagena. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Pożar pustostanu w Gorzowie. Ranny mężczyzna

20 maja 2021, 22:09
Pożar pustostanu na terenie byłej jednostki wojskowej w Gorzowie. Dym było widać nawet z osiedla Dolinki. O zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy.

Pijany kierowca opla uderzył w słup trakcyjny. Auto wpadło na torowisko [zdjęcia]

20 maja 2021, 11:10
W środowy wieczór doszło do wypadku na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Pomorską w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w słup trakcyjny, następnie auto wpadło na torowisko tramwajowe. Okazało się, że kierowca był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Policyjny dron znów kontroluje kierowców na Piłsudskiego

20 maja 2021, 10:45
W czwartkowy poranek wysoko nad ulicą pojawił się policyjny dron. Funkcjonariusze z góry doskonale widzą, jakie przewinienia popełniają kierowcy.


Fotoreportaże


x