Wiadomości Policyjne

Wiatr łamie drzewa i gałęzie. Są przerwy w dostawie prądu [zdjęcia]

17 stycznia 2022, 10:18
Od samego rana w Gorzowie i okolicach mocno wieje. Wiatr łamie drzewa i gałęzie. Strażacy wyjeżdżają już do pierwszych zdarzeń. Natomiast Enea Gorzów informuje o awariach i przerwach w dostawie prądu.

Bójka z użyciem noża. Cztery osoby z zarzutami, jedna w szpitalu

11 stycznia 2022, 18:26
W ubiegłym tygodniu przez barem przy ul. Kombatantów w Gorzowie doszło do bójki z użyciem noża. W zdarzeniu brało udział łącznie pięć osób. Jeden z mężczyzn został raniony nożem w plecy, cały czas przebywa w szpitalu. Natomiast pozostała czwórka usłyszała zarzuty. Za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im do 8 lat więzienia.

Wypadek na Kasprzaka. Seat zderzył się z oplem [zdjęcia]

11 stycznia 2022, 12:39
We wtorkowe południe na zjeździe z węzła S3 Gorzów Południe w ul. Kasprzaka doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – seata i opla. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Kierująca toyotą uderzyła w przyczepę

11 stycznia 2022, 09:28
We wtorkowy poranek przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do wypadku. Kierująca toyotą uderzył w tył przyczepy. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł.

Alarm bombowy w szpitalu w Gorzowie

8 stycznia 2022, 23:00
W sobotni wieczór służby otrzymały zgłoszenie o podejrzeniu podłożenia ładunku wybuchowego w szpitalu w Gorzowie. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja.

Strażacy postawieni na nogi. Doszło do… awarii sieci ciepłowniczej

8 stycznia 2022, 13:47
W sobotę straż pożarna z Gorzowa otrzymała zgłoszenie o pożarze w kamienicy przy ul. Teatralnej. Okazało się, że nie było żadnego pożaru, a doszło do awarii sieci ciepłowniczej i z kratek wentylacyjnych wydobywała się para wodna, a nie dym.

Pożar w centrum Gorzowa. Z okna mieszkania wyskoczyła 12-latka [zdjęcia]

7 stycznia 2022, 14:00
W piątkowe popołudnie przy ul. Sikorskiego w centrum Gorzowa doszło do pożaru mieszkania znajdujące się na parterze bloku. Z płonącego mieszkania przez okno uciekła 12-letnia dziewczynka.

Niecodzienne zdarzenie pod Gorzowem. Na polu wylądował samolot [zdjęcia]

7 stycznia 2022, 11:11
W czwartek na polu pod Gorzowem doszło do lądowania małego samolotu Tecnam. Okazało się, że podczas lotu szkoleniowego konieczne było lądowanie w terenie.

Atak z użyciem noża. Co wydarzyło się przed barem na Manhattanie?

7 stycznia 2022, 09:07
W czwartkowy wieczór przed barem przy ul. Kombatantów w Gorzowie miało dojść do ataku z użyciem noża. W zdarzeniu brało udział łącznie pięć osób, z czego trzy doznały obrażeń. Jeden z mężczyzn przebywa obecnie w szpitalu.

Zderzenie kii z BMW i staranowane ogrodzenie [zdjęcia]

6 stycznia 2022, 15:56
W czwartkowe popołudnie w podgorzowskiej Kłodawie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący kią wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z BMW, które następnie staranowało ogrodzenie. Kierowca kii dostał 1450 zł mandatu.


Fotoreportaże