Wiadomości › Policyjne

Gorzów: Trzymała w mieszkaniu 30 kotów. Martwe zwierzęta zakopywała w okolicach kamienicy

30 marca 2021, 16:30
We wtorkowy poranek przy ul. Szkolnej w Gorzowie doszło do interwencji policji, OTOZ Animals Gorzów i Fundacji Obrony Praw Zwierząt Anaconda. W jednym z mieszkań w kamienicy starsza kobieta trzymała 30 kotów. Natomiast zwierzęta, które wcześniej zdechły zakopywała w okolicach kamienicy. Kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego, a policja prowadzi postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzętami.

12-latek potrącony na pasach

30 marca 2021, 15:39
We wtorkowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Okulickiego w Gorzowie doszło do potrącenia 12-letniego chłopca przez kobietę kierującą osobowym samochodem. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policja kontrolowała kierowców na pomocą drona. Posypały się mandaty [film]

29 marca 2021, 12:19
W miniony piątek policjanci z Gorzowa prowadzili działania poświęcone bezpieczeństwu niechronionych uczestników ruchu drogowego przy pomocy drona. Dzięki dronowi udało się dostrzec niebezpieczne zachowania zarówno kierowców, jak i pieszych. Osoby, które popełniły wykroczenie były karane mandatami.

Kolejny pożar składowiska opon na Zawarciu

28 marca 2021, 23:29
W niedzielny wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. To kolejny pożar w ciągu ostatnich dni w tym miejscu. W akcji gaśniczej uczestniczy sześć zastępów straży pożarnej.

Młodzież bawiła się na bulwarze i zostawiła po sobie bałagan. Interweniowała policja [zdjęcia]

27 marca 2021, 10:24
Zrobiło się cieplej, więc grupa młodzieży postanowiła zorganizować imprezę na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie. Młodzi ludzie niestety zostawili po sobie mnóstwo śmieci, w tym butelki po alkoholu. Jak się okazało, na bulwarze interweniowała również policja. Łącznie 20 osób zostało ukaranych.

Wypadek na „starej trójce”. Zderzenie seata i mercedesa [zdjęcia]

26 marca 2021, 18:01
W piątkowe popołudnie na tzw. „starej trójce” z Gorzowa na Myślibórz doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych seata i mercedesa. Do zdarzenia doszło przy wiadukcie na Marwice.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki na Walczaka

26 marca 2021, 16:35
W czwartek policjanci z gorzowskiej drogówki zatrzymali przy ul. Walczaka w Gorzowie kierowcę samochodu ciężarowego wraz z naczepą typu cysterna. Jak się okazało, 36-latek był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Pożar busa na parkingu Kauflandu

26 marca 2021, 15:09
W piątkowe popołudnie na parkingu hipermarketu Kaufland przy ul. Matejki w Gorzowie doszło do pożaru busa. Na miejsce została wysłana straż pożarna.

Śmigłowiec wylądował na os. Europejskim. W mieście zabrakło wolnej karetki

25 marca 2021, 15:23
W czwartkowe popołudnie doszło do niecodziennej sytuacji na os. Europejskim w Gorzowie. Na pasie zieleni pomiędzy blokami przy ul. Londyńskiej wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się okazało, w mieście zabrakło wolnej karetki.

Pożar składowiska opon na Zawarciu [zdjęcia]

24 marca 2021, 21:20
W środowy wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. Ogień było widać m.in. z os. Słonecznego i os. Staszica. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.


Fotoreportaże