Wiadomości › Policyjne

Kierująca oplem przebiła barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

24 listopada 2020, 16:11
We wtorkowe popołudnie 24 listopada przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca oplem straciła panowanie nad autem i uderzyła w barierki. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto zmiotło barierki i przeleciało na przeciwległy pas jezdni. Na miejscu jest policja i straż pożarna.

Kierowca volkswagena uderzył w drzewo

24 listopada 2020, 12:29
We wtorkowe południe przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca volkswagenem zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Wszystko przez urwane koło. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Mężczyzna strzelał do przystanku. Chciał nastraszyć byłego partnera swojej dziewczyny [zdjęcia]

23 listopada 2020, 11:00
Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który na początku listopada strzelał do wiaty przystankowej przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie. Okazało się, że mężczyzna zatrzymał samochód i otworzył szybę, a następnie zaczął strzelać z broni pneumatycznej w kierunku przystanku, ponieważ stał tam były chłopak jego dziewczyny.

Tragedia w Gorzowie. Z balkonu wyskoczył mężczyzna

21 listopada 2020, 11:58
W piątkowy wieczór na Placu Staromiejskim w Gorzowie doszło do tragedii. Mężczyzna wyskoczył z balkonu, zginął na miejscu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim [zdjęcia]

18 listopada 2020, 21:42
W środowy wieczór na rondzie Gdańskim doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki renault. Poszkodowana kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Włamali się do domu, wpadli wprost w ręce policjantów

17 listopada 2020, 12:38
Kradli rowery i sprzęt budowlany i metalowe elementy. Wpadli podczas obławy, którą zorganizowali policjanci z Gorzowa. Wszystko to miało miejsce w minioną niedzielę na ulicy Małorolnych, w jednym ze znajdujących się tam domów.

Był poszukiwany przez Interpol za uprowadzenie. Wpadł, bo zaatakował przechodnia

17 listopada 2020, 10:53
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 25-letniego obywatela Mołdawii, który był poszukiwany przez Interpol za uprowadzenie, pobicie i groźby. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, ponieważ na jednej z gorzowskich ulic zaatakował przechodnia. Jak się okazało, 25-latek ma spędzić w więzieniu w Mołdawii 6 lat. Mężczyzna właśnie usłyszał kolejne zarzuty.

Kierujący nissanem wjechał w przystanek autobusowy [zdjęcia]

17 listopada 2020, 07:56
We wtorkowy poranek na rondzie Santockim w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący nissanem zjeżdżając w dół ul. Podmiejską w kierunku Trasy Nadwarciańskiej, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i uderzył w przystanek autobusowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Wyszyńskiego

15 listopada 2020, 12:53
W niedzielne południe na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki ford. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała przez oznakowany przejazd rowerowy.

Pijany kierowca peugeota uderzył w ogrodzenie przedszkola

14 listopada 2020, 12:49
W sobotnie południe doszło do wypadku w podgorzowskim Wawrowie. Kierujący samochodem osobowym marki peugeot zjeżdżając z ronda uderzył w ogrodzenie przedszkola. Okazało się, że 25-letni kierowca jest pijany.


Fotoreportaże


x