Wiadomości › Policyjne

Złodziej katalizatorów złapany na gorącym uczynku

8 grudnia 2020, 09:08
Policjanci z gorzowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który na os. Górczyn próbował ukraść katalizator z osobowego fiata. Złodziej został złapany na gorącym uczynku, miał przy sobie piłę oraz latarkę. 23-latek usłyszał zarzut usiłowania kradzieży.

Kierowca opla potrącił rowerzystę. Auto wjechało do rowu

6 grudnia 2020, 15:30
W niedzielne popołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do wypadku. 19-latek kierujący oplem wpadł w poślizg, nie opanował auta i potrącił 79-letniego rowerzystę. Następnie samochód wjechał do rowu. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala.

Bezczelna kradzież w Gorzowie. Złodziej ukradł skarbonkę z napiwkami [film]

4 grudnia 2020, 20:08
Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie w restauracji Czarna Owca przy Matejki w Gorzowie. Mężczyzna, który wszedł do lokalu, ukradł znajdującą się na ladzie barowej skarbonkę z napiwkami. Właściciele restauracji apelują o pomoc w rozpoznaniu złodzieja.

W plecaku jest bomba? Ewakuowano przedszkole

2 grudnia 2020, 10:37
Ewakuacja w przedszkolu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Ktoś wpadł na głupi pomysł, aby do placówki przesłać e-maila z informacją o tym, że w jednym z plecaków znajduje się ładunek wybuchowy. Na miejscu jest policja i straż pożarna.

Kierujący oplem uderzył w przyczepę

30 listopada 2020, 10:39
Przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w tył przyczepy przy której znajdowali się pracownicy porządkujący pas zieleni pomiędzy jezdniami. W wyniku zderzenia poszkodowany został jeden z pracowników, trafił do szpitala.

Gorzowscy policjanci organizują zbiórkę dla potrzebujących

30 listopada 2020, 10:25
Kolejny rok z rzędu Komenda Miejska Policji w Gorzowie zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję „Przyjazna zima”, która ma na celu pomoc najuboższym, osobom samotnym i bezdomnym. Potrzebne są środki higieny osobistej czy odzież zimowa. Rzeczy można przynosić do budynku komendy przy ul. Wyszyńskiego.

Zabił rodziców ze szczególnym okrucieństwem. Zadawał ciosy tępym narzędziem

30 listopada 2020, 08:29
W miniony piątek we wsi Jenin doszło do tragedii. 42-letni mężczyzna zabił swoich rodziców, został zatrzymany przez policję. Mężczyzna właśnie usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Dwa poważne wypadki pod Gorzowem. W jednym ranne 3-miesięczne dziecko

27 listopada 2020, 19:56
W piątkowe popołudnie doszło do dwóch wypadków koło Gorzowa – w Baczynie oraz w Kłodawie. W Baczynie ranne zostało 3-miesięczne dziecko, które w poważnym stanie zostało przetransportowane do szpitala. Z kolei w Kłodawie zostały ranne dwie osoby.

Tragedia pod Gorzowem. Syn zabił rodziców [zdjęcia]

27 listopada 2020, 12:42
W piątkowe przedpołudnie we wsi Jenin koło Gorzowa doszło do rodzinnej tragedii. Według informacji do jakich dotarł portal gorzowianin.com, syn zabił swoich rodziców. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

Nie bądźmy obojętni na los bezdomnych

25 listopada 2020, 10:22
Temperatury w nocy spadają już poniżej zera. Musimy więc wzmóc czujność. Nie każdy z nas ma dach nad głową, ciepły koc lub kołdrę. Dla wielu osób okres jesienno-zimowy jest jednym z trudniejszych miesięcy w roku. Nie bądźmy obojętni, nasze zgłoszenie na numer alarmowy może uratować komuś życie.


Fotoreportaże


x