Wiadomości Policyjne

Motocyklista zderzył się z chevroletem camaro. Uciekł z miejsca zdarzenia

27 kwietnia 2022, 12:07
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Szarych Szeregów i Okulickiego w Gorzowie. Motocyklista zderzył się z kierującym chevroletem camaro. Kierujący motocyklem zostawił rozbity pojazd i uciekł z miejsca wypadku.

Pijana kobieta wiozła dziecko. Miała 2 promile i zabrane prawo jazdy

27 kwietnia 2022, 11:31
Policjanci z Gorzowa zatrzymali przy ul. Narutowicza kierującą fiatem, która nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu. Podczas kontroli okazało się, że kobieta ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a w samochodzie przewozi kilkuletnie dziecko. Mało tego, miała zatrzymane prawo jazdy za prowadzenie w stanie nietrzeźwości.

Gorzów: Wypadek na rondzie Wyszyńskiego i na Sikorskiego

25 kwietnia 2022, 20:29
W poniedziałkowy wieczór po godz. 20 doszło do dwóch zdarzeń drogowych na terenie Gorzowa niemal w tym samym czasie. Na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza zderzyły się renault i toyota. A na zjeździe z ronda Wyszyńskiego kierujący autem wjechał w tył audi i uciekł z miejsca zdarzenia.

W Kostrzynie na Odrą doszło do zabójstwa. Zatrzymano 38-latka

25 kwietnia 2022, 15:01
W poniedziałek nad ranem służby odnalazły zakrwawione zwłoki mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Krótkiej w Kostrzynie nad Odrą. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Do sprawy zatrzymano 38-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo 63-latka.

W mieszkaniu odnaleziono zakrwawione zwłoki mężczyzny. Doszło do zabójstwa?

25 kwietnia 2022, 12:33
W poniedziałkowy poranek strażacy zostali wezwani do otwarcia drzwi w jednym z mieszkań przy ul. Krótkiej w Kostrzynie nad Odrą. W środku zostało odnaleziono zakrwawione ciało mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Mężczyzna onanizował się w parku. Został zatrzymany

24 kwietnia 2022, 15:15
Starszy mężczyzna obnażał się i onanizował w parku Kopernika w Gorzowie. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na czerwonym wiadukcie od strony placu zabaw. Został zatrzymany przez kobietę, która go zauważyła, a następnie przekazany policji. Mężczyzna odpowie za nieobyczajny wybryk.

Zaginął 67-letni mieszkaniec Gorzowa. Kto widział pana Henryka?

22 kwietnia 2022, 10:23
Trwają poszukiwania 67-letniego pana Henryka, który w środowe popołudnie po wyjściu z domu przy ul. Chopina w Gorzowie zaginął. Mężczyzna pojechał rowerem w stronę Nowin Wielkich, ale do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ostatni raz telefon 67-latka logował się nad rzeką Wartą w okolicach miejscowości Jeżyki.

Rajd pijanego kierowcy volkswagena ulicami Gorzowa

19 kwietnia 2022, 12:20
W niedzielny wieczór pijany kierowca volkswagena caddy przejechał przez pół miasta, rozbijając przy tym co najmniej trzy samochody. Ponadto mężczyzna nie chciał zatrzymać się do policyjnej kontroli. Miał w swoim organizmie blisko 1 promil alkoholu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Wypadek z udziałem pijanego motocyklisty. Pasażerką była 10-latka

18 kwietnia 2022, 15:43
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Pomorskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty, który podróżował razem z 10-letnią dziewczynką. Okazało się, że mężczyzna kierujący motocyklem był pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna próbował ugasić płonące trawy. Został poparzony

18 kwietnia 2022, 15:01
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru traw przy ul. Zielonej w Gorzowie. Zanim na miejsce dotarli strażacy, rozprzestrzeniający się ogień próbował ugasić mężczyzna. Niestety doznał poparzeń nogi, natomiast pożar ugasili strażacy.


Fotoreportaże