Wiadomości › Policyjne

Potrącenie rowerzystki na rondzie Górczyńskim [zdjęcia]

22 grudnia 2020, 15:48
We wtorkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała rowerem przez przejście dla pieszych.

Jeden telefon może uratować ich życie

21 grudnia 2020, 10:13
Lubuscy policjanci regularnie sprawdzają miejsca, w których przebywają bezdomni, aby upewnić się, że warunki w jakich mieszkają nie zagrażają ich życiu. W nocy temperatury są niskie i trudne warunki pogodowe mogą być niebezpieczne dla osób, które nie mają dachu nad głową.

Tragedia na os. Słonecznym. Kobieta wyskoczyła z okna

20 grudnia 2020, 12:02
W niedzielę w nocy przy ul. Gwiaździstej na os. Słonecznym w Gorzowie doszło do tragicznego zdarzenia. Starsza kobieta wyskoczyła z okna mieszkania na 4 piętrze. Niestety nie przeżyła upadku.

Napad na Żabkę na os. Górczyn

19 grudnia 2020, 20:26
W sobotnie popołudnie doszło do napadu na sklep Żabka przy ul. Korfantego w Gorzowie. Dwóch zamaskowanych mężczyzn z przedmiotem przypominającym broń weszło do środka i zażądało od ekspedientki pieniędzy. Na szczęście zostali spłoszeni przez innego klienta i uciekli. Sprawą zajmuje się policja.

Seria zdarzeń na gorzowskich drogach [zdjęcia]

16 grudnia 2020, 08:00
W środowy poranek doszło do kilku kolizji na drogach w Gorzowie oraz okolicach. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na trasie S3, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu.

Ciężarówka zmiażdżyła busa na S3 [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 19:03
Do dramatycznego w skutkach wypadku z doszło w poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa. Na pasie od strony Myśliborza w kierunku Gorzowa doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i busa. W wyniku wypadku ciężko ranny został kierowca busa.

Dwa zdarzenia w rejonie ronda Wyszyńskiego [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 17:28
W poniedziałkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kilkadziesiąt minut później, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ronda, tym razem na Al. ks. Andrzejewskiego doszło do kolizji z udziałem siedmiu samochodów osobowych.

Poważny wypadek na S3. Auto dostawcze zderzyło się z ciągnikiem rolniczym [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 09:23
W poniedziałkowy poranek po godz. 9 na drodze ekspresowej S3 z Gorzowa w kierunku Myśliborza doszło do poważnego wypadku. Tuż przed MOPem Marwice doszło do zderzenia auta dostawczego z ciągnikiem rolniczym. Droga w kierunku Myśliborza jest zablokowana.

Ciało mężczyzny znalezione w altance śmietnikowej

14 grudnia 2020, 08:59
Od wczesnych godzin porannych, gorzowska policja prowadzi czynności przy jednej z altanek śmietnikowych przy ulicy Łokietka w Gorzowie. Znaleziono tam ciało mężczyzny, którego tożsamości na chwilę obecną nie udało się ustalić.

Kierowca fiata rozbił kilka aut i uciekł [zdjęcia]

13 grudnia 2020, 11:42
W sobotni wieczór przy ul. Matejki doszło do zniszczenia kilku samochodów osobowych. Sprawcą okazał się kierujący fiatem, który z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w zaparkowane auta, a następnie porzucił swój pojazd i uciekł pieszo. Kierowcy szukają policjanci.


Fotoreportaże


x