Wiadomości › Policyjne

Atak nożem na działkach. Dwie osoby z zarzutami

26 kwietnia 2021, 15:35
W miniony weekend na działkach w pobliżu Kupca Gorzowskiego doszło do awantury pomiędzy osobami bezdomnymi. W wyniku awantury jeden z mężczyzn został zraniony nożem. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia. Natomiast policjanci zatrzymali w tej sprawie cztery osoby. W poniedziałek dwie z nich usłyszały zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi im od 3 do 12 lat więzienia.

Na działkach doszło do ugodzenia nożem

24 kwietnia 2021, 13:35
W sobotę na działkach przy ul. Niepodległości w pobliżu Kupca Gorzowskiego doszło do awantury pomiędzy osobami bezdomnymi. W wyniku awantury jeden z mężczyzn został zraniony nożem. Ranny mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia. Policjanci szukają sprawcy.

Potrącenie rowerzystki na Szarych Szeregów

24 kwietnia 2021, 12:30
W sobotnie przedpołudnie na oznakowanym przejeździe rowerowym przy ul. Szarych Szeregów doszło do potrącenie rowerzystki. Poszkodowana kobieta trafiła pod opiekę pogotowia. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Pędził fordem mustangiem 178 km/h przez miejscowość. Kierowca nie miał uprawnień, a auto przeglądu

23 kwietnia 2021, 11:24
Gorzowscy policjanci z grupy Speed zatrzymali 28-letniego kierowcę forda mustanga, który przekroczył ponad trzykrotnie dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyzna jechał aż 179 km/h przez Kamień Mały. Jak się okazało, nie posiadał również uprawnień do kierowania, a samochód nie był dopuszczony do ruchu. Natomiast na fotelu pasażera siedział kilkuletni chłopiec. Policjanci odstąpili od ukarania mężczyzny mandatem i skierują wniosek o ukaranie do sądu.

Bazgrał po wagonie na dworcu kolejowym. Wandal został zatrzymany na gorącym uczynku

22 kwietnia 2021, 15:16
Straż Ochrony Kolei zatrzymała 31-letniego mężczyznę, który dewastował wagon stojący na dworcu kolejowym w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku, jak bazgrał sprayem po drzwiach i oknach wagonu składu elektrycznego.

Nalot służb na nielegalny punkt gier hazardowych w centrum Gorzowa

22 kwietnia 2021, 09:02
Cała akcja miała miejsce we wtorkowe popołudnie w jednym z lokali znajdujących w tzw. niszach przy ulicy Sikorskiego w Gorzowie. Na miejscu zastano 27-letniego obywatela Ukrainy, który pracował przy obsłudze znajdujących się tam 5 komputerów służących do nielegalnych gier hazardowych przez Internet.

Potrącenie na pasach na Zawarciu

21 kwietnia 2021, 12:59
W środowe południe przy ul. Grobla na gorzowskim Zawarciu doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez pasy. Ranna kobieta została zabrana do szpitala. Droga w kierunku centrum jest zablokowana.

Policjanci przekroczyli swoje uprawnienia podczas zatrzymania 45-latka? Jest śledztwo prokuratury w tej sprawie

19 kwietnia 2021, 16:00
Prokuratura Rejonowa w Gorzowie prowadzi dwa postępowania mające związek z zatrzymaniem 45-letniego mężczyzny do którego doszło przy ul. Słonecznej. Jak się okazuje, oprócz postępowania wobec 45-latka, prokuratura prowadzi również śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez policjantów. Przekroczenie uprawnień miało polegać na nieuzasadnionym użyciu środków przymusu bezpośredniego przez policjantów, które spowodowały obrażenia ciała u 45-letniego mężczyzny.

Włamał się do „bimby” i ukradł wyroby z konopi. Wszystko nagrały kamery [film]

19 kwietnia 2021, 11:57
Policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w piątkowy poranek 16 kwietnia włamał się do sklepiku w zabytkowej "bimbie" i ukradł laptopa, kasę fiskalną, kosmetyki i artykuły spożywcze wyrabiane z konopi. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Agresywny mężczyzna pobił policjantów i groził im śmiercią

19 kwietnia 2021, 09:48
Aż siedem zarzutów usłyszał 45-letni mieszkaniec Gorzowa, który podczas interwencji policjantów wykazywał się wyjątkową agresją. Mężczyzna wielokrotnie groził funkcjonariuszom pozbawieniem życia i zmusił do przerwania interwencji przy ul. Słonecznej. Mało tego, 45-latek już podczas zatrzymania na komendzie zaatakował policjantów. Jednego z nich kopnął, a drugiego uderzył w klatkę piersiową.


Fotoreportaże