Wiadomości › Policyjne

Czołowe zderzenie motocykla ze skodą. Motocyklista zginął na miejscu

16 czerwca 2021, 13:45
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 132 koło Białcza doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki skoda. Niestety mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zderzenie trzech pojazdów pod Gorzowem

16 czerwca 2021, 10:41
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Jenin koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Pijana i bez prawa jazdy uciekała policjantom

15 czerwca 2021, 10:32
Kierowca osobowego nissana jechał Trasą Nadwarciańską zygzakiem i wykonywał nerwowe manewry. Takie zachowanie wzbudziło uzasadnione podejrzenia policjantów, którzy postanowili zatrzymać samochód. Okazało się, że za kierownicą siedziała pijana kobieta.

Tragedia na budowie. Koparka uderzyła w ścianę, która runęła i przygniotła mężczyznę

14 czerwca 2021, 14:45
Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę na budowie przy ul. Węgierskiej. Kobieta siedząca za sterami koparki uderzyła w ścianę budowanego bloku, która następnie runęła na mężczyznę. 54-latek zginął na miejscu pod gruzami. Sprawą zajmuje się prokuratura i Państwowa Inspekcja Pracy.

Kobieta przeprowadzała rower przez pasy. Została potrącona

14 czerwca 2021, 11:01
W poniedziałkowy poranek przy ul. Olimpijskiej doszło do potrącenia pieszej. Jak się okazało, 48-letnia kobieta przeprowadzała rower przez oznakowane przejście dla pieszych i została potrącona przez 67-letnią kierującą citroenem. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Kierujący toyotą roztrzaskał auto o barierki na S3. Z auta wypadł silnik [zdjęcia]

14 czerwca 2021, 09:43
W poniedziałkowy poranek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do wypadku. Kierujący toyotą uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik, a przód i tył toyoty został całkowicie zniszczony.

Zderzenie volkswagena z motocyklem

13 czerwca 2021, 11:43
W niedzielę nad ranem przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z motocyklem. Okazało się, że 72-letni kierowca osobówki nie zachował odpowiedniej odległości od motocykla podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jednośladem. Poszkodowany 34-latek jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

"Kierowcy mieli zamiar ruszyć na ulice miasta, by popisywać się umiejętnościami”

11 czerwca 2021, 10:21
Reakcja na nielegalne wyścigi i drifty zawsze będzie stanowcza. Ulice miast nie służą do ścigania – taki komunikat opublikowała dziś gorzowska policja. Przez cały czwartek na ulicach w Gorzowie można było zaobserwować większą ilość patroli ruchu drogowego.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna zasnął w radiowozie

8 czerwca 2021, 11:45
Na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy pojazdu ciężarowego typu cysterna. 47-letni kierowca ciężarówki nie był w stanie jechać prosto i co chwilę zjeżdżał na pobocze. Kiedy ciężarówka zjechała na zatoczkę autobusową, kierowca samochodu osobowego, który jechał za nim, wyciągnął ze stacyjki kluczyki. Okazało się, że 47-latek ma w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymany mężczyzna zasnął w policyjnym radiowozie.

Poważne potrącenie pieszego na Piłsudskiego [zdjęcia]

8 czerwca 2021, 10:24
We wtorkowy poranek przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszego. Kierujący volkswagenem wyjeżdżał z parkingu sklepu Netto i potrącił mężczyznę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna z otwartym złamaniem nogi został zabrany do szpitala.


Fotoreportaże