Wiadomości › Policyjne

Gorzów: Kobieta podtruta tlenkiem węgla

17 marca 2021, 11:32
W środowe przedpołudnie jedna osoba podtruła się tlenkiem węgla w bloku przy ul. Nowej w Gorzowie. Wszystko prawdopodobnie przez nieszczelną termę gazową. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie, policja i pogotowie gazowe.

Przedszkola otrzymują maile o „rozpylonym gazie”

16 marca 2021, 11:13
We wtorek 16 marca do przedszkola w Gorzowa oraz Łupowie dotarły maile z informacją, że w placówce został rozpylony gaz. Na miejsce została wysyłana straż pożarna i policja.

W mieszkaniu ulatniał się gaz. W środku znajdowało się nieprzytomne małżeństwo

15 marca 2021, 10:41
O mały włos, a doszłoby do tragedii. W piątek 12 marca policjanci wraz ze strażakami uratowali życie starszego małżeństwa. Jak się okazało, w mieszkaniu ulatniał się gaz, natomiast w środku znajdowała się nieprzytomna 73-latka i jej 80-letni mąż. Małżeństwo zostało wyniesione na zewnątrz przez policjantów i przekazane pogotowiu, natomiast mieszkaniem zajęli się strażacy.

Piroman znów w akcji. Plaga pożarów w Gorzowie

12 marca 2021, 13:08
Kolejny dzień gorzowscy strażacy gaszą pożar śmietników. Tym razem ktoś podpalił śmietniki przy ul. Borowskiego. Jak przyznają strażacy, to dziewiąty pożar w ciągu ostatnich trzech dni.

Ktoś znów podpala śmietniki. Tym razem w centrum miasta [zdjęcia]

11 marca 2021, 21:11
Znów ktoś podpala śmietniki w centrum miasta. Kolejny dzień gorzowscy strażacy muszą gasić pożary w altankach śmietnikowych. Wcześniej paliły się śmietniki przy ulicy Krzywoustego i Kosynierów Gdyńskich, dziś przy Pocztowej i Zabytkowej.

Zderzenie dwóch pojazdów na Poznańskiej

11 marca 2021, 15:47
Zdarzenie drogowe na ulicy Poznańskiej w Gorzowie, tuż przy Rondzie Poznańskim. Doszło tu do klasycznego najechania na tył pojazdu. Poszkodowana została jedna osoba.

Ktoś podpala śmietniki w Gorzowie

10 marca 2021, 10:13
We wtorkowy wieczór nieznany sprawca podpalał śmietniki jeden za drugim. Łącznie, w ciągu niespełna 30 minut spłonęło kilka śmietników w trzech lokalizacjach w Śródmieściu Gorzowa.

Strażak z OSP w drodze do pożaru uderzył fordem w drzewo. Był pijany...

6 marca 2021, 18:54
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Dachowanie mercedesa na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

6 marca 2021, 13:14
W sobotnie popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej na wjeździe od strony Łupowa doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu jest straż pożarna i policja.

Pędził 171 km/h przez miejscowość, bo… miał elektroniczny dozór

2 marca 2021, 11:36
Policjanci z gorzowskiej drogówki zatrzymali kierującego audi, który pędził przez Kamień Mały aż 171 km/h. Mężczyzna tłumaczył się, że spieszy się do domu, ponieważ ma elektroniczny dozór. 25-latek stracił prawo jazdy, a jego sprawa trafi do sądu.


Fotoreportaże


x