Wiadomości › Policyjne

Niebezpieczne wyprzedzanie na skrzyżowaniu. „A weź pan przestań” [film]

17 maja 2021, 13:05
W sobotni poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca busa marki renault wyprzedzał inne auta na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej. Wszystko nagrała kamera w samochodzie nauki jazdy. Sprawą zajmuje się policja.

Obywatelskie zatrzymanie kompletnie pijanego kierowcy opla

14 maja 2021, 14:30
W czwartkowy wieczór doszło do zatrzymania pijanego kierowcy opla, który jechał Trasą Nadwarciańską. Pijanego mężczyznę zatrzymali inni kierowcy. Okazało, że kierujący oplem miał w swoim organizmie aż 2,5 promila alkoholu.

Włamał się do sklepu wędkarskiego i ukradł sprzęt

14 maja 2021, 10:22
Gorzowscy policjanci odzyskali sprzęt wędkarski, który został skradziony po włamaniu się do sklepu wędkarskiego przy ul. Kazimiera Wielkiego. Okazało się, że złodziejem jest 38-letni mieszkaniec Gorzowa, który ma na swoim koncie próbę włamania do supermarketu na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty, natomiast śledczy złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt.

Ktoś przecina opony w zaparkowanych autach

13 maja 2021, 21:00
Przez ostatnie dwie noce przy ul. Dywizjonu 303 na os. Dolinki w Gorzowie doszło do uszkodzenia kilku samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Sprawca lub sprawcy postanowili pod osłoną nocy przeciąć opony w zaparkowanych autach. Sprawa została zgłoszona na policję.

Pożar samochodu na S3 [zdjęcia]

13 maja 2021, 13:55
W czwartkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do pożaru samochodu osobowego marki renault. Na szczęście kierowca uciekł z płonącego pojazdu, nic mu się nie stało. Droga w kierunku Gorzowa jest zablokowana.

Bus uderzył w ciężarówkę na S3. Sześć osób rannych [zdjęcia]

11 maja 2021, 16:12
We wtorkowe popołudnie na drodze ekspresowej S3 tuż za węzłem Gorzów Północ w kierunku na Szczecin doszło do poważnego wypadku. Kierujący busem uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Kierowca audi potrącił 13-latka na rowerze

11 maja 2021, 16:00
We wtorkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do wypadku. Kierujący audi potrącił 13-letniego chłopca jadącego na rowerze, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny nastolatek został zabrany do szpitala.

8-latek przyszedł do szkoły z nożem. Rodzice: On terroryzuje nasze dzieci

11 maja 2021, 14:30
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek 10 maja w jednej z klas w Szkole Podstawowej nr 13 w Gorzowie. Jeden z uczniów przyniósł na lekcje nóż. Jak podkreślają rodzice pozostałych dzieci, chłopiec od dłuższego czasu gnębi ich dzieci. Według relacji rodziców, 8-latek ma bić swoich rówieśników, wyzywać, a nawet grozić śmiercią nauczycielce. Sprawą zajmuje się policja oraz kuratorium.

2-letnie dziecko siedziało na parapecie mieszkania na drugim piętrze

11 maja 2021, 11:56
We wtorkowe przedpołudnie straż pożarna i policja została wezwana do jednego z bloków przy ul. Walczaka. Wszystko przez to, że na parapecie mieszkania znajdującego się na drugim piętrze siedziało 2-letnie dziecko. Jedna z osób postronnych zaczęła się wspinać się po balkonach, aby ściągnąć dziecko na ziemię, ale te zostało na szczęście zdjęte przez osobę przebywającą w mieszkaniu.

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną kobietę. Kierująca renault miała 4,2 promila!

10 maja 2021, 11:08
To już drugi raz, kiedy zatrzymana przez policjantów 38-letnia kobieta miała w swoim organizmie ponad 4 promile alkoholu. W miniony weekend kierująca renault uderzyła w krawężnik i uszkodziła koło. Okazało się, że miała w swoim organizmie 4,2 promila alkoholu. Mało tego, kobieta złamała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


Fotoreportaże