Wiadomości › Policyjne

Pacjent podpalił łóżko w szpitalu. 61-latek nie uniknie kary

20 stycznia 2021, 13:50
Pacjent, który podpalił łóżko w szpitalu w Gorzowie odpowie prawdopodobnie za sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy. Póki co 61-letni mężczyzna nie usłyszał jeszcze zarzutów. Również władze szpitala chcą wyciągnąć konsekwencje wobec nieodpowiedzialnego pacjenta i skierować sprawę do prokuratury.

Wymuszenie pierwszeństwa na autobusie MZK. Poszkodowana pasażerka autobusu

20 stycznia 2021, 13:13
W środę przy ul. Wybickiego w Gorzowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym wymusił pierwszeństwo przejazdu na autobusie MZK. Chociaż nie doszło do zderzenia obu pojazdów, to poszkodowana została pasażerka autobusu. Starsza kobieta podczas gwałtownego hamowania upadła. Została zabrana do szpitala.

Niebezpiecznie na przejściu dla pieszych [film]

20 stycznia 2021, 10:29
Do niebezpiecznej sytuacji doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego. Pan Michał jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku ronda Górczyńskiego zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić pieszego. W momencie, kiedy pieszy chciał wejść na jezdnię, prawym pasem z dużą prędkością przejechał kierujący fordem. Pan Michał ostrzegł pieszego trąbieniem, aby ten nie wchodził na pasy, inaczej mogłoby dojść do tragedii.

Współorganizowała strajki kobiet w Gorzowie. Usłyszy zarzuty

19 stycznia 2021, 11:43
Gorzowska działaczka LGBT Monika Drubkowska w środę 20 stycznia będzie przesłuchiwana w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie. Wszystko za sprawą współorganizacji protestów Strajku Kobiet. Drubkowska ma jako jedyna usłyszeć zarzuty z kodeksu wykroczeń dotyczące naruszenia przepisów o zgromadzeniach.

Policyjny pościg za renault, które… holowało volkswagena. Kierowcy byli pijani

19 stycznia 2021, 10:04
W poniedziałkowy wieczór policjanci próbowali zatrzymać do kontroli osobowe renault, które holowało volkswagena golfa. Jednak kierowcy nie reagowali na sygnały i zaczęli uciekać. Po pościgu trwającym kilka kilometrów, policjanci zatrzymali kierowców. Okazało się, że 39-latek holował swojego młodszego brata. Obaj byli kompletnie pijany. Starszy miał w organizmie 1,5 promila alkoholu, a 34-latek miał prawie 3 promile. Dodatkowo mieli sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Karambol na S3. Zderzyło się pięć ciężarówek i osobówka [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 20:56
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.

Policja interweniowała dwa razy w pubie przy Pocztowej

18 stycznia 2021, 09:55
Właściciel pubu przy ul. Pocztowej postanowił otworzyć w weekend swój lokal pomimo obowiązujących obostrzeń. Wszystko w ramach akcji #otwieramy. Zarówno w piątek, jak i sobotę w pubie interweniowała policja, która skieruje wobec właściciela wniosek o ukaranie do sądu.

Po pijaku roztrzaskała mercedesa o płot [zdjęcia]

17 stycznia 2021, 21:05
W niedzielny wieczór przy ul. Maszewskiej w Deszcznie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Okazało się, że 33-letnia kierująca mercedesem jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała w swoim organizmie 1,5 promila.

Otworzyli pub pomimo obostrzeń. Na miejscu pojawiła się policja i sanepid

16 stycznia 2021, 12:42
W piątkowy wieczór w ramach akcji #otwieramy jeden z lokali przy ul. Pocztowej w Gorzowie postanowił otworzyć się pomimo obowiązujących obostrzeń. Tuż po godz. 21 na miejsce pojawił się na miejscu policyjny patrol oraz pracownicy sanepidu. Nikt nie dostał mandatu, ale policjanci postanowili skierować wniosek o ukaranie do sądu.

Pijany kierowca pługopiaskarki zatrzymany na wjeździe na S3

15 stycznia 2021, 11:33
W czwartkowy wieczór gorzowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę pługopiaskarki, który próbował wjechać na drogę ekspresową S3 na węźle Gorzów Północ. Okazało się, że mężczyzna ma blisko 2 promile alkoholu. Kierowca został zatrzymany, stracił prawo jazdy i po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.


Fotoreportaże


x