Wiadomości › Policyjne

Kierowca mercedesa pędził 249 km/h trasą S3 [film]

8 września 2021, 10:57
Kierowca mercedesa na trasie S3 jechał swoim autem jechał aż 249 kilometrów na godzinę, przekraczając prędkość o 129 km/h. Policjanci grupy Speed zakończyli jazdę mężczyzny. Kierowca tłumaczył się biznesowym spotkaniem, a gdy wysiadł z auta, nie mógł uwierzyć, że dogonił go radiowóz. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Ktoś sprowadził na mieszkańców Lubna katastrofę zagrażającą ich życiu

7 września 2021, 16:01
W miniony weekend w podgorzowskim Lubnie doszło do pożaru nielegalnego składowiska opon i wraków samochodów. Akcja strażaków trwała prawie dobę, a ogień zagrażał sąsiednim budynkom mieszkalnym. Wójt gminy Lubiszyn wszczął postępowanie administracyjne w sprawie usunięcia nielegalnego składowiska. Natomiast policja prowadzi postępowanie pod kątem sprowadzenia katastrofy zagrażającej życiu lub zdrowiu w postaci pożaru.

Dramatyczny wypadek rowerzysty. W ciężkim stanie trafił do szpitala

6 września 2021, 19:16
W poniedziałkowe popołudnie na ścieżce rowerowej przy Al. ks. Andrzejewskiego doszło do wypadku rowerzysty. Mężczyzna zjeżdżał w ścieżką rowerową w dół, w pewnym momencie przewrócił się i uderzył głową w beton. Rowerzysta nie miał kasku, nieprzytomny został zabrany do szpitala.

Piroman - recydywista z Gorzowa zatrzymany

6 września 2021, 08:54
41-letni mężczyzna, który utrudniał pracę strażakom podczas akcji gaśniczej, okazało się być podpalaczem. Piroman znany był stróżom prawa w Gorzowie, ponieważ wcześniej odpowiadał za tego typu czyny. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Trwa dogaszanie ogromnego pożaru w Lubnie [film i zdjęcia]

4 września 2021, 12:45
Po całonocnej akcji gaśniczej w Lubnie koło Gorzowa, w której brało udział 21 zastępów straży pożarnej, w sobotę 4 września strażacy rozpoczęli dogaszanie nielegalnego składowiska opon i wraków samochodów, które znajdowało się na jednej z posesji. Obecnie na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej, w tym 2 cysterny oraz dwie koparko-ładowarki. Dogaszanie potrwa do sobotniego wieczora.

Ogromny pożar koło Gorzowa. Płonie nielegalne składowisko opon w Lubnie [film i zdjęcia]

3 września 2021, 20:42
Płonie nielegalne składowisko opon i części samochodowych pomiędzy budynkami mieszkalnymi w Lubnie. Na miejscu pracuje 21 zastępów straży pożarnej z całego powiatu gorzowskiego, w tym 3 cysterny i kontener pianotwórczy.

Skoda przebiła barierki i zawisła na skarpie nad Kłodawką [zdjęcia]

3 września 2021, 16:28
W piątkowe popołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Owocowej. Kierujący skodą uderzył w barierki znajdujące się koło mostka nad Kłodawką, auto zawisło na skarpie. Wcześniej doszło jeszcze do zderzenia z mercedesem.

Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie kobiety wyrzuconej z policji

2 września 2021, 11:44
Prokuratura Rejonowa w Gorzowie zajmowała się sprawą byłej policjantki, która była wcześniej skazana na terenie Szwecji za przemyt narkotyków. Śledczy mieli sprawdzić czy nie doszło do poświadczenia nieprawdy w dokumentach podczas wypełniania ankiety w procesie rekrutacji do policji. Jak się okazało, kobieta nie usłyszała żadnych zarzutów, a postępowanie wobec niej zostało umorzone.

Seryjny włamywacz zatrzymany. Kradł w Gorzowie i okolicach

2 września 2021, 10:19
Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za szereg włamań w Gorzowie i jego okolicach. Dzięki ustaleniom służb kryminalnych, został zaskoczony przez funkcjonariuszy, kiedy spał w aucie zaparkowanym na parkingu przy stacji paliw. Miał przy sobie także amfetaminę. Usłyszał łącznie 10 zarzutów, za które grozi mu do 10 lat więzienia. W jego sprawie prokurator złożył do sądu wniosek o tymczasowy areszt.

Jedna osoba zatrzymana podczas pożaru na Borowskiego

1 września 2021, 12:04
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Podczas akcji gaśniczej policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który utrudniał działania strażakom.


Fotoreportaże