Wiadomości › Policyjne

Oszustwo na olx. Kobieta chciała sprzedać komunijną albę, omal nie straciła 20 tys. zł

2 kwietnia 2021, 11:14
Oszustwo metodą „na olx” jest w ostatnim czasie bardzo popularne i niestety ciągle zdarzają się osoby, które dają się oszukać. O mały włos, swoje pieniądze z kontra straciłaby mieszkanka Gorzowa, która wystawiła na sprzedaż komunijną albę i dała oszustom dostęp do swojej karty płatniczej. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom konta, kobieta nie straciła 20 tys. zł.

Po pijaku zniszczyli wielkanocne jaja na deptaku. Mężczyźni zostali zatrzymani

1 kwietnia 2021, 14:17
Minionej nocy zostały zniszczone dwa wielkanocne jaja, które były ustawione na deptaku przy ul. Sikorskiego. Jak się okazało policjanci zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn, którzy zniszczyli pisanki oraz rzucali wcześnie metalowymi koszami w budynki przy ul. Wełniany Rynek. Mężczyźni usłyszeli zarzut zniszczenia mienia.

Policjanci zatrzymali piromana recydywistę. Mężczyzna jest odpowiedzialny za ostatnie podpalenia w Gorzowie

31 marca 2021, 10:02
Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwa podpalenia do których doszło w ubiegłym tygodniu przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Mężczyzna po podłożeniu ognia obserwował akcję służb. Okazało się, że 48-latek podpalił również dwa lata temu zakład wulkanizacyjny.

Gorzów: Trzymała w mieszkaniu 30 kotów. Martwe zwierzęta zakopywała w okolicach kamienicy

30 marca 2021, 16:30
We wtorkowy poranek przy ul. Szkolnej w Gorzowie doszło do interwencji policji, OTOZ Animals Gorzów i Fundacji Obrony Praw Zwierząt Anaconda. W jednym z mieszkań w kamienicy starsza kobieta trzymała 30 kotów. Natomiast zwierzęta, które wcześniej zdechły zakopywała w okolicach kamienicy. Kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego, a policja prowadzi postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzętami.

12-latek potrącony na pasach

30 marca 2021, 15:39
We wtorkowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Okulickiego w Gorzowie doszło do potrącenia 12-letniego chłopca przez kobietę kierującą osobowym samochodem. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policja kontrolowała kierowców na pomocą drona. Posypały się mandaty [film]

29 marca 2021, 12:19
W miniony piątek policjanci z Gorzowa prowadzili działania poświęcone bezpieczeństwu niechronionych uczestników ruchu drogowego przy pomocy drona. Dzięki dronowi udało się dostrzec niebezpieczne zachowania zarówno kierowców, jak i pieszych. Osoby, które popełniły wykroczenie były karane mandatami.

Kolejny pożar składowiska opon na Zawarciu

28 marca 2021, 23:29
W niedzielny wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. To kolejny pożar w ciągu ostatnich dni w tym miejscu. W akcji gaśniczej uczestniczy sześć zastępów straży pożarnej.

Młodzież bawiła się na bulwarze i zostawiła po sobie bałagan. Interweniowała policja [zdjęcia]

27 marca 2021, 10:24
Zrobiło się cieplej, więc grupa młodzieży postanowiła zorganizować imprezę na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie. Młodzi ludzie niestety zostawili po sobie mnóstwo śmieci, w tym butelki po alkoholu. Jak się okazało, na bulwarze interweniowała również policja. Łącznie 20 osób zostało ukaranych.

Wypadek na „starej trójce”. Zderzenie seata i mercedesa [zdjęcia]

26 marca 2021, 18:01
W piątkowe popołudnie na tzw. „starej trójce” z Gorzowa na Myślibórz doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych seata i mercedesa. Do zdarzenia doszło przy wiadukcie na Marwice.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę ciężarówki na Walczaka

26 marca 2021, 16:35
W czwartek policjanci z gorzowskiej drogówki zatrzymali przy ul. Walczaka w Gorzowie kierowcę samochodu ciężarowego wraz z naczepą typu cysterna. Jak się okazało, 36-latek był pijany. Miał w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.


Fotoreportaże


x