Wiadomości › Policyjne

Z rzeki Warty koło Gorzowa wyłowiono zwłoki

29 czerwca 2021, 20:54
We wtorkowy wieczór w rzece Warcie w rejonie miejscowości Jeże koło Gorzowa postronne osoby dokonały dramatycznego odkrycia. W wodzie dryfowały zwłoki mężczyzny. Na miejsce została wysłana policja oraz straż pożarna. Ciało mężczyzny zostało wyciągnięte na brzeg przez strażaków, zostanie zabezpieczone do sekcji.

Pędził motocyklem 100 km/h przez ul. Kobylogórską

28 czerwca 2021, 17:50
W miniony weekend policjanci z gorzowskiej drogówki zatrzymali trzech motocyklistów – jeden z nich pędził ul. Kobylogórską 100 km/h, natomiast dwaj pozostali nie posiadali uprawnień do kierowania jednośladami. Policja zapowiada częste kontrole motocyklistów podczas wakacji.

Zakochana kobieta straciła prawie 100 tys. zł. Oszust obiecywał wspólne życie i zwrot pieniędzy

28 czerwca 2021, 09:35
Mieszkanka gminy Witnica padła ofiarą oszusta matrymonialnego. Mężczyzna pod pozorem wspólnego życia wyłudził od kobiety blisko 100 tys. zł. Pieniądze były przekazywane na rzekome kaucje, wakacje i kupno samochodów. W oszustwie brali udział także znajomi 43-letniego mężczyzny. Trzy osoby usłyszały po 49 zarzutów i zostały tymczasowo aresztowane na trzy miesiące.

Wypadek z udziałem BMW, renault i volkswagena pod Gorzowem [zdjęcia]

25 czerwca 2021, 17:48
W piątkowe popołudnie w Lubiszynie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych – BMW, renault i volkswagena. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Poszkodowany został kierowca BMW, który trafił do szpitala w Gorzowie.

Policyjny pościg za kierowcą audi. Podczas pościgu radiowóz zderzył się z innym samochodem

25 czerwca 2021, 14:04
Gorzowscy policjanci próbowali zatrzymać kierującego samochodem marki audi, jednak mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać. Podczas policyjnego pościgu, jeden z radiowozów zderzył się z osobowym fordem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Natomiast kierowca audi uciekł.

Seria podpaleń koło Gorzowa. Jest nagroda za wskazanie podpalacza [zdjęcia]

25 czerwca 2021, 12:00
W czwartkowy wieczór w Ulimiu koło Gorzowa doszło do pożaru dwóch samochodów osobowych. Jak podkreślają strażacy, przyczyną pożaru było podpalenie i to już trzecie tego typu zdarzenie w ostatnich dniach. Dlatego też strażacy z OSP Ulim wspólnie z mieszkańcami apelują o pomoc we wskazaniu podpalacza. Została też wyznaczona nagroda.

Kobieta straciła przytomność po szczepieniu w przychodni. Była reanimowana

23 czerwca 2021, 12:18
W środę 23 czerwca w przychodni przy ul. Jagiellońskiej w Kostrzynie nad Odrą zasłabła 66-letnia kobieta, która była po szczepieniu przeciwko COVID-19. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także straż pożarna. Stan kobiety był na tyle poważny, że musiała być reanimowana. Została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Zderzenie citroena i opla na Zawarciu [zdjęcia]

23 czerwca 2021, 10:34
W środowy poranek na skrzyżowaniu ul. Grobla z ul. Woskową i Zieloną doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – citroena i opla. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Wiatr złamał konar drzewa na którym było gniazdo z pisklakami. Uratowali je strażacy [zdjęcia]

22 czerwca 2021, 13:19
We wtorkowy poranek gorzowscy strażacy zostali wezwani do połamanego drzewa przy ul. Łużyckiej, którego konar opierał się o balkon i zagrażał bezpieczeństwu. Jak się okazało, na złamanym konarze znajdowało się gniazdo z pisklakami. Działania zostały zakończone sukcesem, a pisklęta uratowane.

Pożar lasu niedaleko Gorzowa. W akcji samoloty gaśnicze

21 czerwca 2021, 15:39
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru lasu w miejscowości Santoczno koło Gorzowa. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze. Pożar został opanowany, trwa dogaszanie.


Fotoreportaże