Wiadomości › Policyjne

Nalot służb na nielegalny punkt gier hazardowych w centrum Gorzowa

22 kwietnia 2021, 09:02
Cała akcja miała miejsce we wtorkowe popołudnie w jednym z lokali znajdujących w tzw. niszach przy ulicy Sikorskiego w Gorzowie. Na miejscu zastano 27-letniego obywatela Ukrainy, który pracował przy obsłudze znajdujących się tam 5 komputerów służących do nielegalnych gier hazardowych przez Internet.

Potrącenie na pasach na Zawarciu

21 kwietnia 2021, 12:59
W środowe południe przy ul. Grobla na gorzowskim Zawarciu doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez pasy. Ranna kobieta została zabrana do szpitala. Droga w kierunku centrum jest zablokowana.

Policjanci przekroczyli swoje uprawnienia podczas zatrzymania 45-latka? Jest śledztwo prokuratury w tej sprawie

19 kwietnia 2021, 16:00
Prokuratura Rejonowa w Gorzowie prowadzi dwa postępowania mające związek z zatrzymaniem 45-letniego mężczyzny do którego doszło przy ul. Słonecznej. Jak się okazuje, oprócz postępowania wobec 45-latka, prokuratura prowadzi również śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez policjantów. Przekroczenie uprawnień miało polegać na nieuzasadnionym użyciu środków przymusu bezpośredniego przez policjantów, które spowodowały obrażenia ciała u 45-letniego mężczyzny.

Włamał się do „bimby” i ukradł wyroby z konopi. Wszystko nagrały kamery [film]

19 kwietnia 2021, 11:57
Policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w piątkowy poranek 16 kwietnia włamał się do sklepiku w zabytkowej "bimbie" i ukradł laptopa, kasę fiskalną, kosmetyki i artykuły spożywcze wyrabiane z konopi. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Agresywny mężczyzna pobił policjantów i groził im śmiercią

19 kwietnia 2021, 09:48
Aż siedem zarzutów usłyszał 45-letni mieszkaniec Gorzowa, który podczas interwencji policjantów wykazywał się wyjątkową agresją. Mężczyzna wielokrotnie groził funkcjonariuszom pozbawieniem życia i zmusił do przerwania interwencji przy ul. Słonecznej. Mało tego, 45-latek już podczas zatrzymania na komendzie zaatakował policjantów. Jednego z nich kopnął, a drugiego uderzył w klatkę piersiową.

Kierowca audi zapłaci 5 tys. zł grzywny. Pędził przez miejscowość aż 171 km/h

15 kwietnia 2021, 12:22
Sąd Rejonowy w Gorzowie zajął się właśnie sprawą kierowcy audi, który pod koniec lutego pędził przez Kamień Mały aż 171 km/h. Sąd zdecydował o nałożeniu na mężczyznę grzywny w wysokości 5 tys. zł. Jak się okazało, wysoką grzywnę – 4 tys. zł otrzymał również kierowca BMW, który jechał przez miejscowość z prędkością 162 km/h.

„Łowcy głów” zatrzymali poszukiwanego listem gończym gorzowianina

14 kwietnia 2021, 08:27
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie zatrzymali 32-letniego gorzowianina, który od marca był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się dystrybucją narkotyków na szeroka skalę.

Policjanci zapobiegli tragedii nad jeziorem

12 kwietnia 2021, 13:41
Policjanci z Gorzowa zostali zaalarmowani przez rodzinę mężczyzny, który wyszedł z domu i chciał popełnić samobójstwo. Policjanci odnaleźli puste auto mężczyzny nad jeziorem Grabino (Gołębie) w gminie Kłodawa. W poszukiwania zostały zaangażowane większe siły, w tym policjanci z psem tropiącym oraz strażacy z łodzią. Na szczęście mężczyznę udało się odnaleźć, zanim zrobił sobie krzywdę.

Brutalny atak na kierowcę autobusu MZK za pomocą pręta

9 kwietnia 2021, 13:33
W czwartkowy wieczór doszło do brutalnego ataku na kierowcę autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Kierowca zwrócił pasażerowi uwagę, aby ten nie jadł w autobusie. Kiedy kolejne prośby nie poskutkowały, kierowca poprosił mężczyznę, aby ten wysiadł z pojazdu. Mężczyzna zaatakował kierowcę i uderzył go prętem w głowę, następnie zaczął niszczyć również autobus. Policjantom udało się zatrzymać agresywnego 30-latka.

Tragiczny wypadek na drodze do Kostrzyna. Nie żyją dwie osoby

7 kwietnia 2021, 18:43
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Dąbroszyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca wraz z pasażerem zginęli na miejscu.


Fotoreportaże


x