Advertisement

Wiadomości › Policyjne

Pożar składowiska opon na Zawarciu [zdjęcia]

24 marca 2021, 21:20
W środowy wieczór doszło do pożaru składowiska opon przy ul. Fabrycznej koło schroniska dla zwierząt. Ogień było widać m.in. z os. Słonecznego i os. Staszica. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej.

Pożar archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego [film i zdjęcia]

24 marca 2021, 10:17
W środowy poranek doszło do pożaru w archiwum Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej i pogotowie gazowe. Trwa akcja gaśnicza.

Zabójstwo Kristiny w pralni. Przed sądem staną policjanci

22 marca 2021, 15:20
Prokuratura Okręgowa w Szczecinie zakończyła właśnie śledztwo, które wszczęła po brutalnym zabójstwie Kristiny w pralni w Gorzowie. 26-letnia Ukrainka zgłaszała policjantom, że jest nękana i zastraszana przez Pawła R. Jednak policjanci uznali to za wykroczenie, a nie za przestępstwo. Prokuratura uznała, że trzej policjanci z II komisariatu w Gorzowie nie dopełnili swoich obowiązków i skierowała właśnie w tej sprawie akt oskarżenia do sądu.

Pożar w Ciecierzycach. Płonął namiot z sadzonkami pomidorów

21 marca 2021, 19:22
Groźny pożar w Ciecierzycach w gminie Deszczno. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży. Spłonął namiot foliowy, pod którym znajdowały się sadzonki pomidorów.

Pijany mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia. Interweniowała straż pożarna i policja

19 marca 2021, 10:15
W piątkowy poranek przy ul. Fieldorfa-Nila w Gorzowie doszło do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia i chciał skoczyć. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Jak się okazało, 33-latek był pijany. Miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Okradli 83-latka z kolekcjonerskich monet i medali. Łup wyrzucili do stawu i ukryli w lesie

18 marca 2021, 09:56
W miniony weekend w Różankach koło Gorzowa doszło do kradzieży monet kolekcjonerskich oraz medali i odznaczeń, które miały wartość sentymentalną dla 83-letniego mężczyzny. Okazało się, że za kradzież jest odpowiedzialny 43-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta, którzy część łupu wyrzucili do stawu oraz ukryli w lesie. Oboje usłyszeli już zarzuty kradzieży, a skradzione rzeczy wróciły do właściciela.

Gorzów: Kobieta podtruta tlenkiem węgla

17 marca 2021, 11:32
W środowe przedpołudnie jedna osoba podtruła się tlenkiem węgla w bloku przy ul. Nowej w Gorzowie. Wszystko prawdopodobnie przez nieszczelną termę gazową. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie, policja i pogotowie gazowe.

Przedszkola otrzymują maile o „rozpylonym gazie”

16 marca 2021, 11:13
We wtorek 16 marca do przedszkola w Gorzowa oraz Łupowie dotarły maile z informacją, że w placówce został rozpylony gaz. Na miejsce została wysyłana straż pożarna i policja.

W mieszkaniu ulatniał się gaz. W środku znajdowało się nieprzytomne małżeństwo

15 marca 2021, 10:41
O mały włos, a doszłoby do tragedii. W piątek 12 marca policjanci wraz ze strażakami uratowali życie starszego małżeństwa. Jak się okazało, w mieszkaniu ulatniał się gaz, natomiast w środku znajdowała się nieprzytomna 73-latka i jej 80-letni mąż. Małżeństwo zostało wyniesione na zewnątrz przez policjantów i przekazane pogotowiu, natomiast mieszkaniem zajęli się strażacy.

Piroman znów w akcji. Plaga pożarów w Gorzowie

12 marca 2021, 13:08
Kolejny dzień gorzowscy strażacy gaszą pożar śmietników. Tym razem ktoś podpalił śmietniki przy ul. Borowskiego. Jak przyznają strażacy, to dziewiąty pożar w ciągu ostatnich trzech dni.


Fotoreportaże


x