Wiadomości › Policyjne

Pożar starej fabryki mebli w Witnicy [zdjęcia]

20 czerwca 2021, 11:05
W niedzielny poranek doszło do pożaru budynku po starej fabryce mebli w Witnicy. Ogniem objęty był dach. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 15 zastępów straży pożarnej z powiatu gorzowskiego.

Potrącenie pieszego przez kierowcę BMW [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 22:49
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy i nóg został zabrany do szpitala.

Kobieta pod wpływem amfetaminy wskoczyła do Warty

19 czerwca 2021, 10:51
W sobotę 19 czerwca po godz. 1 w nocy służby zostały postawione na nogi, ponieważ do rzeki Warty wskoczyła kobieta. Jak się okazało, 28-latka będąca pod wpływem amfetaminy chciała przepłynąć rzekę wpław. Została zatrzymana przez policję, ponieważ miała do odbycia karę 12 miesięcy pozbawienia wolności.

Zderzenie sześciu aut na S3 koło Gorzowa [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 09:21
W sobotni poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Karnina doszło do trzech zdarzeń drogowych, w których uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła do szpitala. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Przewoził busem kontrabandę, wpadł podczas rutynowej kontroli.

18 czerwca 2021, 11:00
20 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzowych przewoził swoim busem mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Mężczyzna zatrzymali do rutynowej kontroli funkcjonariusze gorzowskiej policji. Po kontroli okazało się, że w przestrzeni ładunkowej znajdują się kartony z papierosami.

Kierowca roztrzaskał volvo o latarnię i uciekł pieszo [zdjęcia]

18 czerwca 2021, 09:15
W nocy z czwartku na piątek na rondzie św. Jerzego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki volvo uderzył w latarnię znajdującą się na chodniku przy ul. Przemysłowej. Następnie kierowca porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia pieszo. Sprawą zajmuje się policja.

Czołowe zderzenie motocykla ze skodą. Motocyklista zginął na miejscu

16 czerwca 2021, 13:45
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 132 koło Białcza doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki skoda. Niestety mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zderzenie trzech pojazdów pod Gorzowem

16 czerwca 2021, 10:41
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Jenin koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Pijana i bez prawa jazdy uciekała policjantom

15 czerwca 2021, 10:32
Kierowca osobowego nissana jechał Trasą Nadwarciańską zygzakiem i wykonywał nerwowe manewry. Takie zachowanie wzbudziło uzasadnione podejrzenia policjantów, którzy postanowili zatrzymać samochód. Okazało się, że za kierownicą siedziała pijana kobieta.

Tragedia na budowie. Koparka uderzyła w ścianę, która runęła i przygniotła mężczyznę

14 czerwca 2021, 14:45
Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę na budowie przy ul. Węgierskiej. Kobieta siedząca za sterami koparki uderzyła w ścianę budowanego bloku, która następnie runęła na mężczyznę. 54-latek zginął na miejscu pod gruzami. Sprawą zajmuje się prokuratura i Państwowa Inspekcja Pracy.


Fotoreportaże