Wiadomości › Policyjne

Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

12 października 2021, 14:19
Kolejne poważne zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Doszło do niego na ulicy Słowiańskiej - na pasie ruchu w kierunku ulicy Kosynierów Gdyńskich. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Kierujący BMW uderzył w drzewo [zdjęcia]

12 października 2021, 11:49
We wtorkowe przedpołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Bogdańcu. Kierujący samochodem marki BMW uderzył bokiem auta w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Gorzowie.

Co grozi sprawcy tragicznego wypadku w Gorzowie?

11 października 2021, 10:50
Mężczyzna, który siedział za kierownicą chevroleta camaro wciąż jest poszukiwany. Sprawca śmiertelnie potrącił 4-latka w Gorzowie, apotem uciekł z miejsca zdarzenia. Prokuratura Rejonowa w Gorzowie wszczęła w tej sprawie śledztwo. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca wypadku grozi do 12 lat więzienia.

Znicze i symboliczny krzyż w miejscu tragicznego wypadku [zdjęcia]

11 października 2021, 09:23
Gorzowianie od rana przynoszą znicze i ustawiają je w miejscu tragedii, do jakiej doszło w niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu Armii Polskiej i 30 stycznia. Na drzwiach przy których zginął 4-latek zawisł symboliczny krzyż.

Kierujący chevroletem śmiertelnie potrącił 4-latka i uciekł pieszo z miejsca wypadku [film i zdjęcia]

10 października 2021, 18:16
W niedzielne popołudnie doszło do tragedii przy skrzyżowaniu ul. 30 Stycznia i Armii Polskiej w Gorzowie. Kierujący chevroletem śmiertelnie potrącił 4-letnie dziecko, które czekało na chodniku tuż przed przejściem dla pieszych. Do tragedii doszło na oczach ojca. Auto uderzyło potem w ścianę budynku, a kierowca uciekł pieszo z miejsca wypadku.

Pożar domu pod Gorzowem. Spalił się ganek i drzwi wejściowe [zdjęcia]

9 października 2021, 12:01
W sobotnie poranek doszło do pożaru domu we wsi Jeninek niedaleko Gorzowa. Na miejsce zostało wysłanych 7 zastępów straży pożarnej. Ogniem był objęty ganek oraz drzwi wejściowe. Na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację.

Oszukują metodą na rachmistrza. Naiwnych nie brakuje!

8 października 2021, 11:41
Oszustwo na rachmistrza wciąż jest bardzo popularne. Jedna na dziesięć osób przekazuje swoje dane do logowania osobom, które podszywają się pod rachmistrzów. Do przekazywania wrażliwych danych przyznają się głównie młode osoby w wieku od 18 do 24 lat.

Ciężarówka uderzyła w sarnę. Z naczepy wysypał się granulat [zdjęcia]

7 października 2021, 09:40
Strażacy z Gorzowa w czwartek nad ranem mieli pełne ręce roboty. Zostali wezwani do zdarzenia przy ul. Kasprzaka, gdzie kierujący samochodem ciężarowym uderzył w sarnę. Wskutek gwałtownego hamowania, z naczepy zaczął wysypywać się granulat. Akcja strażaków trwała niemal trzy godziny.

Pijany 21-latek rozbił dwa auta i wylądował w rowie

5 października 2021, 13:03
Wszystko działo się w minioną niedzielę w podgorzowskim Deszcznie przy ulicy Topolowej. Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Swój rajd zakończył na łuku drogi. Jego pojazd dachował. Młody mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

15-latek na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę

1 października 2021, 17:37
W piątkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich. 15-latek jadący na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę czekającą na autobus. Potrącona kobieta doznała obrażeń głowy, została zabrana do szpitala.


Fotoreportaże