Wiadomości › Policyjne

Pijany kierowca mercedesa uderzył w latarnię. Miał 3 promile w organizmie [zdjęcia]

24 sierpnia 2019, 18:16
Na rondzie Santockim pijany kierowca mercedesa rozbił auto o latarnię. Okazało się, że mężczyzna ma w swoim organizmie 3 promile alkoholu. Został zatrzymany przez świadków zdarzenia i przekazany policji.

Potrącenie 79-letniego rowerzysty na Piaskach

24 sierpnia 2019, 10:56
Do potrącenia rowerzysty doszło w sobotni poranek przy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie. Mężczyzna jechał rowerem w tym samym kierunku co kierujący samochodem osobowym marki mitsubishi. Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do wypadku i kto jest winny.

Wędkarz utonął w Warcie

23 sierpnia 2019, 18:01
Do tragicznego zdarzenia doszło nad rzeką Wartą kilkanaście kilometrów od Gorzowa. 48-letni mężczyzna pojechał na ryby, ale już nie wrócił do domu. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w rzece w okolicach miejscowości Kłopotowo w gminie Witnica.

Zaatakował maczetą dwóch mężczyzn

23 sierpnia 2019, 16:10
W czwartkowy wieczór przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie doszło do brutalnego ataku maczetą. Napastnik zaatakował dwóch mężczyzn, którzy z obrażeniami pleców i rąk trafili do gorzowskiego szpitala. Sprawca został zatrzymany.

Śmieciarka bez kierowcy staranowała cztery auta [zdjęcia]

23 sierpnia 2019, 07:49
Do poważnego wypadku doszło w piątkowy poranek przy ul. Walczaka w Gorzowie. Śmieciarka stoczyła się z górki bez kierowcy, uderzyła w mur, ścięła znak, a do tego rozbiła cztery samochody. Kierowca śmieciarki próbował zatrzymać pojazd, ale bezskutecznie.

Pobili i okradli 14-letniego chłopca

22 sierpnia 2019, 13:05
W piątkowe popołudnie na terenie skateparku w parku Kopernika w Gorzowie doszło do pobicia 14-letniego chłopca, a następnie kradzieży roweru i plecaka. Policjanci zatrzymali 15 i 16-latka odpowiedzialnych za to zdarzenie. Młodymi napastnikami zajmie się sąd dla nieletnich.

Rozbite auta na Dekerta [film i zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 22:12
We wtorkowy wieczór przy ul. Dekerta w Gorzowie zostało rozbitych pięć samochodów osobowych. Wszystko przez kierowcę mercedesa, który wyjeżdżając z miejsca parkingowego doprowadził do zderzenia z passatem, który wpadł następnie na zaparkowane dalej auta.

Poważny wypadek pod Gorzowem [zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 14:26
Do poważnego wypadku doszło we wtorek na drodze wojewódzkiej nr 130 z Gorzowa w kierunku Lubiszyna. Na krzyżowce na wysokości Marwic zderzył się samochód osobowy marki opel i bus marki renault. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą skody

17 sierpnia 2019, 18:44
W sobotnie popołudnie w miejscowości Tarnów policjanci w nieoznakowanym BMW próbowali zatrzymać do kontroli pijanego kierowcę skody. Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, zaczął uciekać przed policjantami. Policjanci zajechali drogę kierowcy skody. Okazało się, że mężczyzna ma swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Bójka przy Kosynierów Gdyńskich

13 sierpnia 2019, 23:28
Czy doszło w Gorzowie do kolejnej bójki na tle narodowościowym? Media społecznościowe aż wrzą po zdarzeniu do którego doszło we wtorkowy wieczór w okolicach banku przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Według relacji świadków, miało tam dojść do bójki na tle narodowościowymi. Policja na chwilę obecną nie potwierdza tej wersji.


Fotoreportaże


x