Wiadomości Policyjne

Pijany kierowca renault rozbił dwa auta

23 stycznia 2022, 11:12
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijanego kierowcę renault, który po drodze rozbił dwa inne auta. Mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu.

Starszy mężczyzna wpadł pod autobus

21 stycznia 2022, 18:57
Na przystanku autobusowym przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie doszło do dramatycznego zdarzenia. Starszy mężczyzna próbował wsiąść do autobusu, kiedy zamykały się drzwi, wskutek czego odbił się od drzwi i jego nogi znalazły się pod kołami pojazdu. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Szarża kierowcy renault będzie miała finał w sądzie [film]

21 stycznia 2022, 11:40
Policjanci z Gorzowa zatrzymali kierującego busem marki renault, który popełnił szereg wykroczeń. Mężczyzna pędził przez Lubno mając 107 km/h, a do tego ominął lewą stroną oznakowaną wysepkę z wyodrębnionym przejściem dla pieszych. 65-latek stracił prawo jazdy, a jego sprawa będzie miała finał w sądzie.

Wypadek na rondzie Kasprzaka. Ciężarówka uderzył w pługo-piaskarkę

21 stycznia 2022, 11:02
Na rondzie Kasprzaka doszło do wypadku z udziałem ciężarówki marki MAN i pługo-piaskarki. Kierujący pojazdem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa znajdującej się na rondzie pługo-piaskarce i doprowadził do zderzenia.

Zderzenie czterech aut w Wawrowie [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 09:28
W piątkowy poranek w Wawrowie pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Jeden z kierowców potrzebował pomocy medycznej.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Uderzył w dwa auta i latarnię

20 stycznia 2022, 16:13
W czwartkowe popołudnie na os. Górczyn w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy forda. Mężczyzna wcześniej uderzył w dwa inne auta oraz w latarnię. 41-latek miał w swoim organizmie 2,4 promila alkoholu.

W Gorzowie policyjny dron znów wyłapuje piratów drogowych

19 stycznia 2022, 12:46
W środę od rana nad ulicą Piłsudskiego i Czereśniową w Gorzowie latał policyjny dron. Mimo że kierowcy ostrzegają się na grupach, to w ciągu zaledwie dwóch godzin policjanci ujawnili kilkanaście przypadków łamania przepisów ruchu drogowego.

Spowodował kolizję i odjechał. Pijany kierowca uciekał również przed policjantami

18 stycznia 2022, 10:55
Kierujący busem marki volkswagen uderzył w peugeota odjechał z miejsca zdarzenia. Kierowcy szukali policjanci. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać, swoją jazdę zakończył na drodze leśnej w okolicach Różanek. Okazało się, że 42-latek był pod wpływem alkoholu.

Seria wypadków pod Gorzowem [zdjęcia]

18 stycznia 2022, 09:29
śliskiej nawierzchni. W Zdroisku zderzyły się dwa pojazdy, na drodze z Wawrowa do Janczewa trzy, a w Nowinach Wielkich doszło do dachowania.

Wypadek pod Gorzowem. Zderzenie skody z maszyną leśną

17 stycznia 2022, 18:19
W poniedziałek na drodze z Kłodawy do Barlinka doszło do poważnego wypadku. Kierujący osobową skodą uderzył w tył forwardera - maszyny leśnej. Ciężko ranne zostały dwie osoby.


Fotoreportaże