Wiadomości › Policyjne

Śmiertelny wypadek pod Gorzowem. Kobieta roztrzaskała BMW o drzewo [zdjęcia]

16 września 2021, 11:53
W czwartkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130 w rejonie miejscowości Wysoka doszło do poważnego wypadku. Kobieta kierująca BMW zjechała na pobocze, gdzie następnie uderzyła w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że BMW zostało dosłownie roztrzaskane, a z auta wypadł silnik. Niestety kobieta kierująca BMW zginęła na miejscu.

Trzech mieszkańców Gorzowa z zarzutami za pobicie czarnoskórego piłkarza

15 września 2021, 13:09
Na początku września w okolicach Starego Rynku w Poznaniu doszło do pobicia czarnoskórego piłkarza. Okazało się, że osobami odpowiedzialnymi za pobicie są trzej mieszkańcy Gorzowa w wieku 20 i 21 lat. Cała trójka usłyszała zarzuty pobicia i uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratura otrzymali również dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Śledczy do tej pory nie potwierdzili czy atak był dokonany na tle rasistowskim.

Mężczyzna wskoczył do rzeki Warty. Uciekał przed policjantami [zdjęcia]

14 września 2021, 11:48
We wtorkowe przedpołudnie 18-letni mężczyzna wskoczył z brzegu bulwaru do rzeki Warty. Jak się okazało, uciekał przed policjantami, którzy chcieli go wylegitymować. Mężczyzna wyszedł na brzeg po drugiej stronie rzeki o własnych siłach i został zatrzymany przez policję.

Kierujący fordem zderzył się czołowo z ciężarówką. Uciekł pieszo z miejsca zdarzenia

12 września 2021, 10:32
W niedzielę w nocy przy ul. Kasprzaka doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki ford i pojazdu ciężarowego. Tuż po zdarzeniu, kierowca forda porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca wypadku. Mężczyzna został zatrzymany przez policję, trwają czynności w tej sprawie.

Seria wypadków w Gorzowie i okolicach

11 września 2021, 16:23
W sobotnie popołudnie doszło do serii wypadków w Gorzowie oraz w okolicach. Najpierw doszło zderzenia policyjnego radiowozu i fiata na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i Żwirowej. Następnie na Osiedlu Poznańskim zderzył się peugeot i volkswagen. Z kolei w Jeninie doszło wypadku z udziałem forda i renault, a na trasie S3 kierująca mercedesem zderzyła się z busem, a następnie uderzyła w barierki.

Policjanci jechali na interwencję. Na skrzyżowaniu zderzyli się z fiatem [zdjęcia]

11 września 2021, 14:58
W sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta i Słowiańskiej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobowym fiatem. Oznakowany radiowóz jechał na interwencję – miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Pod opiekę pogotowia został przekazany jeden z policjantów.

Pod osłoną nocy ktoś zdemolował kościół, bo... nie było czego kraść

9 września 2021, 16:05
W środę w nocy doszło do włamania w kościele parafii Ewangelicko-Augsburskiej przy ul. Walczaka w Gorzowie. Złodziej lub złodzieje włamali się do środka, a kiedy zobaczyli, że nie ma nic wartościowego, co można było ukraść – postanowili zdemolować wnętrze. Natomiast w trakcie włamania zapalili kilka papierosów, a niedopałki zostawili na dywanie.

Kierowca mercedesa pędził 249 km/h trasą S3 [film]

8 września 2021, 10:57
Kierowca mercedesa na trasie S3 jechał swoim autem jechał aż 249 kilometrów na godzinę, przekraczając prędkość o 129 km/h. Policjanci grupy Speed zakończyli jazdę mężczyzny. Kierowca tłumaczył się biznesowym spotkaniem, a gdy wysiadł z auta, nie mógł uwierzyć, że dogonił go radiowóz. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Ktoś sprowadził na mieszkańców Lubna katastrofę zagrażającą ich życiu

7 września 2021, 16:01
W miniony weekend w podgorzowskim Lubnie doszło do pożaru nielegalnego składowiska opon i wraków samochodów. Akcja strażaków trwała prawie dobę, a ogień zagrażał sąsiednim budynkom mieszkalnym. Wójt gminy Lubiszyn wszczął postępowanie administracyjne w sprawie usunięcia nielegalnego składowiska. Natomiast policja prowadzi postępowanie pod kątem sprowadzenia katastrofy zagrażającej życiu lub zdrowiu w postaci pożaru.

Dramatyczny wypadek rowerzysty. W ciężkim stanie trafił do szpitala

6 września 2021, 19:16
W poniedziałkowe popołudnie na ścieżce rowerowej przy Al. ks. Andrzejewskiego doszło do wypadku rowerzysty. Mężczyzna zjeżdżał w ścieżką rowerową w dół, w pewnym momencie przewrócił się i uderzył głową w beton. Rowerzysta nie miał kasku, nieprzytomny został zabrany do szpitala.


Fotoreportaże