Wiadomości Policyjne

Wymuszenie pierwszeństwa i pożar motocykla

8 sierpnia 2022, 10:36
W niedzielne popołudnie doszło do groźnie wyglądającego wypadku na starej trójce z Gorzowa w kierunku Myśliborza. Kierujący skodą wymusił pierwszeństwo przejazdu, przez co motocyklistka straciła panowanie nad jednośladem i przewróciła się. Sunący po jezdni motocykl zapalił się i uderzył w drugi jednoślad.

Rowerzysta z 3-latkiem w foteliku wjechał wprost pod opla

7 sierpnia 2022, 17:17
W niedzielne popołudnie doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego oplem. Jak się okazało, mężczyzna poruszający się na rowerze razem z 3-latkiem w foteliku, wjechał z chodnika wprost pod jadące auto. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Natomiast mężczyzna będzie musiał się liczyć z mandatem lub wnioskiem o ukaranie do sądu.

Pali się las koło Gorzowa. Ktoś podłożył ogień w kilku miejscach

5 sierpnia 2022, 15:20
Strażacy z trzech powiatów - gorzowskiego, sulęcińskiego i międzyrzeckiego walczą z pożarem lasu pomiędzy miejscowością Kiełpin i Rudnica. Sytuacja jest dynamiczna, a pożar nie został jeszcze opanowany. Obecnie z ogniem walczy 25 zastępów straży pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze. Strażacy nie mają wątpliwości, że doszło tutaj do celowego podpalenia, ponieważ ogień pojawił się w kilku miejscach.

Podpalacz usłyszał zarzuty. Wpadł dzięki nagraniom z monitoringu [film]

5 sierpnia 2022, 14:07
26-letni mężczyzna, który podpalił w środowy wieczór śmietniki w centrum Gorzowa usłyszał właśnie zarzuty. Mężczyzna, który po pijaku podpalał pojemniki na odpady będzie odpowiadał za zniszczenie mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Rozpędzone BMW uderza w opla. O włos omija osoby na skuterze [film]

5 sierpnia 2022, 09:55
Dramatyczne sceny rozegrały się w podgorzowskich Wojcieszycach, gdzie kierowca rozpędzonego BMW uderzył w prawidłowo jadącego opla. To całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie, ponieważ sunące bokiem po jezdni BMW minęło o centymetry dwie osoby jadące na skuterze.

Po pijaku podpalał śmietniki. Policjanci zatrzymali podpalacza

4 sierpnia 2022, 12:04
W środowy wieczór 3 sierpnia doszło do trzech podpaleń śmietników na terenie Gorzowa. Pojemniki na odpady płonęły przy ul. Sikorskiego i Dworcowej oraz ul. Spichrzowej i Zaułek. Dzięki kamerom monitoringu policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za podpalenia w centrum miasta. W momencie zatrzymania, 26-latek był pijany, miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

Ktoś znów podpala śmietniki w Gorzowie

4 sierpnia 2022, 09:19
Strażacy z Gorzowa tylko w środowy wieczór trzy razy wyjeżdżali do płonących śmietników. Do pożarów doszło przy ul. Edelmana, Spichrzowej i Sikorskiego. Natomiast w ciągu dwóch dni doszło do ośmiu takich pożarów. Służby oraz mieszkańcy nie mają wątpliwości, że były to celowe podpalenia.

Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 26-latki

3 sierpnia 2022, 14:41
Policjanci z Gorzowa przy wsparciu strażaków prowadzili poszukiwania zaginionej 26-letniej Magdaleny z Osiedla Poznańskiego. Finał okazał się tragiczny, ponieważ w środowe popołudnie służby odnalazły ciało poszukiwanej kobiety. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, 26-latka zostawiła w domu list pożegnalny.

Ogromny pożar zboża koło Barlinka. Dym widać nawet z Gorzowa

3 sierpnia 2022, 13:15
W środowe południe doszło do ogromnego pożaru zboża na pniu w miejscowości Płonno koło Barlinka. Z ogniem walczą nie tylko strażacy z województwa zachodniopomorskiego, ale również z lubuskiego. Na miejsce zostały wysłane również dwa zastępy straży pożarnej z Gorzowa.

Ktokolwiek widział? Służby poszukują zaginionej 26-latki

3 sierpnia 2022, 09:52
Wyszła z domu we wtorek około godziny 12 i od tej pory nie można nawiązać z nią kontaktu. Służby poszukują 26-letniej Magdaleny Bylewskiej. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kobieta pozostawiła w domu list pożegnalny.


Fotoreportaże