Wiadomości › Odmrażamy Gorzów

Wszystko zaczęło się 10 lat temu…

23 maja 2020, 16:01
Jesteśmy lokalem gastronomicznym znajdującym się w dwóch miejscach w Gorzowie Wlkp. Pierwszy z nich mieści się przy ul. Witosa 50 w Kupcu Gorzowskim zaś drugi przy ul. Słonecznej 2. Oferujemy szeroki wybór pizz, makaronów oraz sałatek a wszystko w przystępnych cenach z niezapomnianymi wrażeniami smakowymi.

JOVIT – bo stopy to podstawa

22 maja 2020, 12:06
Już w czasach starożytnych medycy zajmowali się pielęgnacją stóp i usuwaniem ich defektów, a jednak współcześnie dalej wielu ludzi nie wie, kim jest i czym się zajmuje podolog. Chciałabym przybliżyć Państwu ten temat i zaprosić do korzystania z usług Gabinetu podologicznego JOVIT.

Studio "Karmelek" już działa!

19 maja 2020, 10:19
Gabinet kosmetyczny Karmelek mieści się przy ul. Prądzyńskiego 21a/4 na skraju osiedla Górczyn. Działa od lutego ubiegłego roku. Gabinet powstał z pasji do zawodu oraz zamiłowania do pracy z ludźmi.

Bądź piękna z Nelly. Zyskaj pewność siebie i radość życia

11 maja 2020, 11:43
„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” - tą złotą myśl Konfucjusza wzięła sobie do serca Aleksandra Kowalczyk. Gorzowianka 5 lat temu postanowiła zająć się tym co kocha. Tak powstała Akademia Piękna Nelly. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa salon kosmetyczny musiał zostać zamknięty.

Let's cook studio kulinarne Gorzów! - warsztaty dla każdego miłośnika dobrego jedzenia

8 maja 2020, 09:42
Wielu ludzi lubi dobrze zjeść - usiąść do ładnie zastawionego stołu, na którym znajdują się pięknie podane, różnorodne potrawy. Po emocje związane z poznawaniem nowych smaków oraz mniej lub bardziej wyszukanych składników udajemy się zazwyczaj do restauracji. Często boimy się przygotowywać nowe produkty samodzielnie. Praca z nimi wydaje się trudna lub po prostu nie posiadamy do tego wystarczającej wiedzy lub umiejętności.

Przestrzenie to nasza specjalność!

6 maja 2020, 22:08
Ratyński Design & Build Sp. z o.o. należy do prężnie rozwijających się usługodawców dla szeroko rozumianej branży detalicznej oraz medycznej. Już od 2015 roku zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie projektowania i generalnego wykonawstwa punktów handlowych i placówek medycznych w tym przychodni medycznych, klinik stomatologicznych, aptek.

Cenisz sztukę? Jesteś artystą, chcesz oprawić swoje dzieło lub kupić obraz? Zapraszamy do sklepu „Da Vinci”!

4 maja 2020, 17:58
Jest w Gorzowie takie miejsce, które swoją historię rozpoczęło ponad dwadzieścia lat temu. Można powiedzieć, że w tym miejscu zawsze istniała sztuka. To adres Drzymały 16, gdzie spotykali się wszyscy artyści.

Jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy? – radzi Ambulans24.pl

1 maja 2020, 21:10
Co roku, w Europie prawie 700 tysięcy osób doświadcza nagłego zatrzymania krążenia. Stanowi to aż 60% wszystkich zgonów występujących u osób dorosłych. By zmniejszyć te liczby, wystarczy natychmiastowo udzielić pomocy. Niestety, jak pokazuje doświadczenie zdobyte w pracy ratownika medycznego, nie wszyscy ludzie wiedzą, jak to robić albo zwyczajnie boją się pomagać.


Fotoreportaże