Wiadomości › Na drogach

Zasady inspekcji auta objętego autocasco. Co trzeba o niej wiedzieć?

21 kwietnia 2020, 08:03
Chcesz wykupić ubezpieczenie AC dla swojego samochodu, ale obawiasz się przymusowych oględzin pojazdu? Nie ma powodu – o ile tylko dopełnisz swoich obowiązków i nie wprowadzisz ubezpieczyciela w błąd.

Przez miesiąc nie przejedziemy Żwirową

14 kwietnia 2020, 07:45
Już w środę planowane jest rozpoczęcie prac na ulicy Żwirowej, związanych z budową kanalizacji i sieci wodociągowej. Na czas robót zostanie zamknięty odcinek ulicy Żwirowej między skrzyżowaniem z ul. Błotną i skrzyżowaniem z ul. Słowiańską – Roosevelta.

Pomoc drogowa - kiedy musimy skorzystać z ich usługi?

7 kwietnia 2020, 13:43
Samochód dawno już stracił znamiona przedmiotu luksusowego i stał się podstawowym środkiem komunikacji czy też narzędziem wykonywanej pracy zawodowej. Niestety jak większość konstrukcji mechanicznych o złożonej budowie, tak i on niekiedy ulega niespodziewanym awariom. Zarówno one, jak i wypadki czy stłuczki często wymagają wsparcia technicznego, które zapewnia profesjonalna pomoc drogowa w Gorzowie i innych miastach kraju.

W kierunku Poznania i Wałcza pojedziemy szybciej

6 kwietnia 2020, 20:25
Chodzi tu o przejazd samochodem drogami krajowymi 24 w kierunku Poznania i 22 w kierunku Wałcza i dalej do Gdańska. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła procedury przetargowe dla trzech nowych obwodnic na terenie naszego województwa. Dla nas najważniejsze będą obwodnice Przytocznej i Dobiegniewa.

Ceny paliw na stacjach w Gorzowie

4 lutego 2020, 15:42
Ceny na stacjach benzynowych wyraźnie spadły. Jeżeli nie wiecie gdzie zatankować, skorzystajcie z naszego zestawienia. Aktualizujemy je na bieżąco.

Chcesz kupić najtańsze OC? Sprawdź ceny w kalkulatorze ubezpieczeń on-line!

25 stycznia 2020, 18:00
Koszty samochodowych polisy OC u ubezpieczycieli mogą różnić się nawet o kilkaset złotych. Aby wybrać to najtańsze OC, można skorzystać dzisiaj ze specjalnych kalkulatorów ubezpieczeniowych dostępnych w internecie!

Masz BMW lub Audi? Za OC zapłacisz najwięcej

12 stycznia 2020, 15:50
Kierowcy BMW płacą średnio 300 zł więcej za OC od właścicieli np. Skody, Renault, czy Toyoty. Drugą najdroższą w ubezpieczeniu marką jest Audi. Na ten stan rzeczy wpływa kilka czynników. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i pojazdów.

Peugeot 206 – Jakie są jego słabe punkty? Awarie i Usterki.

28 listopada 2019, 10:52
Peugeot 206 to jeden z tych samochodów, który od samego początku miał się stać wielkim sukcesem rynkowym. Jako następca niezwykle popularnej 205-tki, 206 miał do wykonania nie łatwe zadanie. Jak pokazała jednak historia, udało mu się to z nawiązką. Peugeot 206 został jednym z najpopularniejszych modeli w historii tej marki. Jaki jednak jest dziś? Czy jego sukces przełożył się na trwałość i niezawodność?

Mieszkańcy Staszica mogą już tankować taniej

16 września 2019, 11:20
Po wielu protestach, krzykach, donosach i groźbach – ruszyła. Na niewielkiej stacji benzynowa przy Intermarche na osiedlu Staszica można już tankować paliwo. Byliśmy na miejscu i sprawdziliśmy - w okolicy nie czuć oparów benzyny...

Miałeś stłuczkę na parkingu? Mubi podpowiada, co zrobić w takiej sytuacji

12 września 2019, 11:30
Choć na parkingach (np. pod marketami) niezwykle rzadko dochodzi do groźnych wypadków, między innymi z uwagi na fakt, że mało który kierowca rozwija w takich miejscach dużą prędkość, to już zwykłe stłuczki i uszkodzenia pojazdów zdarzają się tam stosunkowo często.


Fotoreportaże