Wiadomości › Na drogach

Ceny paliw na stacjach w Gorzowie

4 lutego 2020, 15:42
Ceny na stacjach benzynowych wyraźnie spadły. Jeżeli nie wiecie gdzie zatankować, skorzystajcie z naszego zestawienia. Aktualizujemy je na bieżąco.

Chcesz kupić najtańsze OC? Sprawdź ceny w kalkulatorze ubezpieczeń on-line!

25 stycznia 2020, 18:00
Koszty samochodowych polisy OC u ubezpieczycieli mogą różnić się nawet o kilkaset złotych. Aby wybrać to najtańsze OC, można skorzystać dzisiaj ze specjalnych kalkulatorów ubezpieczeniowych dostępnych w internecie!

Masz BMW lub Audi? Za OC zapłacisz najwięcej

12 stycznia 2020, 15:50
Kierowcy BMW płacą średnio 300 zł więcej za OC od właścicieli np. Skody, Renault, czy Toyoty. Drugą najdroższą w ubezpieczeniu marką jest Audi. Na ten stan rzeczy wpływa kilka czynników. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i pojazdów.

Peugeot 206 – Jakie są jego słabe punkty? Awarie i Usterki.

28 listopada 2019, 10:52
Peugeot 206 to jeden z tych samochodów, który od samego początku miał się stać wielkim sukcesem rynkowym. Jako następca niezwykle popularnej 205-tki, 206 miał do wykonania nie łatwe zadanie. Jak pokazała jednak historia, udało mu się to z nawiązką. Peugeot 206 został jednym z najpopularniejszych modeli w historii tej marki. Jaki jednak jest dziś? Czy jego sukces przełożył się na trwałość i niezawodność?

Mieszkańcy Staszica mogą już tankować taniej

16 września 2019, 11:20
Po wielu protestach, krzykach, donosach i groźbach – ruszyła. Na niewielkiej stacji benzynowa przy Intermarche na osiedlu Staszica można już tankować paliwo. Byliśmy na miejscu i sprawdziliśmy - w okolicy nie czuć oparów benzyny...

Miałeś stłuczkę na parkingu? Mubi podpowiada, co zrobić w takiej sytuacji

12 września 2019, 11:30
Choć na parkingach (np. pod marketami) niezwykle rzadko dochodzi do groźnych wypadków, między innymi z uwagi na fakt, że mało który kierowca rozwija w takich miejscach dużą prędkość, to już zwykłe stłuczki i uszkodzenia pojazdów zdarzają się tam stosunkowo często.

Mieszkańcy chcą tankować taniej!

5 września 2019, 14:00
- Jak już stoi, to niech działa, chcę lać tanie paliwo – pisze w wiadomości do naszej redakcji jeden z czytelników. Chodzi oczywiście o stację paliw przy markecie Intermarche na ulicy Fredry. Dla wszystkich zmotoryzowanych mamy dobrą informację – stacja ma działać jeszcze w tym miesiącu.

W Gorzowie paliwo wyraźnie potaniało

26 sierpnia 2019, 10:44
Dobra wiadomość dla kierowców. Jak wynika z naszego zestawienia, ceny paliw w naszym mieście w ciągu ostatnich dwóch tygodniu wyraźnie spadły. Za litr oleju napędowego zapłacimy średnio 5,06 zł, a benzyny 95 – 5,15 zł.

Pirat drogowy na Piłsudskiego [film]

20 sierpnia 2019, 10:39
Nowy, równy jak stół asfalt, prosty odcinek drogi i można przycisnąć pedał gazu do końca. Z takiego założenia wyszedł zapewne jeden z kierowców, który w niedzielny wieczór przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie złamał w ciągu kilkunastu sekund kilka przepisów ruchu drogowego.

Niebezpiecznie na S3 [zdjęcia]

11 sierpnia 2019, 11:46
Dwa poważne zdarzenia na krótkim odcinku drogi ekspresowej S3. Doszło do nich w niedzielne przedpołudnie na obwodnicy Skwierzyny, na pasie z Gorzowa w kierunku Zielonej Góry.


Fotoreportaże