Wiadomości › Na drogach

W Gorzowie ropa mocno w górę

8 marca 2019, 10:47
Jeszcze w połowie lutego za litr oleju napędowego na gorzowskich stacjach płaciliśmy średnio 4,87 groszy. Przez ostatnie dwa tygodnie lutego widać było wyraźny wzrost cen tego paliwa. Teraz jego średnia cena wynosi 4,99 złotych za litr. Tak wynika z zestawienia dostępnego na stronie moto.gorzowianin.com.

Kilometrowy korek na Piaskach

8 marca 2019, 09:35
Dwa dni wystarczyły, aby zobaczyć, co będzie działo się już w kwietniu. Zamknięcie skrzyżowania Chodkiewicza-Kazimierza Wielkiego spowodowało, że z Piasków szybciej byłoby wydostać się na pieszo, niż samochodem.

Na Piaski przez mostek na Kłodawce

6 marca 2019, 15:23
Rozpoczyna się kolejna faza remontu ulicy Kazimierza Wielkiego. Od czwartku, 7 marca nie będziemy mogli przejechać już przez skrzyżowanie z ulicą Chodkiewicza. Cały ruch w kierunku osiedla Piaski poprowadzony będzie przez mostek na Kłodawce.

Zmiana organizacji ruchu na Kazimierza Wielkiego

6 marca 2019, 10:11
W czwartek 7 marca wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego przystąpi do prac na skrzyżowaniu z ul. Chodkiewicza. W związku z tym skrzyżowanie zostanie zamknięte dla ruchu, a kierowcy będą musieli korzystać z objazdu.

Mieszkańcy będą płacić za budowę parkingu?

6 marca 2019, 08:00
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Staszica” w Gorzowie chce, aby za budowę parkingu na 42 miejsca postojowe przy ul. Reja zapłacili mieszkańcy pobliskich bloków. Władze spółdzielni proponują dwa rozwiązania, w których za finansowanie ogólnodostępnego parkingu będą odpowiadali wszyscy mieszkańcy, lub te osoby które będą chciały mieć miejsce na zamkniętym parkingu.

Na stacjach będzie drożej

18 lutego 2019, 10:46
W Gorzowie ceny paliw spadły o kilka groszy na litrze. To jednak koniec dobrych wiadomości, bo analitycy przewidują, że czekają nas podwyżki. Ma to związek z podwyżkami cen w hurcie.

W Gorzowie jeszcze bez podwyżek

18 lutego 2019, 09:26
Gorzów ma 875 miejsc parkingowych, na których pobierane są opłaty. Miasto, ze względu na wciąż trwające remonty podwyżek wprowadzać nie chce. Jednak coraz więcej samorządów planuje skorzystać z rozwiązań, jakie dał im parlament.

Historyczne wyprzedaże w SEACIE

1 lutego 2019, 10:23
Godzina jazdy trasą szybkiego ruchu dzieli Cię od Twojego wymarzonego auta. Salon SEAT-a Krotoski-Cichy zaprasza do Szczecina do swojego salonu zlokalizowanego w otoczeniu głównych traktów komunikacyjnych. Z Gorzowa dojechać można tam drogami S3, A6 i DK13. Idealny dojazd do tego miejsca to dopiero początek atrakcji, jakie czekają na Ciebie.

Trasa S3 nie będzie już „paliwową pustynią”.

24 stycznia 2019, 15:51
Wszystko wskazuje na to, że w ciągu roku przy trasie S3 z Gorzowa do Międzyrzecza zostaną wybudowane parkingi ze stacjami paliw i restauracjami. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła właśnie oferty, które wpłynęły do przetargu na budowę MOPów ze stacjami paliw. Według raportu NIK, lubuski odcinek S3 jest najgorzej wyposażoną w miejsca obsługi podróżnych ekspresówką

Drogie tankowanie w Gorzowie

29 grudnia 2018, 12:39
Wciąż tankujemy bardzo drogie paliwo. Na europejskich rynkach hurtowych ceny regularnie spadają, ale nie widać tego na gorzowskich stacjach paliw. Tradycyjnie już taniej jest w Zielonej Górze i w Poznaniu.


Fotoreportaże


x