Na drogach

Gorzów: Wyrwane z korzeniami drzewo spadło na samochody

23 grudnia 2021, 23:57
Późnym wieczorem gorzowscy strażacy zostali wezwani do zdarzenia przy ulicy Dzieci Wrzesińskich. Na samochody spadło tam sporych rozmiarów drzewo.

Gorzów: Ogromne korki przy wyjeździe z Nova Park [zdjęcia]

23 grudnia 2021, 20:08
Wiele osób zdecydowało się zrobić przedświąteczne zakupy na ostatnią chwilę i wybrały się do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Największy błąd popełnili ci, którzy wybrali się w czwartek do galerii samochodem, bo utknęli w korkach.

Będzie mocno sypał śnieg. Uwaga na drogach

23 grudnia 2021, 17:15
W czwartek oraz w piątek nad ranem w Gorzowie i okolicach ma intensywnie padać śnieg. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w tej sprawie ostrzeżenie. Ma spaść nawet 12 cm śniegu.

Gorzowskie ulice w rozsypce. Będzie łatanie dziur

22 grudnia 2021, 09:34
Od środy do piątku na kilku ulicach w Gorzowie będą łatane dziury. Robotnicy pojawią się m.in. przy ul. Piłsudskiego, Górczyńskiej czy Al. ks. Andrzejewskiego. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Most w Santoku zostanie zamknięty

17 grudnia 2021, 12:14
W niedzielę 19 grudnia na dwie godziny zostanie zamknięty most na rzece Noteć w Santoku. Wszystko przez to, że most jest w złym stanie technicznym i trzeba wykonać tymczasowe podparcie jednego z przęseł.

Jak on to zrobił? Na rondzie Santockim przewrócił się…ciągnik

14 grudnia 2021, 13:57
Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnik. Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 14 przy wjeździe na rondo Santockie w Gorzowie. Na miejscu jest już policja.

Zygzakiem na Sikorskiego/11 listopada. Wykonawca zerwał asfalt

8 grudnia 2021, 16:18
Remont Sikorskiego/Alei 11 listopada wszedł w kolejną fazę. Tuż przy salonie Renault zerwana jest nawierzchnia. Kierowcy muszą uważać, bo po raz kolejny trzeba jechać zygzakiem.

Zasypany Gorzów. Trwa odśnieżanie dróg w mieście [zdjęcia]

5 grudnia 2021, 08:30
Od wczesnych godzin w Gorzowie i całym regionie pada śnieg. Opady były intensywne, tak że jezdnie w zrobiły się białe. Służby zajmujące się zimowym utrzymaniem dróg w Gorzowie od razu ruszyły ruszyły na miasto. Obecnie po głównym ulicach jeździ 10 pługopiaskarek. Trudna sytuacja jest za to na mniej uczęszczanych ulicach i drogach osiedlowych.

Pada śnieg, na gorzowskich drogach pracują piaskarki

30 listopada 2021, 09:30
Od samego rana we wtorek 30 listopada w Gorzowie pada śnieg. Opady nie są intensywne, jednak w mieście zrobiło się biało. Chociaż wszystkie ulice są przejezdne, to służby zajmujące się zimowym utrzymaniem dróg w Gorzowie od razu ruszyły ruszyły na miasto.

Uwaga! Nad ranem będzie ślisko. Spadnie marznąca mżawka

22 listopada 2021, 18:41
Pierwsze prawdziwe przymrozki z możliwością wystąpienia gołoledzi prognozują synoptycy dla północnej części województw lubuskiego. Niebezpiecznie na drogach może być od 4 do 9 rano.


Fotoreportaże