Wiadomości › Na drogach

Prace konserwacyjne - o czym pamiętać, by twój samochód działał bez zarzutu?

1 października 2018, 13:02
Samochód to wciąż jeden z najwygodniejszych środków transportu, bez którego trudno jest nam sobie poradzić. Nic więc dziwnego, że obawiamy się usterek i awarii. Na szczęście, większości z nich możemy zapobiec dbając o prace konserwacyjne przy naszym aucie. Przedstawiamy to, o czym warto pamiętać.

Pojadą "kredensem" dookoła świata!

29 września 2018, 08:08
270 dni jazdy, 37 krajów i 30 tysięcy kilometrów do przejechania. I to wszystko Fiatem 125p, popularnie nazywanym „kredensem”. W podróż dookoła świata z Gorzowa wyrusza dwójka pasjonatów – Paweł i Asia.

Motor Trade Insurance – ubezpieczenie dla firm z branży motoryzacyjnej

27 września 2018, 17:46
Prowadzenie biznesu bez względu na charakter wymaga zabezpieczenia się przed wieloma sytuacjami. Jeśli w ramach wykonywanych obowiązków pojawia się konieczność użytkowania pojazdów, przyda się ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, jakie mogą mieć miejsce na drodze. Jest ono szczególnie cenne, gdy pracownicy firmy mają styczność z pojazdami klientów.

Od poniedziałku bez dowodu rejestracyjnego!

26 września 2018, 18:36
Nadszedł dzień, na który od dawna czekało wielu kierowców! W poniedziałek 1 października dowód rejestracyjny i polisę OC możesz zostawić w domu. W razie kontroli – za brak przy sobie tych dokumentów - nie dostaniesz mandatu.

Weekend z Mazdą w Nova Park

25 września 2018, 13:56
W dniach 29-30 września NoVa Park zaprasza na zabawę w iście japońskim stylu. Na klientów NoVa Park czekają premiera nowej Mazdy 6 oraz atrakcje pozwalające przybliżyć Kraj Kwitnącej Wiśni m.in. pokazy samurajów, gejsz oraz sushi.

Młodzi kierowcy zapłacą 3x wyższe składki

11 września 2018, 14:54
Młodzi kierowcy spowodowali w ubiegłym roku najwięcej wypadków drogowych. Nic więc dziwnego, że to właśnie im ubezpieczyciele oferują najwyższe składki OC. Obecnie płacą oni niemal 3-krotnie więcej niż wynosi średnia cena w kraju.

Przejazdy przez torowisko do remontu

7 września 2018, 12:24
W poniedziałek, 10 września br., rozpocznie się naprawa przejazdów drogowych przez torowisko na Al. 11 Listopada w Gorzowie.

Bezpieczne powroty do domów

31 sierpnia 2018, 12:20
Wiele osób starało się do końca wykorzystać wakacje i powrót z urlopu zaplanowało na ostatni weekend letniej przerwy. Na wakacyjnych szlakach kierowcy spotkają policjantów, których głównym celem oprócz zapewnienia bezpieczeństwa, jest oddziaływanie prewencyjne i pomoc kierującym. Funkcjonariusze w białych czapkach proponują, by do domu wracać z rozwagą, dbając nie tylko o siebie, ale także o innych uczestników ruchu drogowego.

Orlen tańszy niż Intermarche

18 sierpnia 2018, 14:17
W Gorzowie stała się rzecz warta odnotowania. Po raz pierwszy od dawna, na jednej z najtańszych do tej pory stacji benzynowych, ceny paliw poszybowały wysoko w górę. W piątkowe popołudnie, litr benzyny bezołowiowej przy sklepie Intermarche był o droższy, niż na państwowym Orlenie.

Mieszkanka Gorzowa z najtańszą polisą OC

13 sierpnia 2018, 13:20
Zaledwie 418 zł zapłaciła za ubezpieczenie OC w I półroczu 2018 jedna z mieszkanek Gorzowa. Cena polisy gorzowianki okazała się o 322 zł niższa od średniej ceny w kraju oraz o 350 zł niższa od średniej składki w Gorzowie.


Fotoreportaże


x