Wiadomości › Na drogach

Uwaga! Nad ranem będzie ślisko. Spadnie marznąca mżawka

22 listopada 2021, 18:41
Pierwsze prawdziwe przymrozki z możliwością wystąpienia gołoledzi prognozują synoptycy dla północnej części województw lubuskiego. Niebezpiecznie na drogach może być od 4 do 9 rano.

Nietrzeźwi kierowcy wciąż zmorą na lubuskich drogach

10 listopada 2021, 09:31
2228 kierowców - to liczba wyeliminowanych przez lubuską policję pijanych kierowców tylko w tym roku. Przez ostatnich 10 miesięcy skontrolowano 105 241 zmotoryzowanych

Benzyna w Gorzowie dobija do 6,15 za litr

8 listopada 2021, 12:53
Są jeszcze stacje paliw w Gorzowie, gdzie cena nie przekroczyła magicznej bariery 6 złotych za litr. Oczywiście mowa tu o małych, prywatnych stacjach, bo na kilku sieciowych ceny dobiły do 6 złotych 15 groszy.

Prezydent Wójcicki przeprasza za utrudnienia i jednoczesne remonty

3 listopada 2021, 13:29
Podczas porannych i popołudniowych godzin szczytu, kierowcy muszą się liczyć ze staniem w korkach nawet po kilkadziesiąt minut. Wszystko przez zamkniętą ul. Chrobrego na wysokości Arsenału i trwający remont Trasy Nadwarciańskiej. Prezydent Jacek Wójcicki przeprasza, że dwa tak ważne remonty prowadzone są w tym samym czasie, ale miasto musiało do końca roku wykorzystać pieniądze.

Drogowy armagedon w Gorzowie. Trzeba swoje odstać w korku [zdjęcia]

29 października 2021, 16:45
Kierowcy, którzy wyjechali w piątkowe popołudnie na ulice Gorzowa nie mają łatwo. W korku trzeba odstać nawet kilkadziesiąt minut. Najgorsza sytuacja jest na drogach dojazdowych do Trasy Nadwarciańskiej oraz przy ul. Grobla, moście Staromiejskim czy ul. Spichrzowej.

Duże zmiany w organizacji ruchu w centrum

29 października 2021, 09:40
Od samego rana zmieniona została organizacja ruchu w centrum miasta. Ruch pojazdów został przełożony na nową część skrzyżowania od strony Arsenału, natomiast prace remontowe rozpoczną się na północnej połówce skrzyżowania od strony Letniej.

Jak jeździć na Wszystkich Świętych?

28 października 2021, 08:47
Od piątku 29 października do wtorku 2 listopada na ulicach dojazdowych do cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu drogowego. Wjazd w ulicę Żwirową 1 listopada w godz. 7-20 będzie zamknięty.

Rozkład jazdy MZK na Wszystkich Świętych. Na cmentarz dojedziesz nową linią "D"

26 października 2021, 14:29
Zbliża się 1 Listopada, więc Miejski Zakład Komunikacji uruchomia dodatkowe autobusy w kierunku cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Oprócz specjalnej linii „C” zostanie uruchomiona również nowa linia „D”, która będzie prowadziła przez ul. Słowiańską i os. Staszica. Ponadto zmianie rozkład jazdy linii 105, 111 i 132.

Kierowcy w centrum pojadą nowym fragmentem drogi

25 października 2021, 10:51
W piątek 29 października nastąpią zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego w centrum Gorzowa. Ruch pojazdów zostanie przełożony na nową część skrzyżowania od strony Arsenału, natomiast prace remontowe rozpoczną się na północnej połówce skrzyżowania od strony Letniej. Kierowcy jadący ul. Jagiełły od strony Chrobrego, nie będą mogli skręcić w lewo w ul. Dąbrowskiego.

Sprawdź przed zimą swoje światła. To nic nie kosztuje!

21 października 2021, 13:23
Po raz kolejny policjanci zapraszają do stacji kontroli pojazdów. W sześciu wybranych punktach na terenie Gorzowa, a także w wielu punktach w całym regionie będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie swoich świateł


Fotoreportaże