Wiadomości › Inwestycje

Ta droga była dziurawa jak ser szwajcarski. Właśnie rozpoczął się remont [zdjęcia]

16 listopada 2021, 10:05
Zgodnie z zapowiedziami, we wtorkowy poranek 16 listopada rozpoczął się remont ul. Olimpijskiej. Na plac budowy wjechał ciężki sprzęt, a wykonawca na początek zajął się frezowaniem zniszczonej jezdni. Ulica Olimpijska to była jedna z najbardziej zniszczonych dróg w mieście, dlatego też wielu mieszkańców ucieszyło się z jej remontu. Co istotne, prace będą prowadzone przy ruchu wahadłowym.

Fragment ul. Ryskiej doczekał się nowego asfaltu [zdjęcia]

13 listopada 2021, 16:17
Właściciel sklepu Dino zabrał się za remont fragmentu ul. Ryskiej na os. Europejskim. Wszystko po to, aby móc otrzymać pozwolenie na użytkowanie sklepu. Taki warunek władze Gorzowa postawiły sieci Dino Polska. W sobotnie popołudnie prace szły pełną parą i była układana warstwa ścieralna asfaltu.

Kolejne utrudnienia na Kasprzaka. Kierowców czeka ruch wahadłowy

13 listopada 2021, 15:34
Powoli dobiega końca remont 450-metrowego odcinka ul. Kasprzaka w ciągu drogi krajowej nr 22 pomiędzy zjazdami z węzła S3 Gorzów Południe. We wtorek 16 listopada i środę 17 listopada zaplanowano prace przy układaniu warstwy ścieralnej. Te zostaną przeprowadzone w godzinach popołudniowych. Na czas robót zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna, a ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Będą kolejne utrudnienia. Rusza remont ul. Olimpijskiej

12 listopada 2021, 14:31
Kierowcy w Gorzowie nie mają łatwo z powodu remontów dróg. Natomiast od wtorku 16 listopada rozpoczyna się kolejna inwestycja, która spowoduje utrudnienia w ruchu. Tym razem chodzi o remont ul. Olimpijskiej, który będzie prowadzony przy ruchu wahadłowym.

Tak wygląda budowa Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu [zdjęcia]

10 listopada 2021, 10:34
Trwają intensywne prace przy budowie Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Praktycznie gotowa jest już hala sportowa czy budynki warsztatowe. Natomiast przed wykonawcą wciąż sporo pracy przy zabytkowych wnętrzach dawnego szpitala.

Ulica Ryska w fatalnym stanie. Remontem drogi zajmie się właściciel marketu Dino [zdjęcia]

9 listopada 2021, 13:01
Mieszkańcy os. Europejskiego od wielu lat wskazują na fatalny stan techniczny ul. Ryskiej. Droga jest dziurawa, a do tego nie ma chodników. Jednak pomimo to, został tam wybudowany market Dino, który chociaż jest gotowy od kilku miesięcy, to wciąż czeka na otwarcie. Powód? Inwestor nie otrzyma pozwolenia na użytkowanie, dopóki nie wyremontuje drogi. Jak się okazuje, prace remontowe mają zostać przeprowadzone jeszcze w tym tygodniu.

Kolejny zabytek przechodzi metamorfozę [zdjęcia]

9 listopada 2021, 10:02
Od maja trwają intensywne prace przy przebudowie budynków przy ul. Szkolnej na potrzeby Liceum Plastycznego. Wykonawca po raz kolejny pochwalił się, jak wygląda postęp prac przy inwestycji i co zostało zrobione.. To kolejny zabytkowy obiekt w Gorzowie, który jest remontowany przez firmę Drew-Plast Mazowiecki.

Oferty na oświetlenie stadionu żużlowego wciąż za drogie. Co dalej z inwestycją?

8 listopada 2021, 13:10
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie otworzył właśnie oferty, które wpłynęły do drugiego przetargu na modernizację oświetlenia murawy na stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza. Budżet to niezmiennie 600 tys. zł i chociaż do przetargu zgłosiło się aż 7 firm, to ich kwoty są wciąż za wysokie i jak podkreśla dyrektor Rój, postępowanie zostanie unieważnione.

Kiedy koniec prac na Trasie Nadwarciańskiej?

5 listopada 2021, 15:37
Kapryśna aura nie sprzyja robotom drogowym. Przekonała się o tym Firma Eurovia, która zajmuje się remontem Trasy Nadwarciańskiej. Wykonawca chciał zakończyć wylewanie asfaltu w sobotę 6 listopada, jednak z uwagi na opady deszczu w ostatnich dniach, prace nieco się wydłużą.

Rozpoczęło się wylewanie asfaltu na Trasie Nadwarciańskiej [zdjęcia]

3 listopada 2021, 15:12
Jeszcze tylko do soboty 6 listopada mają potrwać utrudnienia związane z remontem Trasy Nadwarciańskiej. W środowe popołudnie 3 listopada zgodnie z planem rozpoczęło się układanie pierwszej warstwy asfaltu na wewnętrznych pasach drogi.


Fotoreportaże