Inwestycje

Koniec z objazdami. Tak się teraz jeździ po centrum Gorzowa [zdjęcia]

15 kwietnia 2022, 10:36
Koniec z objazdami w centrum Gorzowa. W piątek 15 kwietnia zostało otwarte dla ruchu skrzyżowanie ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. Póki co, udostępniony został jeden pas ruchu w każdym kierunku.

Gorzów: Na os. Europejskim powstanie kolejny sklep spożywczy

14 kwietnia 2022, 19:54
Nowy park handlowy Londyńska, który powstał na os. Europejskim w Gorzowie jest już gotowy. Teraz wykończenie poszczególnych lokali należy do poszczególnych najemców. Jednym z nich będzie supermarket Stokrotka.

Park kieszonkowy na os. Słonecznym zachwyca [zdjęcia]

14 kwietnia 2022, 09:59
Na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Placu Słonecznego powstał pierwszy w Gorzowie park kieszonkowy. Miejsce odpoczynku dla mieszkańców doczekało się nie tylko zieleni, ale również nowego oświetlenia i girland nadających klimatu temu miejscu.

Hala widowiskowo-sportowa będzie droższa i zostanie później wybudowana

13 kwietnia 2022, 11:06
Nie w styczniu czy marcu, ale w czerwcu 2023 roku ma zakończyć się budowa hali widowiskowo-sportowej przy Słowiance. Wszystko przez trudną sytuację na rynku materiałów budowlanych oraz wojnę w Ukrainie. Cała inwestycja ma też być droższa.

Park handlowy Londyńska gotowy. Najpierw otworzy się tam TEDi [zdjęcia]

12 kwietnia 2022, 11:51
Zakończyły się prace budowlane przy mini parku handlowym "Londyńska" na os. Europejskim w Gorzowie. Obecnie poszczególne lokale handlowo-usługowe będą musieli wykończyć ich najemcy. Pierwszy z nich, czyli niemiecki sklep TEDi szykuje się już do otwarcia, które zaplanowano na piątek 22 kwietnia.

Mikroskopijny plac zabaw. Spółdzielnia: Mieszkańcy nie mieli uwag

11 kwietnia 2022, 14:35
Przy nowym bloku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie został wybudowany plac zabaw na którym zmieściła się ławka, jeden bujak i mała piaskownica. Mieszkańcy Gorzowa podkreślają, że jest to budowlany absurd i patodeweloperka. Natomiast Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczyn tłumaczy, że mieszkańcy bloku nie mieli żadnych uwag do placu zabaw, który powstał.

Koniec z objazdami w centrum tuż przed Wielkanocą!

11 kwietnia 2022, 10:40
Mamy bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa. Tuż przed świętami Wielkanocnymi, w piątek 15 kwietnia zostanie otwarte dla ruchu całe skrzyżowanie ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. Ponadto zostanie zlikwidowane tymczasowe rondo koło katedry i buspasy.

Czytelnik: Co zostanie wybudowane przy wjeździe na os. Europejskie? [zdjęcia]

11 kwietnia 2022, 10:25
Od kilku dni trwa grodzenie działki przy ul. Brukselskiej i Myśliborskiej w Gorzowie. Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytują się, co tam powstanie. Jak się okazuje, deweloper, który jest właścicielem działki zamierza tam wybudować nowe bloki mieszkalne.

Selgros w Gorzowie. Czy hipermarket zostanie w ogóle wybudowany?

10 kwietnia 2022, 18:15
Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytują się, co z budową hipermarketu Selgros, który miał być częścią parku handlowego Shop City w Gorzowie. Póki co, nie wiadomo kiedy ruszą jakiekolwiek prace przy budowie parku handlowego. Dlatego też sprawdziliśmy czy firma Selgros Cash&Carry zamierza zrealizować swoją inwestycję w Gorzowie.

Czytelnik: To plac zabaw czy wybieg dla psów? [zdjęcia]

9 kwietnia 2022, 15:33
Przy nowym bloku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie został wybudowany plac zabaw. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jego wymiary pozostawiają wiele do życzenia. Na placu zabaw zmieściła się ławka, jeden bujak i mała piaskownica. Jeden z mieszkańców podkreśla, że jest to budowlany absurd.


Fotoreportaże