Wiadomości › Inwestycje

Willa Jaehnego pięknieje! Zobacz, jak przebiegają prace [zdjęcia]

1 września 2021, 13:23
Od listopada ubiegłego roku trwają intensywne prace przy modernizacji zabytkowej Willi Jaehnego przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Wykonawca po raz kolejny pochwalił się, jak wygląda postęp prac przy inwestycji. Zmiany są widocznie już nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynku.

Trwa naprawa ledowego podświetlenia torowiska na deptaku

31 sierpnia 2021, 19:41
Przez kilka ostatnich miesięcy nie działało ledowe podświetlenie torowiska na deptaku. Miasto zapewniało, że podświetlenie zostanie naprawione w ramach gwarancji, przez firmę, która zajmowała się budową deptaka. We wtorkowe popołudnie trwały prace przy ledach, które w końcu zaczęły świecić.

Jest przetarg na budowę węzła przesiadkowego przy dworcu PKP!

31 sierpnia 2021, 13:46
Władze Gorzowa ogłosiły właśnie przetarg na długo zapowiadaną w mieście inwestycję, czyli budowę węzła przesiadkowego przy dworcu PKP wraz z przebudową ul. Dworcowej i torowiska tramwajowego. Miasto czeka na zgłoszenia chętnych firm do 4 października. Potencjalny wykonawca będzie miał 14 miesięcy na realizację inwestycji, a to oznacza, że centrum przesiadkowe będzie gotowe wiosną 2023 roku.

Trasa Nadwarciańska zostanie wyremontowana. Kierowców czekają spore utrudnienia

31 sierpnia 2021, 10:12
Władze Gorzowa otworzyły właśnie oferty, które wpłynęły do przetargu na przebudowę Trasy Nadwarciańskiej. Jak się okazało, dwie firmy chcą zająć się remontem, a ich oferty mieszczą się w budżecie. Wykonawca będzie miał czas do końca listopada na realizację inwestycji.

Przebudowa ul. Olimpijskiej jeszcze w tym roku! Dwie firmy chcą zająć się remontem

30 sierpnia 2021, 11:42
Władze Gorzowa otworzyły właśnie ofert, które wpłynęły do przetargu na przebudowę ul. Olimpijskiej w Gorzowie. Jak się okazało, dwie firmy chcą wyremontować jedną z najbardziej zniszczonych dróg w mieście, z czego jedna oferta mieści się w założonym przez miasto budżecie. Wykonawca będzie miał dwa miesiące na prace.

Co się buduje w Gorzowie? Park Wyszyńskiego [zdjęcia]

29 sierpnia 2021, 20:30
W Gorzowie trwa prawdziwy boom, jeżeli chodzi o budowę nowych bloków. Deweloperzy budują praktycznie w całym mieście. Wśród jednej z nowych inwestycji w mieście, jest Park Wyszyńskiego, który będzie zlokalizowany na działce przy ul. Wyszyńskiego i Mickiewicza.

Pierwszy odcinek nowej jezdni ul. Walczaka już z asfaltem [film i zdjęcia]

28 sierpnia 2021, 16:28
Kilka dni po naszej ostatniej wizycie na rozbudowywanej ul. Walczaka widać kolejne zmiany. W sobotę 28 sierpnia wykonawca rozpoczął układanie pierwszej warstwy asfaltu na nowej jezdni ul. Walczaka na odcinku od ronda Gdańskiego do ul. Szarych Szeregów. Widać również przygotowania do prac związanych z budowa torowiska tramwajowego.

Tak zmienia się rozbudowywana ul. Walczaka. Widać już, gdzie będzie druga jezdnia i torowisko [zdjęcia]

25 sierpnia 2021, 08:00
Sprawdziliśmy, jak pod koniec sierpnia wygląda rozbudowywana ul. Walczaka w Gorzowie. Wykonawca zakończył prace związane z budową odwodnienia nowej jezdni i torowiska na odcinku od ronda Gdańskiego do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów. Na zdjęciach z drona widać, jak będzie wyglądała ul. Walczaka po rozbudowie – gdzie będzie znajdowała się druga jezdnia oraz torowisko.

Skarpa przy moście Staromiejskim już naprawiona [zdjęcia]

22 sierpnia 2021, 17:21
Wykonawca miał czas do końca sierpnia na naprawienie zapadającej się skarpy przy moście Staromiejskim. Jak się okazało, inwestycja została szybciej, niż zakładano. Naprawa skarpy kosztowała ponad 121 tys. zł.

Teren ogrodzony. Rusza budowa nowej restauracji McDonald’s [zdjęcia]

21 sierpnia 2021, 19:30
Przy ul. Myśliborskiej na os. Europejskim w Gorzowie zostanie wybudowana nowa restauracja McDonald's oraz sklep Netto wraz z zespołem handlowo-usługowym. Wykonawca ogrodził już teren budowy. Na początek zajmie się budową McDonalda oraz drogi dojazdowej.


Fotoreportaże