Wiadomości › Inwestycje

Zabytkowa willa w końcu przestanie straszyć!

13 października 2020, 17:37
Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, która jest właścicielem willi Jaehnego podpisała właśnie umowę z wykonawcą na remont zabytkowego obiektu. Prace powinny ruszyć jeszcze w październiku i potrwać do 7 grudnia 2021 roku.

Trwają prace przy Parku Handlowym Walczaka [zdjęcia]

11 października 2020, 12:35
W budynku, w którym mieściła się zakładowa straż pożarna byłych zakładów Stilon przy ul. Walczaka prowadzone są obecnie intensywne prace. Jak się okazało, powstaje tam właśnie Park Handlowy Walczaka. Obiekt będzie gotowy w 2021 roku i znajdzie się w nim m.in. drogeria Hebe, Lunch Pub czy klub fitness Just Gym.

Miasto zajmie się zaniedbanym skwerem Wolności

8 października 2020, 10:32
Pani Magdalena, mieszkanka Gorzowa zwraca uwagę na zaniedbany skwer Wolności. Połamane ławki, brak śmietników czy zniszczona nawierzchnia alejek, to tylko niektóre rzeczy do naprawy. Jak się okazuje, miasto planuje w najbliższych miesiącach zająć się skwerem.

Remont Kombatantów przełożony

7 października 2020, 14:03
Mamy złą wiadomość dla kierowców, którzy jeżdżą dziurawą ul. Kombatantów. Remontu drogi w tym roku nie będzie. Wszystko przez to, że miasto musiało szukać oszczędności z powodu niższych wpływów do budżetu i zrezygnować z niektórych inwestycji.

Druga część parku Kopernika również wypięknieje!

6 października 2020, 10:15
Władze Gorzowa analizują oferty, które wpłynęły do przetargu na zagospodarowanie drugiej części parku Kopernika gdzie znajduje się skate park. Pracami chcą zająć się trzy firmy, których oferty są znacznie niższe, niż to co zapisało w budżecie miasto. Roboty mają zostać przeprowadzone jeszcze w tym roku.

Nawierzchnia ul. Słowiańskiej do remontu

5 października 2020, 15:15
Miasto szuka firmy, która zajmie się remontem nawierzchni ul. Słowiańskiej na odcinku od ronda Szczecińskiego do skrzyżowania z ul. Fredry. Jak się okazuje, wyremontowany zostanie zaledwie 600-metrowy odcinek drogi.

Tak zmienia się park Kopernika [zdjęcia]

4 października 2020, 19:30
Prace przy rewitalizacji parku Kopernika zmierzają do końca. Główne alejki parku są gotowe, zostały zamontowane nowe ławki i kosze na śmieci. A do tego została posadzona nowa zieleń.

Co słychać w remontowanej Przemysłówce [zdjęcia]

2 października 2020, 08:30
Cały czas trwają prace na czterech piętrach Przemysłówki w centrum Gorzowa. Wykonawca obecnie zajmuje się pracami wykończeniowymi. Pomieszczenia mają być gotowe na początku 2021 roku, wówczas przeniosą się tam pracownicy wydziału kultury oraz wydziału sportu Urzędu Miasta Gorzowa.

Praca wre na Myśliborskiej [zdjęcia]

29 września 2020, 08:00
Pierwsza połówka nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej, Dobrej i Mironickiej jest już praktycznie gotowa. W poniedziałek 28 września wykonawca inwestycji wylewał pierwszą warstwę asfaltu na nowej drodze.

Budowa stadionu lekkoatletycznego stoi pod znakiem zapytania

27 września 2020, 12:54
Miasto otworzyło właśnie oferty, które wpłynęły to przetargu na budowę stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego w Gorzowie. Po raz kolejny wszystkie oferty znacznie przewyższają budżet. Najtańsza oferta jest wyższa o 3 mln 849 tys. zł od założonego budżetu.


Fotoreportaże


x