Inwestycje

Torowisko połączone. Skrzyżowanie w centrum prawie gotowe [zdjęcia]

28 marca 2022, 08:34
W poniedziałkowy poranek rozpoczął się ostatni etap przebudowy skrzyżowania ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego w centrum Gorzowa. Wykonawca wybudował już brakujący fragment torowiska tramwajowego. W związku z tym, przejazd koło Arsenału został zamknięty, a kierowcy mogą jeździć nową jezdnią koło Letniej.

Kierowcy znów jeżdżą koło Arsenału. Kolejne zmiany już wkrótce [zdjęcia]

25 marca 2022, 08:25
W piątkowy poranek kierowcy mogli przejechać ul. Chrobrego koło Arsenału. Wszystko przez prace związane z budową brakującego fragmentu torowiska tramwajowego. W związku zamknięty został przejazd z ul. Jagiełły w Wybickiego. Jednak już po weekendzie nastąpią kolejne zmiany.

Czytelniczka: Co się buduje na Koniawskiej?

24 marca 2022, 16:47
Od początku marca trwają intensywne prace na działce przy ul. Koniawskiej i Granicznej. Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytywali się, co tam powstanie. Jak się okazuje, gorzowska firma zamierza tam wybudować halę ekspozycyjno-handlową.

W Gorzowie powstanie park handlowy S1. Znajdzie się w dawnym budynku Tesco

23 marca 2022, 16:08
W budynku po dawnym Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie ruszyły pierwsze prace. Przypuszczenia portalu gorzowianin.com sprawdziły się, ponieważ w budynku powstanie park handlowy S1. Przestrzeń dawnego hipermarketu zostanie podzielona na boksy dostosowane pod konkretnych najemców. Planowane otwarcie to połowa 2023 roku.

Drogowy kocioł na Roosevelta. Jak jeździć? [zdjęcia]

23 marca 2022, 13:25
Zgodnie z zapowiedziami, w środę 23 marca zostało częściowo zamknięte ul. Roosevelta, Mieszka I, ks. Andrzejewskiego i Kazimierza Wielkiego. Wszystko przez przebudowę torowiska tramwajowego. Kierowcy muszą jeździć objazdami, a to wiąże się ze sporymi utrudnieniami.

Tymczasowe rondo przy katedrze oraz buspasy zostaną zlikwidowane

23 marca 2022, 09:49
Na początku kwietnia ruch w centrum Gorzowa ma zostać przywrócony do normy. Kierowcy będą mogli w pełni korzystać z nowego skrzyżowania ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. Natomiast tymczasowe rondo przy katedrze oraz buspasy na Jagiełły i Chrobrego zostaną zlikwidowane.

Kierowcy znów będą mogli jeździć koło Arsenału

22 marca 2022, 09:59
W czwartek 24 marca kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego. Na czas zamknięcia przejazdu z ul. Jagiełły w Wybickiego, kierowcy będą mogli przejechać ul. Chrobrego koło Arsenału w stronę ul. Sikorskiego.

Wyjątkowy mural powstaje w Gorzowie [zdjęcia]

21 marca 2022, 09:30
Trwają ostatnie prace przy wyjątkowym muralu, który powstał na ścianie kamienicy przy ul. Kosynierów Gdyńskich, tuż obok Willi Jaehnego. Będzie to najdłuższy mural w mieście, na którym znajdziemy symbole Gorzowa oraz nawiązanie do historii miasta.

To już pewne. W Gorzowie powstaną dwa sklepy Aldi

19 marca 2022, 18:50
Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytywali się, co powstanie w pawilonie przy ul. Piłsudskiego. W końcu możemy oficjalnie potwierdzić, że otworzy się tam sklep Aldi. Tym samym w Gorzowie powstaną dwa sklepy Aldi – na os. Górczyn oraz przy ul. Warszawskiej.

Remont Długosza w końcu na finiszu. Będą kary dla wykonawcy?

18 marca 2022, 14:23
Po weekendzie wykonawca przebudowy ul. Długosza w Gorzowie zajmie się ostatnimi pracami. Od poniedziałku do środy będą prowadzone prace porządkowe oraz zostanie wylana ostatnia warstwa asfaltu.


Fotoreportaże