Inwestycje

Co z budową parku handlowego Shop City w Gorzowie?

5 kwietnia 2022, 12:55
Nowoczesny park handlowy Shop City przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie miał zostać otwarty pod koniec 2022 roku. Jednak inwestor do tej pory nie ruszył z żadnymi pracami i nie wiadomo w ogóle, kiedy rozpocznie się inwestycja. Jedno jest pewne, nie ma szans, aby park handlowy został wybudowany w 2022 roku.

Gorzów: Samoobsługowa siłownia zostanie otwarta jeszcze przed wakacjami

3 kwietnia 2022, 15:30
W maju przy ul. Walczaka w Gorzowie zostanie otwarta nowoczesna siłownia Just Gym, która będzie czynna całą dobę przez 365 dni w roku. Przestrzeń siłowni będzie podzielona na 12 stref użytkowych, a do środka wejdziemy na odcisk palca. To będzie całkowita nowość w Gorzowie.

Czytelniczka: Przejście tędy z wózkiem, to jak pokonanie toru przeszkód

2 kwietnia 2022, 15:30
Trwa rozbudowa drogi krajowej nr 22 w Gorzowie. W związku z tą inwestycją, rondo Gdańskie to od dłuższego czasu plac budowy. Jednak ciągi komunikacyjne na rondzie, to prawdziwy tor przeszkód o czym przekonała się czytelniczka Patrycja, kiedy próbowała przejść przez żwir i piach, pchając wózek z dzieckiem.

Tak wygląda remont fontanny w parku Kopernika [zdjęcia]

1 kwietnia 2022, 09:13
Od dwóch tygodni trwają prace związane z remontem fontanny w parku Kopernika. Wykonawca oczyścił już "grzybki" oraz wyburzył tryskacze, czyli tzw. "zodiaki". Jednak przed nim jeszcze sporo pracy. Fontanna powinna być gotowa w czerwcu 2022 roku.

Jest kara dla wykonawcy przebudowy ul. Słonecznej

30 marca 2022, 12:38
Władze Gorzowa zdecydowały, że wykonawca przebudowy ul. Słonecznej zapłaci 81 tys. zł kary za zakończenie prac trzy miesiące po terminie. Droga miała być gotowa w grudniu 2021 roku, ale roboty zakończyły się dopiero w marcu 2022 roku.

Mural przy nowym wejściu do parku gotowy [zdjęcia]

30 marca 2022, 10:14
Nowy mural, który powstał na ścianie kamienicy przy ul. Kosynierów Gdyńskich jest już gotowy. Jest to najdłuższy mural w mieście, który znajduje się przy nowym wejściu do parku Róż tuż obok Willi Jaehnego.

Tutaj powstanie Aldi. Właśnie ruszyły prace [zdjęcia]

29 marca 2022, 13:18
Ruszyły pierwsze prace związane z przebudową pawilonu przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. W budynku powstanie docelowo sklep Aldi. Otwarcia możemy spodziewać się prawdopodobnie w połowie 2022 roku.

Kolejne opóźnienia na Spichrzowej. "Końca prac nie widać" [zdjęcia]

29 marca 2022, 11:03
Nowy odcinek ul. Spichrzowej miał być gotowy w połowie marca, jednak mamy koniec miesiąca, a końca prac nie widać. Miasto tłumaczy, że opóźnienia w inwestycji są niezależne od wykonawcy inwestycji.

Torowisko połączone. Skrzyżowanie w centrum prawie gotowe [zdjęcia]

28 marca 2022, 08:34
W poniedziałkowy poranek rozpoczął się ostatni etap przebudowy skrzyżowania ul. Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego w centrum Gorzowa. Wykonawca wybudował już brakujący fragment torowiska tramwajowego. W związku z tym, przejazd koło Arsenału został zamknięty, a kierowcy mogą jeździć nową jezdnią koło Letniej.

Kierowcy znów jeżdżą koło Arsenału. Kolejne zmiany już wkrótce [zdjęcia]

25 marca 2022, 08:25
W piątkowy poranek kierowcy mogli przejechać ul. Chrobrego koło Arsenału. Wszystko przez prace związane z budową brakującego fragmentu torowiska tramwajowego. W związku zamknięty został przejazd z ul. Jagiełły w Wybickiego. Jednak już po weekendzie nastąpią kolejne zmiany.


Fotoreportaże