Inwestycje

Selgros w Gorzowie. Czy hipermarket zostanie w ogóle wybudowany?

10 kwietnia 2022, 18:15
Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytują się, co z budową hipermarketu Selgros, który miał być częścią parku handlowego Shop City w Gorzowie. Póki co, nie wiadomo kiedy ruszą jakiekolwiek prace przy budowie parku handlowego. Dlatego też sprawdziliśmy czy firma Selgros Cash&Carry zamierza zrealizować swoją inwestycję w Gorzowie.

Czytelnik: To plac zabaw czy wybieg dla psów? [zdjęcia]

9 kwietnia 2022, 15:33
Przy nowym bloku przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie został wybudowany plac zabaw. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jego wymiary pozostawiają wiele do życzenia. Na placu zabaw zmieściła się ławka, jeden bujak i mała piaskownica. Jeden z mieszkańców podkreśla, że jest to budowlany absurd.

Trwa wielka demolka. Tutaj powstanie Aldi i Max Burgers [film i zdjęcia]

8 kwietnia 2022, 15:33
Ruszyła rozbiórka budynków na działce przy ul. Warszawskiej, gdzie docelowo zostanie wybudowany sklep Aldi, a tuż obon niego Max Burgers. Otwarcie niemieckiego dyskontu oraz szwedzkiej restauracji zaplanowano na jesień 2023.

Do katedry wróciły odrestaurowane drzwi. Wyglądają jak nowe [zdjęcia]

8 kwietnia 2022, 14:03
W piątek 8 kwietnia w gorzowskiej katedrze zostały zamontowane drzwi wejściowe, które w ostatnich miesiącach były poddane renowacji. Drzwi z drewna dębowego zostały dokładnie oczyszczone, zaimpregnowane i pomalowane. Jednak to, nie oznacza, że remont katedry został zakończony, bo prace wciąż trwają.

Stadion do modernizacji. Obecnie to obraz nędzy i rozpaczy [zdjęcia]

8 kwietnia 2022, 10:51
W Gorzowie będzie nowoczesny stadion piłkarski? Wszystko na to wskazuje! Poczyniono już pierwsze kroki na drodze do gruntownej modernizacji stadionu przy Olimpijskiej. Po przebudowie obiekt ma spełniać wymogi licencyjne dla minimum II ligi

Koniec prac w centrum Gorzowa dopiero przed Wielkanocą

6 kwietnia 2022, 15:11
Wykonawca przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I zapewnia, że inwestycja jest gotowa w 98%. Natomiast jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi mają zakończyć się prace w centrum Gorzowa, co oznacza, że kierowcy będą już mogli w pełni korzystać ze skrzyżowania przy Letniej oraz koło katedry. Wcześniej wykonawca zapowiadał, że stanie się to do 7 kwietnia.

Hala sportowa CEZiB przeszła odbiory. Kiedy skorzysta z niej młodzież?

6 kwietnia 2022, 08:36
Radni dopytują się, kiedy młodzież skorzysta z nowej hali sportowej, która powstała w ramach kompleksu Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Prezydent Jacek Wójcicki zapewnia, że pierwsze zajęcia odbędą się w hali jeszcze w kwietniu.

Co z budową parku handlowego Shop City w Gorzowie?

5 kwietnia 2022, 12:55
Nowoczesny park handlowy Shop City przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie miał zostać otwarty pod koniec 2022 roku. Jednak inwestor do tej pory nie ruszył z żadnymi pracami i nie wiadomo w ogóle, kiedy rozpocznie się inwestycja. Jedno jest pewne, nie ma szans, aby park handlowy został wybudowany w 2022 roku.

Gorzów: Samoobsługowa siłownia zostanie otwarta jeszcze przed wakacjami

3 kwietnia 2022, 15:30
W maju przy ul. Walczaka w Gorzowie zostanie otwarta nowoczesna siłownia Just Gym, która będzie czynna całą dobę przez 365 dni w roku. Przestrzeń siłowni będzie podzielona na 12 stref użytkowych, a do środka wejdziemy na odcisk palca. To będzie całkowita nowość w Gorzowie.

Czytelniczka: Przejście tędy z wózkiem, to jak pokonanie toru przeszkód

2 kwietnia 2022, 15:30
Trwa rozbudowa drogi krajowej nr 22 w Gorzowie. W związku z tą inwestycją, rondo Gdańskie to od dłuższego czasu plac budowy. Jednak ciągi komunikacyjne na rondzie, to prawdziwy tor przeszkód o czym przekonała się czytelniczka Patrycja, kiedy próbowała przejść przez żwir i piach, pchając wózek z dzieckiem.


Fotoreportaże