Wiadomości › Interwencje

3-letniego chłopca przytrzasnęły drzwi autobusu MZK

26 kwietnia 2018, 09:28
W środowe przedpołudnie na przystanku autobusowym „Mieszko” w Gorzowie doszło do zdarzenia z udziałem matki z dzieckiem. Podczas wsiadania do autobusu 3-letniego chłopca przytrzasnęły drzwi, MZK twierdzi, że wina leży po stronie matki, a nie kierowcy autobusu.

Śmieci wysypują się z koszy [zdjęcia]

25 kwietnia 2018, 10:53
Mieszkanka wieżowca przy ul. Matejki w Gorzowie zwraca uwagę na przepełnione kosze na śmieci, które nie są regularnie opróżniane. Gorzowianka liczy na zainteresowanie sprawą ze strony miasta.

Mieszkańcy chcą zieleni, nie „dzikiego” parkingu

23 kwietnia 2018, 12:05
Gorzowianie mieszkający na osiedlu Staszica mają dosyć kierowców parkujących w miejscach niedozwolonych, co powoduje niszczenie zieleni. Mieszkańcy żalą się, że nie mogą liczyć na pomoc ze strony urzędników.

Słowianka za droga?

13 kwietnia 2018, 13:29
Czytelnicy portalu gorzowianin.com skarżą się, że gorzowska „Słowianka” podniosła ceny niektórych usług, nikogo o tym nie informując. Chodzi głównie o Aqua Aerobik, którego cena wzrosła o prawie 40%. Sprawdziliśmy, dlaczego seniorzy muszą płacić więcej za wstęp na basen.

Ktoś strzelał do kota. Śrut utknął w kręgosłupie

10 kwietnia 2018, 10:21
W miniony weekend w Kłodawie koło Gorzowa ktoś postrzelił kota z wiatrówki. Zwierzę za bardzo cierpiało, więc właściciele musieli je uśpić. Teraz proszą o pomoc w znalezieniu sprawcy.

70-latkowie żyją bez ogrzewania i toalety [zdjęcia]

28 marca 2018, 16:05
W skandalicznych warunkach mieszka starsze małżeństwo w samym centrum Gorzowa. Schorowani ludzi nie mają w domu ogrzewania, ciepłej wody czy nawet toalety. Radny Robert Surowiec zwrócił się do prezydenta Gorzowa z prośbą o pilną interwencję w tej sprawie.

Zwiadowców i Minerów doczeka się oświetlenia [zdjęcia]

27 marca 2018, 12:21
Mieszkańcy ul. Zwiadowców i Minerów w Gorzowie narzekają na stan swoich ulic oraz na brak oświetlenia. Władze miasta zapewniły, że oświetlenie powstanie do 2019 roku, natomiast drogi zostaną utwardzone.

Ponad 250 tys. zł dla SP nr 1 w Gorzowie [film]

26 marca 2018, 12:15
Jeszcze w tym roku dwie najbardziej zniszczone klasy w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie doczekają się remontu. Natomiast magistrat zapewnia, że zajmie się wykonaniem dokumentacji konserwatorsko-budowalnej, która jest niezbędna do wykonania modernizacji budynków.

Makabryczne odkrycie na os. Staszica [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

19 marca 2018, 20:08
Podczas niedzielnego spaceru z psem, jeden z mieszkańców Gorzowa dokonał makabrycznego odkrycia na osiedlu Staszica. W okolicy Alei Konstytucji 3 Maja znalazł głowę samca sarny, która wyglądała jakby została odcięta przez człowieka, a nie odgryziona przez inne zwierzę.

Samochody zastawiają wjazd pod kamienicę [zdjęcia]

14 marca 2018, 16:13
Mieszkańcy kamienic przy ul. Sikorskiego 109 i 110 w Gorzowie mają problem z dojazdem pod własny dom. Wszystko przez to, że tymczasowy dojazd, który został wyznaczony przez parking centrum handlowego jest zastawiany przez auta pracowników.


Fotoreportaże


x