Praca jakiej szukasz

Wiadomości › Co mnie wkurza?

Problemy Gorzowa okiem studenta

8 września 2019, 21:46
Młody mieszkaniec Gorzowa, który na co dzień studiuje w Poznaniu postanowił opisać swoje spostrzeżenia na temat swojego rodzinnego miasta w felietonie. Niestety po wakacjach spędzonych w Gorzowie, stwierdził że przestał to miasto kochać i stał się do niego uprzedzony.

Kolejne awarie taboru i odwołane pociągi

2 września 2019, 14:21
Nie mają szczęścia mieszkańcy północnej części naszego regionu do połączeń kolejowych. Dziś rano odwołano pociąg na trasie z Gorzowa w kierunku Kostrzyna. Nasi czytelnicy skarżyli się na brak informacji.

Co mnie wkurza? Niebezpieczne place zabaw

18 lipca 2019, 09:56
Chciałbym zwrócić uwagę na place zabaw, które w ostatnim czasie wyrastają jak grzyby po deszczu. Być może temat banalny, ale dlaczego bagatelizowany? Wraz z synem co dzień staramy się odwiedzać część z nich, jednak coraz więcej nie nadaje się do bezpiecznego użytkowania.

Miasto chciało dobrze, tylko mieszkańcy narzekają...

12 lipca 2019, 09:16
Miasto jak zwykle zakpiło ze zwykłych mieszkańców. Zignorowali osoby które inwestycja dotknie bezpośrednio zarówno w czasie planowania jak i teraz już po fakcie. Razem z sąsiadami mieszkamy w kamienicy której podwórko zostało "upublicznione". W 2018 r. pojawiła się informacja o remoncie podwórka. Każdy się ucieszył ponieważ wiązało się to z położeniem warstwy utwardzonej na ziemi (w naszym przypadku kostka brukowa) lub kratki zagęszczającej (druga połowa podwórka).

Co mnie wkurza? Przeciągający się remont Sikorskiego

19 maja 2019, 20:46
W połowie maja miało być całkowicie przejezdne skrzyżowanie ulic Chrobrego i Sikorskiego. Kilka dni po tym terminie, jeden z naszych czytelników postanowił zwiedzić cały teren budowy – od Rolnika do skrzyżowania z ulicą Cichońskiego.


Fotoreportaże


x