Wiadomości › Co mnie wkurza?

Społecznicy w walce z wandalami

23 listopada 2020, 18:43
Pan Tymon, mieszkaniec Gorzowa napisał list do redakcji. Opisał w nim, jak wspólnie ze znajomymi z zagranicy postanowili oczyścić nieco z graffiti nasze miasto. Niestety, radość naszego czytelnika nie trwała zbyt długo, bo zaledwie po kilku dniach od kilkugodzinnego szorowania, znów w tym samym miejscu pojawiły się szepczące napisy.

"Małpki" opanowały place zabaw i parki

12 lutego 2020, 08:24
Znajdziemy je wszędzie – na placach zabaw, w parkach i na gorzowskim bulwarze. I wcale nie chodzi tu o bezpańskie psy i koty, czy coraz częściej wdzierające się na nasze osiedla dziki. Chodzi o „małpki” – te szklane.

Czytelnik: Buractwo na polu [zdjęcia]

11 listopada 2019, 22:15
Do portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Tomasz, który podczas wycieczki rowerowej natknął się na porzucone na polu audi. Okazało się, że ktoś wcześniej tym samochodem driftował po polu. To zdenerwowało naszego czytelnika, dlatego postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Problemy Gorzowa okiem studenta

8 września 2019, 21:46
Młody mieszkaniec Gorzowa, który na co dzień studiuje w Poznaniu postanowił opisać swoje spostrzeżenia na temat swojego rodzinnego miasta w felietonie. Niestety po wakacjach spędzonych w Gorzowie, stwierdził że przestał to miasto kochać i stał się do niego uprzedzony.

Kolejne awarie taboru i odwołane pociągi

2 września 2019, 14:21
Nie mają szczęścia mieszkańcy północnej części naszego regionu do połączeń kolejowych. Dziś rano odwołano pociąg na trasie z Gorzowa w kierunku Kostrzyna. Nasi czytelnicy skarżyli się na brak informacji.

Co mnie wkurza? Niebezpieczne place zabaw

18 lipca 2019, 09:56
Chciałbym zwrócić uwagę na place zabaw, które w ostatnim czasie wyrastają jak grzyby po deszczu. Być może temat banalny, ale dlaczego bagatelizowany? Wraz z synem co dzień staramy się odwiedzać część z nich, jednak coraz więcej nie nadaje się do bezpiecznego użytkowania.

Miasto chciało dobrze, tylko mieszkańcy narzekają...

12 lipca 2019, 09:16
Miasto jak zwykle zakpiło ze zwykłych mieszkańców. Zignorowali osoby które inwestycja dotknie bezpośrednio zarówno w czasie planowania jak i teraz już po fakcie. Razem z sąsiadami mieszkamy w kamienicy której podwórko zostało "upublicznione". W 2018 r. pojawiła się informacja o remoncie podwórka. Każdy się ucieszył ponieważ wiązało się to z położeniem warstwy utwardzonej na ziemi (w naszym przypadku kostka brukowa) lub kratki zagęszczającej (druga połowa podwórka).

Co mnie wkurza? Przeciągający się remont Sikorskiego

19 maja 2019, 20:46
W połowie maja miało być całkowicie przejezdne skrzyżowanie ulic Chrobrego i Sikorskiego. Kilka dni po tym terminie, jeden z naszych czytelników postanowił zwiedzić cały teren budowy – od Rolnika do skrzyżowania z ulicą Cichońskiego.


Fotoreportaże