Wiadomości

Fiat utknął na studzience [zdjęcia]

23 marca 2017, 22:05, red
fot. czytelnik Mariusz
Problemy z przejazdem, błoto, a do tego niezabezpieczone studzienki – tak wygląda rozkopana ul. Warszawska w Gorzowie. Wielu mieszkańców zgłasza problemy i narzeka na remontowaną drogę, bo o wypadek nie trudno.

Ulica Warszawska wciąż rozkopana, a osoby mieszkające przy pobliskich ulicach mają dosyć przedłużającego się remontu. Władze Gorzowa chcą dojść do porozumienia z firmą Taumer zajmującą się remontem, a kierowcy rozwalają sobie auta. Jak się okazuje, takich przypadków jest sporo.

Do jednego z takich zdarzeń doszło w środę 22 marca około godz. 19.30 przy Placu Staromiejskim. Informacje oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika Mariusza.

Kobieta kierująca fiatem 500 zjeżdżała z Placu Staromiejskiego w ul. Warszawską. Na dosyć ostrym zakręcie, nie zauważyła wysokiej, niezabezpieczonej studzienki. Wskutek czego auto zawiesiło się na studzience, co skutkowało uszkodzeniem zawieszenia samochodu. - Nie obyło się oczywiście bez pomocy przechodniów. Sprawa została zgłoszona na policję, chodziło o brak oznaczenia budowy. Jednak nic z tym nie zrobiono, bo następnego dnia, w czwartek kolejne auto uderza w tę samą studzienkę – opowiada pan Mariusz.

Mieszkańcy chcą zmian na placu budowy i lepszego oznaczenia wystających studzienek.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Fiat utknął na studzience

1/4 Fiat utknął na studzience

2/4 Fiat utknął na studzience

2/4 Fiat utknął na studzience

3/4 Fiat utknął na studzience

3/4 Fiat utknął na studzience

4/4 Fiat utknął na studzience

4/4 Fiat utknął na studzience

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości