• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

To będzie jedyny taki park w Polsce! [zdjęcia]

13 marca 2017, 16:00, Anna Warchoł
fot. Marcin Kluwak
Na 1 czerwca zaplanowano wielkie otwarcie parku trampolin, który powstanie w hali przy ul. Targowej w Gorzowie. Prace na obiekcie idą pełną parą, a wśród atrakcji przygotowano zupełną nowość.

Pod koniec stycznia firma Fun Jump ze Szczecina ogłosiła, że chce wybudować w Gorzowie park trampolin. Dwa tego typu obiekty znajdują się już w Szczecinie, a ten w Gorzowie ma być największym parkiem tej firmy.

Sprawdziliśmy czy po dwóch miesiącach nie skończyło się tylko na zapowiedziach. Jak się okazało, prace w hali przy ul. Targowej idą zgodnie z harmonogramem.

- Obecnie burzymy część boksów w budynku, które nam przeszkadzały. Trwa również malowanie pokoi, gdzie będą organizowane urodziny oraz wykańczanie toalet. Gotowe są za to trampoliny, które zapakowane w kontenery są w drodze do Polski. Myślę, że za miesiąc powinny do nas dotrzeć. Wtedy też zajmiemy się montażem urządzeń. Z doświadczenia wiemy, że trwa to około trzech tygodni. – opowiada Radosław Halicki z firmy Fun Jump.

Wielkie otwarcie parku Fun Jump Gorzów zaplanowano na czwartek 1 czerwca. Na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych będzie znajdował się przede wszystkim park trampolin, który będzie składał się z kilku stref: areny głównej, strefy gąbek, koszykówki, akrobacji oraz strefy zbijaka. Oprócz tego pojawi się Laser Tag, czyli laserowy paintball, laserowa strzelnica i laserowy labirynt.

Jednak to nie jedyne atrakcje. W rozmowie z portalem gorzowianin.com Radosław Halicki przyznał, że szykują coś specjalnego. - Od wtorku 14 marca na halę wchodzi również firma, która zajmie się budową parku linowego. Będzie to jedyny taki park linowy w Polsce, który będzie znajdował się pod dachem i będzie można korzystać z niego przez cały rok – mówi Halicki z firmy Fun Jump.

Jakie atrakcje czekają na nas w parku linowym, który zostanie uruchomiony nad trampolinami? Przede wszystkim tyrolka o długości 80 metrów, którą będziemy mogli przejechać nad całą halą. Oprócz tego będzie również „skok tarzana”, czyli lina za pomocą której trzeba się rozbujać, a następnie skoczyć na specjalnie rozwieszoną siatkę.

Wszystkie atrakcje, które mają powstać w parku rozrywki Fun Jump zostaną uruchomione w czerwcu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

1/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

2/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

2/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

3/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

3/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

4/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

4/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

5/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

5/5 Fun Jump powstaje w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości