Wiadomości

Kultowa pizzeria wróci do Gorzowa?

23 lutego 2017, 13:55, Marcin Kluwak
Umowa jeszcze nie podpisana, ale ma to stać się w ciągu najbliższych kilku dni. Askana ma zaskoczyć swoich klientów nową strefą restauracyjną a w niej ma znaleźć się najbardziej popularna na świecie pizzeria. Po kilku latach niebytu, Pizza Hut ma szansę wrócić do Gorzowa!

Nie wszyscy wiedzą, że Pizza Hut już kiedyś miała w Gorzowie swoją restaurację. Było to na przełomie XX i XXI wieku. - Restauracja znajdowała się w Arsenale przy ul.Chrobrego, tam gdzie teraz jest apteka – mówi jednen z naszych czytelników. Niektórzy pamiętają jeszcze że przed zamknięciem restauracji na drzwiach wejściowych zawisła… klepsydra informująca o zbliżającym się końcu. Tak faktycznie się stało. W 2004 roku nie było już w Gorzowie restauracji tej firmy. Na szczęście nie sprawdziło się też to, co napisane było na klepsydrze, że restauracja na zawsze zniknie z krajobrazu miasta.

Po ponad 10 latach jest szansa, że amatorzy pizzy nie będą musieli jeździć do innych miast, aby rozkoszować się wyjątkowym smakiem podawanych tam dań. Według naszych nieoficjalnych informacji, to właśnie Pizza Hut ma być hitem Askany. Głównie po to przebudowywana była część restauracyjna. Obecnie w nowym miejscu znajduje się restauracja z kebabem i jedzeniem chińskim. Z galerii zniknęła też pizzeria, która usytuowana była na parterze – co też może dać wiele do myślenia.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości