Wiadomości

Więcej jedzenia w Askanie [zdjęcia]

20 lutego 2017, 14:22, mk/inf. prasowa
Nowa strefa food-court już funkcjonuje w galerii Askana. Teraz tłumaczenie dla tych, którzy mówią po polsku: W pierwszej gorzowskiej galerii handlowej została otwarta zmodernizowana strefa gastronomiczna. Teraz można tam zjeść "chińszczyznę" i kebaba, ale już niebawem pożerać będziemy mogli burgery.

- Strefa zyskała nowy wygląd, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Ponadto m in. dzięki większej przestrzeni będzie jeszcze wygodniej i funkcjonalniej a dzięki nowym najemcom – jeszcze smaczniej – czytamy w informacji prasowej przesłanej do nas przez właścicieli Askany.

Po 10 latach istnienia na rynku, gorzowska Askana chciał nieco upodobnić się do tych nowocześniejszych galerii i postawiła na jedzenie. Oprócz pasażu na parterze, nie było w tej galerii typowej dla innych galerii strefy z rozmaitymi potrawami. Teraz ma się to zmienić. - Właśnie kończymy proces komercjalizacji strefy restauracyjnej. - Do grona już obecnych, lubianych przez gorzowian restauracji, dołączą nowe smaki. Otwarcie w pełnym kształcie planowane jest na II kwartał 2017 roku.” – informuje Grzegorz Mroczek, V-ce President CREAM.

Jak informują właściciele galerii w I etapie klienci będą mogli na nowo skosztować specjałów Kuchni Pekin oraz Izmir Kebab tj. restauracji które cieszą się w Galerii powodzeniem od wielu lat. W marcu do ich grona dołączy DREAM BURGER. To lokalna marka, która wśród gorzowian oraz mieszkańców regionu zyskała już szerokie grono zagorzałych zwolenników. Klienci Dream Burger’a będą mogli skorzystać zarówno z ogólnodostępnej strefy stolików jak też z atrakcyjnej sali wewnątrz lokalu. Podpisanie umów z dwoma najemcami fazy drugiej już wkrótce. Ukończony projekt nowej strefy restauracyjnej będzie miał powierzchnię ponad 700 m kw.

Klimatyczna, nowoczesna, funkcjonalna. Jeszcze chwilę musimy poczekać na wszystkich najemców i wówczas śmiało będzie można dodać - zróżnicowana smakowo - wyjaśnia Anna Sip, Marketing Manager Galerii Askana. Pojawiły się już strefy z wygodnymi siedziskami, sofami, stołami umożliwiającymi różne konfiguracje. Istotnym jest, aby w naszym nowym food courcie każdy znalazł dla siebie wygodne miejsce. Poza tym, nie zabraknie udogodnień dla klientów: stacji ładujących urządzenia mobilne oraz kącika dla dzieci.

Fotoreportaż


1/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

1/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

2/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

2/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

3/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

3/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

4/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

4/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

5/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

5/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

6/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

6/6 Nowa strefa restauracyjna w Galerii Askana

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości