• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Drugie podejście do parku trampolin

25 stycznia 2017, 14:19, Anna Warchoł
fot. fun-jump.pl
W styczniu mieliśmy mieć wielkie otwarcie pierwszego parku trampolin w Gorzowie. Jednak nic z tego nie wyszło i firma, która miała zająć się inwestycją nie dała rady. Teraz kolejna firma zabiera się za ten projekt.

W ubiegłym roku, a dokładnie w czerwcu 2016 roku były szumne zapowiedzi, że w hali przy ul. Targowej powstanie centrum rozrywki Spring Planet. Firma informowała wówczas, że park trampolin zacznie funkcjonować od stycznia 2017 roku. Oczywiście tak się nie stało, a firma Spring Planet zrezygnowała z tego projektu.

Jednak to nie oznacza, że w Gorzowie nie będzie parku trampolin. Znalazła się kolejna firma, która chce zainwestować w te przedsięwzięcie. Tym razem jest to Fun Jump, który ma już dwa takie parki w Szczecinie. Ten w Gorzowie ma być największym parkiem tej firmy – będzie zajmował 3 tys. metrów kwadratowych. Metrażowo ma to był połączenie obu parków, które są w Szczecinie.

Prace projektowe już trwają, a otwarcie pierwszych atrakcji zaplanowano na czerwiec 2017 roku. Trampoliny mają powstać jako pierwsze, jednocześnie będzie budowany Laser Tag, czyli laserowy paintbal.

Fun Jump Gorzów, czyli park trampolin będzie zawierał takie atrakcje jak:

arena główna - największa strefa trampolin, gdzie może skakać kilkadziesiąt osób naraz.

strefa gąbek - basen wypełniony gąbkami, dzięki którym najbardziej skomplikowane akrobace stają się bezpieczne. Najmłodsi będą mieli możliwość zbudowania niepowtarzalnej konstrukcji z gąbkowych klocków.

strefa koszykówki - trampolinowe ścieżki akrobatyczne zakończone koszami, na których można trenować wsady i rzuty, można też poćwiczyć salta i inne akrobacje zakończone rzutem do kosza

strefa akrobacji - strefa dla miłośników parkuru i akrobatyki sportowej. Na gimnastycznej ścieżce można uczyć sie nowych trików lub doskonalić umiejętności.

strefa zbijaka - to boisko pozwalające grać w popularnego zbijana, tylko tyle że na trampolinach

Dodatkową atrakcją, będzie pierwszy w regionie Laser Tag, czyi laserowy paintball, laserowa strzelnica i laserowy labirynt.

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że firma Fun Jump nie podzieli losów poprzedników i dotrzyma słowa. A gorzowianie od czerwca będą mogli korzystać z parku trampolin.  

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości