Wiadomości

Zginął pod kołami busa [zdjęcia]

3 grudnia 2016, 07:31, red
fot. KWP Gorzów
Śmiertelne potrącenie na DK22 w okolicach Łagodzina pod Gorzowem. Pod kołami Fiata Ducato zginał mężczyzna – na miejscu trwa policyjne dochodzenie – droga jest całkowicie zablokowana.

Pierwsze informacje o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy od naszych czytelników na nasz dyżurny numer telefonu 515 016 102. Kierowcy informowali nas o zablokowanej drodze i objazdach, które wyznaczyła policja.

Okazało się, że około godziny 6 rano, na drodze krajowej 22 – na skrzyżowaniu Ulim – Łagodzin doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Jak informuje policja, z nieustalonych dotąd jeszcze przyczyny, mężczyzna znalazł się niespodziewanie na środku skrzyżowania i wpadł pod jadącego od strony Gorzowa Fiata Ducato. - Zdarzenie miało miejsce poza terenem zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowa. Śledczy mają ustalić przebieg zdarzenia – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Na drodze, w chwili zdarzenia panowały złe warunki drogowe. Nawierzchnia była mokra i śliska, a wilgotność powietrza dość wysoka. Policja zorganizowała objazdy – wszystkie samochody jadące do i z Gorzowa kierowane są przez Łagodzin – do ronda Poznańskiego. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.  

AKTUALIZACJA - Droga została odblowana o godzinie 8:50

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Śmiertelne potrącenie pieszego

1/3 Śmiertelne potrącenie pieszego

2/3 Śmiertelne potrącenie pieszego

2/3 Śmiertelne potrącenie pieszego

3/3 Śmiertelne potrącenie pieszego

3/3 Śmiertelne potrącenie pieszego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości