Wiadomości

LPR w akcji - śmigłowiec poleciał na ratunek

22 listopada 2016, 17:28, red
fot. Marcin Kluwak
Pierwszy ratunkowy lot śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie godziny po oficjalnym otwarciu tymczasowej bazy ratownicy wylecieli do akcji. Nie do Gorzowa, nie do Zielonej Góry ale do… Dębna

Ratownicy bazy LPR w Gorzowie nie mieli czasu na świętowanie. Dwie godziny po otwarciu bazy otrzymali pierwsze zgłoszenie. Śmigłowiec ratunkowy został zadysponowany do zdarzenia w jednym z zakładów w Dębnie, w województwie zachodniopomorskim. Tam podczas pracy jeden z mężczyzn został przygnieciony podnośnikiem do sufitu i porażony prądem.

Niestety na pomoc było już za późno, mimo że na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się miejscowe służby ratunkowe i zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Był to 63-latek, właściciel miejscowej firmy transportowej 

Przypomnijmy, śmigłowiec LPR który od dzisiaj (22 listopada) stacjonuje w Gorzowie obejmuje swoim zasięgiem teren do 70 kilometrów wokół Gorzowa – bez względu na to czy zdarzenie ma miejsce na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego czy wielkopolskiego.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości