Wiadomości

Zwłoki znalezione w worku [zdjęcia]

14 września 2016, 11:43, red
fot. Marcin Kluwak
Czy w Gorzowie doszło do kolejnego morderstwa? Wszystko wskazuje na to, że tak. W jednym z mieszkań w centrum miasta odkryto zwłoki. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, były one zawinięte w foliowy worek.

Sprawę tę opisywała na swoich łamach Gazeta Lubuska. Dziennikarze ustalili, że ciało zostało odkryte najprawdopodobniej w miniony poniedziałek. Fakt znalezienia zwłok w mieszkaniu potwierdza rzecznik prasowy lubuskiej policji. - Ciało było w znacznym stopniu rozkładu. Na początku nie byliśmy w stanie zidentyfikować nawet płci – wyjaśnia Marcin Maludy.

We wtorek została przeprowadzona sekcja zwłok. Nie udało podczas niej ustalić bezpośredniej przyczyny śmierci, nie ma więc pewności, że było to zabójstwo, chociaż policja nie wyklucza takiej ewentualności.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji do których dotarli dziennikarze portalu gorzowianin.com, kobieta została znaleziona w worku foliowym w jednym z mieszkań w centrum Gorzowa. Na podłodze w mieszkaniu były ślady krwi. Zwłoki mogły leżeć w worku nawet dwa tygodnie – wskazuje na to stan rozkładu ciała.

Policja – chociaż tego nie potwierdza, intensywnie poszukuje partnera zamordowanej kobiety. Miał on opuścić więzienie w tym miesiącu. Dwa tygodnie temu ślad po nim zaginął.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

1/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

2/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

2/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

3/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

3/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

4/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

4/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

5/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

5/5 Makabryczne odkrycie w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości