Wyskocz z nudy. W Gorzowie powstanie park trampolin

9 czerwca 2016, 21:00, Anna Warchoł
fot. springplanet.pl
Już w przyszłym roku w naszym mieście powstanie centrum rozrywki Spring Planet. Nowa atrakcja będzie zlokalizowana w hali przy ul. Targowej. Na powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Ma to już Szczecin, Gdynia, Poznań, Wrocław czy też Białystok. Teraz czas również na Gorzów. A chodzi o miejsce najwyższych lotów, gdzie będą mogli pobawić się osoby w każdym wieku, czyli Spring Planet.

W Gorzowie takie centrum rozrywki zacznie działać już od stycznia 2017 w hali przy ul. Targowej. Na powierzchni ponad 3 tys. m.kw. powstanie park trampolin, ścianki wspinaczkowe o różnych stopniach trudności, a także tor z elektrycznymi gokartami. Osoby, które będą chciały zrobić sobie przerwę w zabawie, będą mogły skorzystać ze strefy gastronomii, gdzie znajdą same zdrowe jedzenie i napoje.

Co ważne, park trampolin będzie podzielony na strefy. I tak dla najmłodszych, ale nie tylko powstanie basen wypełniony gąbkami, gdzie wszelkie wykonywane akrobacje będą bezpieczne. Kolejna będzie strefa fitness, w której będzie można popracować nad sylwetką i spalić zbędna kalorie. A ostatnią strefa akrobacji, czyli specjalne ścieżki akrobatyczne, na których fani skomplikowanych ewolucji mogą ćwiczyć swoje skoki. Będzie to miejsce przystosowane do wykonywania akrobatycznych sekwencji i tricków.

To, że takie miejsce powstanie w Gorzowie cieszy – tym bardziej, że młodzi ludzie w naszym mieście nie mają zbyt dużego wyboru w tym, aby aktywnie spędzić wolny czas, a przy tym dobrze się bawić.

Jak cenowo? Patrząc na cennik ze Szczecina ceny są przyzwoite. I tak 30 minut zabawy od poniedziałku do czwartku kosztuje 20 zł (bilet normalny) i 16 zł (ulgowy). Z kolei za pół godziny od piątku do niedzieli zapłacimy odpowiednio 25 i 22 zł. Z kolei 60 minut zabawy od poniedziałku do czwartku kosztuje 30 zł (bilet normalny) i 25 zł (ulgowy). Z kolei za sześćdziesiąt minut od piątku do niedzieli zapłacimy odpowiednio 35 i 30 zł. Szczecin ma również w ofercie 1,5 godziny zabawy za 35 i 30 zł w tygodniu oraz 40 i 35 zł w weekend.

Szczeciński cennik może nie jest zbyt drogi, jednak jak na Gorzów to chyba ceny mogłyby być o parę złotych niższe. Natomiast jak będzie u nas? Przekonamy się o tym na początku przyszłego roku, kiedy centrum rozrywki rozpocznie swoją działalność.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości