Wiadomości

Umierająca właścicielka szuka domu dla swojego psa

3 lutego 2016, 11:24, aw
fot. Agnieszka Brodzińska
Pani Krystyna to mieszkanka Barlinka. Od dłuższego czasu przebywa w szpitalu, ponieważ choruje na raka. Przeszła już sporo operacji i są niewielkie szanse, że przeżyje. Jej ostatnim życzeniem przed śmiercią jest znalezienie domu dla jej psa Aresa.

Zna ją praktycznie cały Barlinek oraz miłośnicy zwierząt – od wielu lat pani Krystyna działała w swoim miasteczku na rzecz bezdomnych zwierząt. Dlatego też jej koleżanki postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i spełnić ostatnie życzenie pani Krystyny. Chodzi o psa Aresa, który cierpliwie czeka w domu na powrót swojej kochającej opiekunki ze szpitala.

- Niestety rokowania lekarzy nie są zbyt dobre. Krystyna przeszła już wszelkie możliwe operacje. A my chcemy jej pomóc i spełnić jej ostatnie życzenie. Znaleźć nowy dom dla Aresa, w którym pokochają go tak samo mocno jak Krystyna – opowiada Agnieszka Brodzińska, znajoma pani Krystyny, która pomaga szukać domu dla pieska.

Ares jest 9-letnim psem, bardzo zastraszonym przez swojego pana, przez co nie lubi czułości (boi ręki), hałasów, dzieci. Toleruje za to inne zwierzęta, inne psy są mu obojętne a kotów się trochę boi. Jest za to świetnym towarzyszem spacerów, bez problemu spaceruje w smyczy.

W sprawie przygarnięcia psa można kontaktować się z panią Agnieszką Brodzińską pod numerem telefonu 695 371 745.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości