• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Wypadek motocyklisty na Słowiańskiej [zdjęcia]

31 stycznia 2016, 14:20, aw
fot. Anna Warchoł
Przed godz. 14 na rondzie na Słowiańskiej doszło do zderzenia motocykla z hondą CR-V. Mężczyzna jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

Informację o wypadku otrzymaliśmy na kontakt@gorzowianin.com. Jak się okazało do zderzenia motocyklisty z hondą CR-V doszło na rondzie przy ul. Słowiańskiej.

- Dwóch motocyklistów wyjeżdżało od strony Tesco i kierowali się na rondzie prosto w gruntową ścieżkę. W tym momencie na rondzie był już kierowca hondy, który jechał od strony ronda Szczecińskiego. Niestety jeden z motocyklistów uderzył w prawidłowo jadące auto - komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało 21-latek, który doprowadził do wypadku - nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Z urazem biodra został zabrany do gorzowskiego szpitala. 

- Czekamy na wieści ze szpitala, jak poważne są to obrażenia. Chłopak zostanie ukrany prawdopodobnie mandatem za spodowowanie wypadku - mówi Maludy. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/6 Wypadek motocyklisty

1/6 Wypadek motocyklisty

2/6 Wypadek motocyklisty

2/6 Wypadek motocyklisty

3/6 Wypadek motocyklisty

3/6 Wypadek motocyklisty

4/6 Wypadek motocyklisty

4/6 Wypadek motocyklisty

5/6 Wypadek motocyklisty

5/6 Wypadek motocyklisty

6/6 Wypadek motocyklisty

6/6 Wypadek motocyklisty

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości